6., neděle 21.9.2008
SKLH Žďár nad Sázavou - Orlová ZNS - ORL
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma - Černý, Kolda, Horký, Staněk, Šimon, Klíma - Šír, Hron, Slavík, Plch, Štěpánek, Langhans, Kunstmüller, Zadina, Kříž, Kosour
Orlová: Labaj - Matuška, Šurin, Parma, Michejda, Bailner, Novák M., Krupa, Červenka, Vaněk, Hanzl, Novák J., Grepl, Kameník, Fábry, Surovec, Malík, Vyčesaný
Branky a nahrávky: 34:35 Klíma (Kunstmüller, Zadina) - 16:40 Kameník (Malík), 21:12 Surovec (Novák J.), 27:30 Novák J. (Grepl, Hanzl), 59:09 Kameník (Fábry)
Rozhodčí: Kukeně, Klouda, Zídek
Vyloučení: 5 : 7 Využití: 0 : 0
Střely na branku: 23 : 30
Ž Ď Á R N. S Á Z. - Naši junioři nenavázali na výkon proti Jihlavě a v dalším domácím duelu podlehli Orlové. Přitom zápas se začal pro domácí vyvíjet příznivě, když v polovině první třetiny jim soupeř nabídl výhodu dvou hráčů v poli. Naši bohužel naložili s přesilovkou trestuhodně a tento okamžik je jakoby poznamenal v dalším půběhu utkání.

Ještě do konce třetiny se ujali hosté vedení, když potrestali fatální chybu v domácí rozehrávce. I ve druhé třetině se jako první prosadili opět hosté. Nejprve z rychlého brejku zvýšili na dvougólový rozdíl a poté potrestali zmatky v naší obraně třetí brankou. Teprve pak přišli ke slovu i naši mladíci a Klímou snížili na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině se hrálo prakticky na jednu branku, ale soupeř výborně bránil a nedovolil domácím vstřelit kontaktní branku. Konečnou podobu výsledku zápasu tak dala domácí neúspěšná power-play, při které hosté skórovali počtvrté.

0:3 27:30 Novák J. / Grepl, Hanzl
1:3 34:35 Klíma / Kunstmüller, Zadina (oslabení – vyloučen Langhans)
Vyloučení:
Domácí: Langhans (2 x 2 min), Staněk
Hosté: Červenka, Surovec, Novák J.
1:4 59:09 Kameník / Fábry (power play domácích)
Vyloučení:
Hosté: Michejda

Další zápas žďárských juniorů můžete vidět na našem stadionu v sobotu 27.9.2008, kdy od 14.30 hostíme Kroměříž a v neděli 28.9.2008 v 15.00 hostíme Krnov.