Instrukce pro týmy

Odjezdy

16.10.    A mužstvo  Šumperk                   odjezd 14:00  zač.ut. 18:00
18.10.    Junioři    Kobra Praha               odjezd 14:45  zač.ut. 18:45
19.10.    MŽ a SŽ    Technika Brno             odjezd 12:15  zač.ut. 14:30 a 16:30
19.10.    Dorost     Pardubice B (Chrudim)     odjezd 15:00  zač.ut. 17:30
20.10.    Junioři    Ústí nad Labem            odjezd 11:15  zač.ut. 16:15

Brankáři

kontakt: Řehoř Milan 775 309 570
každé pondělí 13'30 - 14'30 - trénink je určen pro ročník 2009 a mladší

 
Nábor

Trenéři: Nevěčný, Řehoř Z.,Bárta, Jicha L, Jícha M., Gregar

viz. aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.

kontakt: Nevěčný Luboš 604 406 620 

Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 15:30 do 16:30 hod..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova

Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch 722 153 554.

Přípravka

Ročníky: 2009, 2010, 2011 a mladší
Trenéři: Bureš L., Marek V., Pazourek D., Plachý J., Pelán P., Řehoř M., Gregar M.


2011 + mladší                                          2009 + 2010
pondělí 7.10. - sraz 14'00                                sraz 14'15
                led 14'30 - 15'30                         suchá př. 14'25 - 15'00
                suchá příprava 15'45 - 16'30              led 15'30 - 16'30

úterý 8.10. -   sraz 15'00                                sraz 14'00
                led 15'30 - 16'30                         led 14'30 - 15'30
                                                          suchá př. 15'45 - 16'30

středa 9.10. -  volno                                     volno

čtvrtek 10.10.- sraz 14'00                                sraz 14'30
                led 14'30 - 15'30                         rozcvička 14'40 - 15'00
                                                          led 15'30 - 16'30
                                                          strečink 16'40 - 17'00

pátek 11.10. -  volno                                     volno

sobota 12.10. - 2012 Velké Meziříčí - sraz 9'30           volno
Havlíčková - Řehoř, Pelán, Buchta, Říčan, Štěpanovič, Pavelka, Imramovský, McFarland, Kratochvílová
neděle 13.10. - volno                                     2009 ZR - Třebíč (sraz 10'15)
                                                          Holý - Teml D., Pavelka, Bartoň, Havlíček, Popela, Stehlík, Teml M., Řehoř, Klíma, Plachý, Marek, Stoček, Mařata, Rosecký, Lupoměch
pondělí 14.10.- sraz 14'00                                sraz 14'15
                led 14'30 - 15'30                         suchá př. 14'25 - 15'00
                suchá příprava 15'45 - 16'30              led 15'30 - 16'30
                                                          výklus 16'40

úterý 15.10. -  sraz 15'00                                sraz 14'00
                led 15'30 - 16'30                         led 14'30 - 15'30
                                                          suchá př. 15'45 - 16'30

středa 16.10. - volno                                     volno

čtvrtek 17.10.- sraz 14'00                                sraz 14'20
                led 14'30 - 15'30                         rozcvička 14'30 - 15'00
                                                          led 15'30 - 16'30
                                                          strečink 16'40 - 17'00

pátek 18.10. -  volno                                     volno

sobota 19.10. - volno                                     2009 BK HB - Žďár n/S

neděle 20.10. - volno                                     volno 

!!!Vybírání peněz na lístky na reprezentaci U20 bude probíhat v době tréninků starších žáků a přípravky - cena 530,- - vybírá Míra Bartoň!!!

Rozpis zápasů lze sledovat na www.zapasy.ceskyhokej.cz

Možnost individuálních TJ, rezervace na: Rezervace TJ  Bureš Lukáš 605 423 547   

Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 15:30 do 16:30 hod..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova
Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch.
   

Mladší žáci

Ročníky: 2007,2008
Trenéři:
Žákovská liga: hl. trenér: Řehoř M. 775 309 570, asistent: Dočekal F. - 734 574 589
Krajská liga: hl. trenér : Bureš L. 605 423 547, asistent: Řehoř M. 775 309 570, Malenovský M.,
Plachý J. 


PÁ     11.10.   Skupina 1
                Led 14'15 - 15'15
                Suchá př. 15'30 - 16'30
                Skupina 2
                Led 15'30 - 16'30
                Suchá př. 16'45 - 17'30

SO     12.10.   ZR - Kroměříž (žákovská liga) - sraz 9:15
Uher - Koudela, Jiřík, Beran, Slavíček - Chromý, Lédl, Jaroš, Martinů, Dočekal, Teml, Brožek, Nejedlý, Kopecký

NE     13.10.   volno

PO     14.10.   sraz 15'15
                suchá příprava 15'30 - 16'15
                led 16'45 - 17'45

ÚT     15.10.   sraz 5'45
                led 6'15 - 7'15
                PÚ 2008 - Hradec Králové - ZR (začátek 16'15) sraz ve 13.00 na ZS, nebo v HK v 15.15
Holý, Pospíšil, Studený, Klíma F., Klíma K., Marek, Teml D., Teml Mich., Kopecký, Nejedlý, Martinů 
Brožek, Sáblíková, Lédl

