Články o mládeži

Deváté třídě a áčku starších žáků se o víkendu dařilo

Deváté třídě a áčku starších žáků se o víkendu dařilo Mládež má za sebou další víkendové zápasy, v nichž se velmi dařilo deváté třídě, která si poradila se silnými soupeři. Také áčko starších žáků zapsalo výhru nad Tigers Zlín, naopak dorostenci nestačili na Kolín a béčko starších žáků si odvezlo debakl z Havlíčkova Brodu.

 
úterý 24.1.2023 | Anna Daňsová, foto: Simona Kosourová
 

Mladí Plamínci v nominaci na Olympiádu dětí a mládeže!

Mladí Plamínci v nominaci na Olympiádu dětí a mládeže! Také letos se koná již tradiční Olympiáda dětí a mládeže, která na konci ledna odstartuje svůj jubilejní dvacátý ročník (desátý ročník Her zimní olympiády dětí a mládeže). V tomto roce se pořadatelství ODM zhostí Královéhradecký kraj, kde se hry pořádaly už v roce 2006. Zahájení her proběhlo v neděli 22. ledna 2023 na zimním stadionu v Hradci Králové, samotné hry budou probíhat od 23. do 27. ledna, a kromě dalších sportů je na programu tradičně také hokejový turnaj, kde se utkají jednotlivé kraje.

 
pondělí 23.1.2023 | Anna Daňsová, foto: Barbora Reichová / olympijskytym.cz
 

Mládež má za sebou další várku zápasů, tentokrát se příliš nedařilo

Mládež má za sebou další várku zápasů, tentokrát se příliš nedařilo Druhý lednový víkend se žďárské mládeži příliš nepodařil. Dorostenci prohráli obě svá utkání, také devátá třída a mladší žáci zapsali prohru. Ze svých dvojzápasů alespoň jeden dokázalo vyhrát áčko i béčko starších žáků - áčko doma vysoko přehrálo Břeclav, béčko také na Bouchalkách porazilo Telč.

 
úterý 17.1.2023 | Anna Daňsová
 

DOROST: Zahrát si v budoucnu za Áčko je určitě můj cíl, říká Dominik Novák

DOROST: Zahrát si v budoucnu za Áčko je určitě můj cíl, říká Dominik Novák Dorost v základní části této sezony prohrál pouze dva zápasy proti Znojmu a postoupil do nadstavby, v níž nastupuje proti daleko silnějším soupeřům, což se odráží také na výsledcích. Přesto ale v sobotu 7. ledna na domácím ledu dorostencům vyšel dobře zápas proti Kutné Hoře, v němž předvedli dobrý týmový výkon s velmi jistým Dominikem Novákem v brance. Také proto jsme mladého golmana pozvali na rozhovor.

 
neděle 15.1.2023 | Redakce, Anna Daňsová
 

Mládež má za sebou první zápasy nového kalendářního roku, v nichž se jim dařilo

Mládež má za sebou první zápasy nového kalendářního roku, v nichž se jim dařilo Mládežnické kategorie zahájily první lednový týden roku 2023 dobře, hned v úterý si připsalo vítězství áčko starších žáků, na nějž pak navázali také “deváťáci” a dorost. Áčko starších žáků navíc v sobotu přidalo vysokou výhru v Kroměříži. Béčko starších žáků zapsalo remízu, naopak mladší žáci schytali debakl 3:17.

 
pondělí 9.1.2023 | Anna Daňsová
 

Ohlédnutí za vánočními turnaji mladších a starších žáků

Ohlédnutí za vánočními turnaji mladších a starších žáků Mladší a starší žáci mezi svátky odehráli vánoční hokejové turnaje, starší žáci turnaj v Uherském Hradišti po skvělých výkonech ovládli, naopak mladším žákům se turnaj ve Vlašimi příliš nepovedl a domů se vraceli zklamaní.

 
neděle 8.1.2023 | Redakce, Anna Daňsová
 
Další stránky
123456»