Články o mládeži

Zápasy:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Příprava:  St.dorost Ml.dorost Přípravka    
Soupisky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Tabulky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka

VIDEO: Žďárští mladší žáci ovládli svou soutěž a převzali pohár

VIDEO: Žďárští mladší žáci ovládli svou soutěž a převzali pohár Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Do budoucna má extraligový dorost určitě na čem stavět, jelikož mladší žáci vedení trenéry Vojtěchem Šírem a Lukášem Burešem si na konci sezony užili plno radosti. V sobotu 17. března po vítězném zápase s Havlíčkovým Brodem zvedli nad hlavu pohár pro vítěze své soutěže Ligy mladších žáků. Pro žďárskou hokejovou školu to je další úspěch a důkaz toho, že jsou místní trenéři na správném místě. Mladým Plamenům gratulujeme za první velký úspěch ve své kariéře!

 
středa 21.3.2018 | Ondřej Krásný
 

Láká tě extraliga? Přijď zkusit TRY OUT Plamenů pro mládež!

Láká tě extraliga? Přijď zkusit TRY OUT Plamenů pro mládež! Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárská hokejová škola bude mít od příští sezony, i přes změnu struktury soutěží, extraligu dorostu i extraligu juniorů. Právě pokud vstupuješ do dorosteneckého věku, tak zpozorni! Pro ročníky 2003, 2004 a 2005 se bude konat TRY OUT do extraligového kádru dorostu Plamenů! Pokud jsi z širokého okolí a máš zájem hájit barvy žďárského klubu v nejvyšší soutěži, přijď se ukázat!

 
úterý 20.3.2018 | Ondřej Krásný
 

Plamínci chtějí pomoci malým hokejistům v indických Himalájích

Plamínci chtějí pomoci malým hokejistům v indických Himalájích Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Na závěr sezóny 24. a 31. března uspořádá SKLH Žďár nad Sázavou turnaj přípravek, který bude víc než jen sportovním soupeřením nejmenších hokejových nadějí. Oba turnaje mají stejný hlavní cíl, kterým je podpora hokeje a vybudování hokejového hřiště v Indii v oblasti Malého Tibetu v Himalájích.

 
neděle 11.3.2018 | mk
 

Jaromír Pytlík o nové struktuře mládežnických soutěží: Ve Žďáře už tento systém dva roky funguje

Jaromír Pytlík o nové struktuře mládežnických soutěží: Ve Žďáře už tento systém dva roky funguje Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Tento týden Český svaz ledního hokeje provedl zásadní změnu struktury mládežnických soutěží. Do letošní sezony fungoval několik let formát tří nejvyšších soutěží různých kategorií - mladší dorost, starší dorost a junioři. Od příští sezony se ale zavede staronový formát, a to pouze dorost a junioři. Zároveň se ruší současná extraliga juniorů. Záměrem je zvýšení konkurence a odchod hráčů do seniorského hokeje o dva roky dříve. Žďárský klub o nejvyšší soutěže nepřijde, na Bouchalkách tak bude k vidění extraliga dorostu i juniorů. Jak tuto změnu vnímá šéftrenér dorostu SKLH Žďár nad Sázavou Jaromír Pytlík se dočtete v našem článku.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 8.3.2018 | Ondřej Krásný
 

Trenéři do tréninků vůbec nezasahují, kladou důraz na kreativitu hráčů, vnímá poznatky ze Švédska šéftrenér mládeže Vojtěch Šír

Trenéři do tréninků vůbec nezasahují, kladou důraz na kreativitu hráčů, vnímá poznatky ze Švédska šéftrenér mládeže Vojtěch Šír Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Na konci ledna se vydal šéftrenér mládeže SKLH Žďár nad Sázavou Vojtěch Šír na zkušenosti do Švédska. Kromě něj na sever vycestovalo i dalších téměř čtyřicet trenérů z celé republiky, včetně například bývalých hráčů Jiřího Kučery nebo Daniela Brandy. Zkušenosti a nové poznatky ze země Tre Kronor sbíral Vojtěch Šír během pěti dnů ve čtyřech městech. Nejprve v Lundu, poté ve slavném Göteborgu, v Ockero, rodišti slavných bratrů Joela a Henrika Lundqvista a Ängelholmu, městě kde hraje nejvyšší soutěž BK Rögle. Důraz švédští trenéři kladli hlavně na kreativitu a radost ze hry. Atmosféra celého švédského hokeje a její komunity dává patřičný základ výchově nových talentů.

 
úterý 30.1.2018 | Ondřej Krásný
 

Akce „Pojď hrát hokej“ slavila úspěch a přilákala desítky dětí a jejich rodičů

Akce „Pojď hrát hokej“ slavila úspěch a přilákala desítky dětí a jejich rodičů Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Již tradiční akce Pojď hrát hokej konaná ve spolupráci s ČSLH v rámci celostátní kampaně Týden hokeje, přitáhla ve středu na Bouchalky okolo sedmdesáti dětí. Z toho bylo 55 nově registrovaných zájemců o lední hokej, což řadí Žďár k těm nejúspěšnějším klubům v republice, zapojených do této kampaně.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 25.1.2018 | mk
 
Další stránky
123456»