ST     16.10.   sraz 14'40
                rozcvička 14'45 - 15'05
                led 15'30 - 16'30
                suchá př. 16'40 - 17'25

ČT     17.10.   volno

PÁ     18.10.   Skupina 1
                Led 14'15 - 15'15
                Suchá př. 15'30 - 16'30
                Skupina 2
                Led 15'30 - 16'30
                Suchá př. 16'45 - 17'30

SO     19.10.   Technika Brno - ZR (žákovská liga)
                ZR - Třebíč (krajská liga)

NE     20.10.   ZR - Kometa Brno (žákovská liga)
                BK HB - ZR (krajská liga)

Rozpis zápasů lze sledovat na www.zapasy.ceskyhokej.cz

Páteční tréninkové skupiny
Žáci 1: Ležal, Holý - Marek, Studený, Benc, Suchá, Klíma K., Teml D., Kalců, Popela, Pavelka
Malenovský, Schneider, Teml M., Klíma F., Řehoř, Němec, Plachý, Březina, Koutník

Žáci 2: Dohnal, Uher, Kukla - Beran, Slavíček, Koudela, Jiřík, Kopecký
Lédl, Chromý, Jaroš, Dočekal, Teml, Martinů, Nejedlý, Brožek, Kratochvíl, Kučera, Pospíšil, Sáblíková, Kantorová

Žáci 3: Čerbák, Křivský - Doležal, Slavík, Šantora, Kantor, Havlík, Procházka, 
Fňukal, Vacek, Bartoň, Rulfová, Pavlas, Matýsek, Kukla, Novák, Chytka

Každý pátek od 16.30 do 18.00  lze uhradit členský příspěvek a poplatek za broušení bruslí. Veškeré platby je nutné vybrat do konce září. Poplatky vybírá vedoucí týmu G.Lédlová.

Tréninková skupina MŽ: Kalců, Kratochvíl, Lisa, Březina, Popela, Ležal, Kukla, Marek, Benc, Studený, Kopecký, Martinů, Pospíšil, Malenovský,Schneider, Němec, Koutník, Sáblíková,
Teml D., Teml M., Plachý, Klíma K., Klíma F., Řehoř, Holý,
Pavelka, Brožek, Nejedlý, Suchá

Tréninková skupina SŽ: Uher, Křivský, Rulfová, Matýsek, Kukla
Novák, Pavlas, Čerbák, Fňukal, Havlík, Procházka,
Kantor, Bartoň, Vacek, Kučera, Beran, Slavíček,
Teml,  Dočekal, Chromý, Jaroš, Lédl, Jiřík, 
Koudela

Možnost individuálních TJ, rezervace na: Rezervace TJ 

Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 15:30 do 16:30 hod..
Info na tel. 730 589 576 pi. Ondrackova
Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch.    

Starší žáci

Ročníky: 2005,2006
Trenéři: hl. trenér: Kulíšek Z. - 604 815 675, asistent: Řehoř M. 775 309 570,
Dočekal F. - 734 574 589

Po  14.10.  trénink  06:15 - 07:15  sraz  06:00
Út  15.10.  trénink  16:45 - 17:45  sraz  15:45
St  16.10.  volno
Čt  17.10.  trénink  16:45 - 17:45  sraz  15:45  
Pá  18.10.  trénink  16:45 - 17:45  sraz  15:45
So  19.10.  mistrovské utkání Žákovská liga
            Technika - ZR    odj./zač. 12:15/16:30
            mistrovské utkání Krajská liga
            ZR - Třebíč      sraz/zač. 11:15/12:15
Ne. 20.10.  mistrovské utkání Žákovská liga
            ZR - Kometa      sraz/zač. 11:15/12:15
            mistrovské utkání Krajská liga auty
            Havl.Brod - ZR   odj.ZR/sraz HB/zač. 09:45/10:30/11:30

Možnost individuálních TJ, rezervace na: Rezervace TJ 

Dorost

Ročníky: 2003 - 2004
Trenéři: M. Nečas - 604 236 018, T. Doležal - 603 889 465
 
PO 14.10. volno
ÚT 15.10. trénink led 19:15 - 20:15 sraz 18:15 
ST 16.10. trénink led 19:00 - 20:00 sraz 18:00   
ČT 17.10. trénink led 19:15 - 20:15 sraz 18:15 
PÁ 18.10. trénink led 19:15 - 20:15 sraz 18:15 
SO 19.10. mistrovské utkání Pardubice - ZR v 17:30 (Chrudim) odjezd 15:00 sraz 14:45 
NE 20.10. volno


Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.
      
Junioři

Ročníky: 2002 - 2000
Trenéři:V. Šír 722 153 554, M. Čermák 606 650 400

Po 14.10. volno
Ut 15.10. led 19:15-20:15 sraz 18:15
St 16.10. led 19:00-20:00 sraz 18:00
Čt 17.10. led 19:15-20:15 sraz 18:15
Pá 18.10. mistr.ut. Praha-ZR zač.18:45 sraz 14:30
So 19.10. volno
Ne 20.10. mistr.ut. Ústí-ZR zač.16:15 sraz 11:00



Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.

Muži

Trenéři: 737 268 117 Radek Haman 
         604 236 018 Martin Nečas

Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.