Instrukce pro týmy

Odjezdy

13.12.    Junioři     Kobra Praha                   odjezd 14:30  zač.ut. 18:45
14.12.    Žáci        Kometa Brno                   odjezd 12:15  zač.ut. 14:15 a 16:15
14.12.    A mužstvo   Valašské Meziříčí             odjezd 12:15  zač.ut. 17:00
15.12     Junioři     Ústí nad Labem                odjezd  7:30  zač.ut. 12:45
21.12.    Žáci        Zlín                          odjezd  8:30  zač.ut. 12:00 a 14:00
22.12.    Junioři     Havlíčkův Brod (dodávkou)     odjezd  9:00  zač.ut. 11:30
28.12.    A mužstvo   Šumperk                       odjezd 13:15  zač.ut. 17:00

Brankáři

kontakt: Řehoř Milan 775 309 570
každé pondělí 13'30 - 14'30 - trénink je určen pro ročník 2009 a mladší

 
Nábor

Trenéři: Nevěčný, Řehoř Z.,Bárta, Jicha L, Jícha M., Gregar

viz. aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.

kontakt: Nevěčný Luboš 604 406 620 

Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 15:30 do 16:30 hod..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova

Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch 722 153 554.

Přípravka

Ročníky: 2009, 2010, 2011 a mladší
Trenéři: Bureš L., Marek V., Pazourek D., Plachý J., Pelán P., Řehoř M., Gregar M.

pondělí 9.12 .- PÚ ZR - Hlinsko 2011                       sraz 14'00
                sraz 15'45                                 led 14'30 - 15'30
                rozcvička 15'55 - 16'15                    suchá příprava 15'40 - 16'15
                led 16'45 - 17'45

úterý 10.12.  - sraz 15'00                                 sraz 15'00
                led 15'30 - 16'15                          suchá př. 15'10 - 15'45
                                                           led 16'15 - 17'15

středa 11.12. - volno                                      volno

čtvrtek 12.12.- sraz 14'00                                 sraz 14'40
                led 14'30 - 15'30                          rozcvička 14'45 - 15'00
                suchá příprava 15'45 - 16'45               led 15'30 - 16'30
                                                           suchá příprava 16'40 - 17'00

pátek 13.12.  - volno                                      volno

sobota 14.12. - volno                                      2010 Žďár n/S - Sraz 9'15
                                                   Horák, Hrnčíř - Kment, Mašek, Bukáček,
                                                   Rosecký, Stoček, Mařata, Dostál, Benc,
                                                   Pavlík, Cejnek, Socha, Hemza??,
                                                           
                                                   2009 Žďár n/S - Vel. Meziříčí (sraz 12'30)
                                                   Holý - Klíma F., Teml M., Teml D., Plachý,
                                                   Pavelka, Stehlík, Havlíček, Bartoň, Lupoměch,
                                                   Popela, Marek??, Krejčík??

neděle 15.12. - volno                                      volno

pondělí 16.12 .- PÚ ZR - Hlinsko 2013                       sraz 14'00
                sraz 15'45                                 led 14'30 - 15'30
                rozcvička 15'55 - 16'15                    suchá příprava 15'40 - 16'15
                led 16'45 - 17'45

úterý 17.12.  - sraz 15'00                                 sraz 15'00
                led 15'30 - 16'15                          suchá př. 15'10 - 15'45
                                                           led 16'15 - 17'00

středa 18.12. - volno                                      volno

čtvrtek 19.12.- sraz 14'00                                 sraz 14'45
                led 14'30 - 15'15                          led 15'15 - 16'00
                suchá příprava 15'30 - 16'00               suchá př. 16'10 - 16'35

pátek 20.12.  - volno                                      volno

sobota 21.12. - volno                                      2010 Turnaj ZR

neděle 22.12. - 2011 Třebíč                                2009 Turnaj ZR
              - 2012 Třebíč

!!!Vybírání peněz na lístky na reprezentaci U20 bude probíhat v době tréninků starších žáků a přípravky - cena 530,- - vybírá Míra Bartoň!!!

Rozpis zápasů lze sledovat na zapasy.ceskyhokej.cz

Možnost individuálních TJ, rezervace na: Rezervace TJ  Bureš Lukáš 605 423 547   

Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 15:30 do 16:30 hod..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova
Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch.
   

Mladší žáci

Ročníky: 2007,2008
Trenéři:
Žákovská liga: hl. trenér: Řehoř M. 775 309 570, asistent: Dočekal F. - 734 574 589
Krajská liga: hl. trenér : Bureš L. 605 423 547, asistent: Řehoř M. 775 309 570, Malenovský M.,
Plachý J. 

