Články o mládeži

Výsledkový servis mladých Plamenů

Výsledkový servis mladých Plamenů Zápasově bohatý mládežnický týden. Dorostenci bohužel i nadále bez vítězství v nadstavbě, devátá třída přivezla body z Hodonína, starší žáci pocit vítězství také nezažili a kanonáda mladších žáků v Ledči.

 
úterý 27.2.2024 | Redakce
 

Devátá třída si vyšlápla na vedoucí tým, těžký start dorostu v nadstavbě

Devátá třída si vyšlápla na vedoucí tým, těžký start dorostu v nadstavbě O VÍKENDU HRÁLY DVĚ NAŠE NEJSTARŠÍ MLÁDEŽNICKÉ KATEGORIE. NEPODAŘENÝ VÍKEND ZAŽIL DOROST, KTERÉMU ZAČALA NADSTAVBA ZÁPASY V KOLÍNE A DOMA S TÁBOREM. DEVÁTÁ TŘIDA SE ŘÍTÍ DO FINÁLE A V NEDĚLI ZMĚŘILA SÍLY S VEDOUCÍM TÝMEM SKUPINY SKORPIONS BRNO, KTERÉMU UŠTĚDŘILA PORÁŽKU, KDYŽ O SVÉM VÍTEZSTVÍ ROZHODLA DEVĚT SEKUND PŘED KONCE ZÁPASU.

 
úterý 20.2.2024 | Redakce
 

VIDEOREPORTÁŽ: Ohlédnutí za akcí Pojď hrát hokej

VIDEOREPORTÁŽ: Ohlédnutí za akcí Pojď hrát hokej Ještě Vám dlužíme videoreportáž z populární akce Pojď hrát hokej, která se konala v úterý 16. ledna 2024 ve spolupráci s Českým hokejem. Jak jsme již zmínili, tak se sešlo celkem devětatřicet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.

 
neděle 28.1.2024 | Redakce
 

Zlínský kraj hostí Mistrovství České republiky krajů 2024

Zlínský kraj hostí Mistrovství České republiky krajů 2024 VE DNECH 22. - 25.1. PROBÍHÁ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY KRAJŮ 2024 A ANI LETOS VE VÝBĚRECH NECHYBÍ ODCHOVANCI ŽĎÁRSKÉ MLÁDEŽE.

 
pondělí 22.1.2024 | Redakce
 

Přijďte v úterý 16. ledna na Bouchalky na akci Týden hokeje

Přijďte v úterý 16. ledna na Bouchalky na akci Týden hokeje V úterý 16. ledna 2024 od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Bouchalkách akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

 
úterý 9.1.2024 | Redakce
 

Mládežnické celky mají za sebou první zápasy nového roku

Mládežnické celky mají za sebou první zápasy nového roku První lednový víkend přinesl další zápasy naší mládeže, v nichž se všechny celky představily na ledě soupeřů. Dorostenci nezaváhali a prodloužili sérii vítězných zápasů už na 4 v řadě, starší žáci nadělovali v Pelhřimově!

 
pondělí 8.1.2024 | Anna Daňsová
 
Další stránky
123456»