Články o mládeži

Zápasy:  Junioři Dorost St. žáci A St. žáci B Ml. žáci C Ml. žáci D 5. třída Přípravka
Soupisky:  Junioři Dorost St. žáci A St. žáci B Ml. žáci C Ml. žáci D 5. třída Přípravka
Tabulky:  Junioři Dorost St. žáci A St. žáci B Ml. žáci C Ml. žáci D 5. třída Přípravka

Žďárský nábor v rámci akce Týden hokeje je opět zde!

Žďárský nábor v rámci akce Týden hokeje je opět zde! V úterý 21. ledna od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Bouchalkách akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

 
sobota 18.1.2020 | Redakce
 

Přehled víkendových zápasů mládeže (2/2020)

Přehled víkendových zápasů mládeže (2/2020) V minulém týdnu měli na programu svoje zápasy, kromě našeho A-mužstva, i naši mládežníci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou ve druhém kalendářním týdnu roku 2020.

 
úterý 14.1.2020 | Redakce
 

Akce Pojď hrát hokej se vrací v úterý 24. září na Bouchalky!

Akce Pojď hrát hokej se vrací v úterý 24. září na Bouchalky! Ž Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Tak jako i v minulých letos, nebude letos na podzim chybět akce pořádaná klubem SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem akce Pojď hrát hokej!. Tato akce má za cíl přilákat, co nejvíce dětí k hokeji a jistě vám rodiče i děti, které již tuto akci navštívili, že stála za to. V úterý 24. září v 16 hodin je další pokračování, tak si to nenechte ujít!

Foto: Petr Nedvěd

 
neděle 15.9.2019 | Klub
 

Velká žďárská stopa na 9. ročníku česko-finské hokejové školy!

Velká žďárská stopa na 9. ročníku česko-finské hokejové školy! J I H L A V A – V Jihlavě proběhl již devátý ročník česko-finské hokejové školy. Tradiční letní kemp má za cíl pro trenéry vyměnit si poznatky a pro hráče, kromě drilu i trénink angličtiny. Velkou stopu na výběrovém kempu zaznamenali dva žďárští mladíci. Útočník Tadeáš Kantor a brankář Jakub Čerbák získali individuální ocenění.

 
pondělí 5.8.2019 | Ondřej Krásný
 

Extraligy mládeže čeká řez, Plameny o ně přijdou

Extraligy mládeže čeká řez, Plameny o ně přijdou Ž Ď Á R N A D  S Á Z A V O U — Po další reorganizaci mládežnických soutěží se Plameny s jistotou rozloučí v následující sezoně s juniorskou DHL extraligou, bez ohledu na to, zda ji udrží sportovní cestou či ne. Bledě to vypadá i s dorostem.

Foto: Petr Nedvěd

 
pondělí 18.2.2019 | Ondřej Krásný
 

Velká jízda přivedla na Bouchalky čtyři desítky hokejových nadějí

Velká jízda přivedla na Bouchalky čtyři desítky hokejových nadějí Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Už popáté během dvou let uspořádal SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem (ČSLH) náborovou akci Pojď hrát hokej, konanou v rámci celostátní kampaně Týden hokeje. Téměř čtyřicítka nově zaregistrovaných dětí řadí toto kolo mezi nejúspěšnější nejen ve srovnání s těmi předchozími žďárskými, ale i v rámci celé České republiky.

Foto: Petr Nedvěd

 
úterý 29.1.2019 | mk
 
Další stránky
123456»