PO     9.12.    sraz 14'40
                rozcvička 14'45 - 15'00
                led 15'30 - 16'30
                suchá příprava 16'40 - 17'00

ÚT     10.12.   sraz 5'45
                led 6'15 - 7'15

ST     11.12.   sraz 14'15
                led 14'45 - 15'45
                suchá př. 15'55 - 16'25

ČT     12.12.   volno

PÁ     13.12.   SKUPINA I
                sraz 13'45
                led 14'15 - 15'15
                suchá příprava 15'25 - 16'00
                SKUPINA II
                led 15'30 - 16'30

SO     14.12.   HC Kometa Brno - Žďár n/S (žákovská liga) sraz 12'00

                Třebíč - Žďár n/S (krajská liga) sraz 10'15
Kukla, Ležal - Marek, Benc, Popela, Klíma K., Pospíšil, Kratochvíl - Kantorová, Sáblíková,
Němec, Koutník, Březina, Malenovský, Schneider, Suchá

NE     15.12.    volno

PO     16.12.   sraz 14'40
                rozcvička 14'45 - 15'00
                led 15'30 - 16'30
                suchá příprava 16'40 - 17'00

ÚT     17.12.   sraz 5'45
                led 6'15 - 7'15

ST     18.12.   ZR - Havl. Brod (krajská liga) - sraz 15'00

ČT     19.12.   volno

PÁ     20.12.   SKUPINA I
                sraz 13'45
                led 14'15 - 15'15
                suchá příprava 15'25 - 16'00
                SKUPINA II
                led 15'30 - 16'30

SO     21.12.   Zlín - ZR (žákovská liga)

NE     22.12.   Turnaj 2009 - Kantorová

Turnaje:
2008 - Žďár nad Sázavou 26. - 27.12.2019
Předběžná nominace: Lédl, Martinů, Kopecký, Pospíšil, Nejedlý, Brožek, Sáblíková, Němec, Klíma K., Koutník, Malenovský, Schneider, Marek, Hrodek, Studený?? 
- Nominace se může změnit s ohledem na omluvenky nebo chování hráčů. 

2009 - 22.12. - Kantorová

Rozpis zápasů lze sledovat na zapasy.ceskyhokej.cz

Možnost individuálních TJ, rezervace na: Rezervace TJ 

Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 15:30 do 16:30 hod..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova
Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch.    

Starší žáci

Ročníky: 2005,2006
Trenéři: hl. trenér: Řehoř M. 775 309 570, asistent: Šír V.722 153 554
Dočekal F. - 734 574 589

Po  09.12.  trénink  06:15 - 07:15  sraz  06:00
Út  10.12.  trénink  17:15 - 18:15  sraz  16:15
St  11.12.  volno
Čt  12.12.  trénink  16:45 - 17:45  sraz  15:45 
Pá  13.12.  trénink  16:45 - 17:45  sraz  15:45
So  14.12.  HC Kometa Brno - Žďár n/S (žákovská liga)
            Třebíč - Žďár n/S (krajská liga)
Ne. 15.12.  volno


Turnaje:
2005 - Žďár nad Sázavou 28. - 29.12.2019

Možnost individuálních TJ, rezervace na: Rezervace TJ 

Dorost

Ročníky: 2003 - 2004
Trenéři: M. Nečas - 604 236 018, T. Doležal - 603 889 465


PO 09.12. volno
ÚT 10.12. trénink led 19:45 - 20:45 sraz 18:45 
ST 11.12. trénink led 16:00 - 17:00 sraz 15:00   
ČT 12.12. trénink led 19:15 - 20:00 sraz 18:15 
PÁ 13.12. trénink led 19:15 - 20:15 sraz 18:15  
SO 14.12. volno 
NE 15.12. mistr. utkání ZR - Jaroměř zač. 10:30 sraz 9:00


Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.
      
Junioři

Ročníky: 2002 - 2000
Trenéři:V. Šír 722 153 554, M. Čermák 606 650 400

Po  9.12. volno
Ut 10.12. led 19:45-20:45 sraz 18:15 posilvna
St 11.12. led 16:00-17:00 sraz 15:00 
Čt 12.12. led 20:00-20:45 sraz 19:00
Pá 13.12. mistr.ut.Praha-ZR zač.18:45 sraz 14:15
So 14.12. volno
Ne 15.12. mistr.ut.Ústí-ZR zač.12:45 sraz 7:15

Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.

Muži

Trenéři: 737 268 117 Radek Haman 
         604 236 018 Martin Nečas

Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.