Články o mládeži

Pondělní akci POJĎ HRÁT HOKEJ navštívilo přes 20 nových nadějí

Pondělní akci POJĎ HRÁT HOKEJ navštívilo přes 20 nových nadějí V pondělí 20. září 2021 uspořádal SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem další náborovou akci po názvem Pojď hrát hokej, konanou v rámci celostátní kampaně Týden hokeje. Celkově se sešlo dvaadvacet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.

 
středa 22.9.2021 | Redakce
 

Akce Pojď hrát hokej se vrací v pondělí 20. září na Bouchalky!

Akce Pojď hrát hokej se vrací v pondělí 20. září na Bouchalky! Tak jako i v minulých letos, nebude ani letos na podzim chybět akce pořádaná klubem SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem akce Pojď hrát hokej!. Tato akce má za cíl přilákat, co nejvíce dětí k hokeji a jistě vám rodiče i děti, které již tuto akci navštívili, že stála za to. V pondělí 20. září v 16 hodin je další pokračování, tak si to nenechte ujít!

 
středa 15.9.2021 | Redakce
 

POZOR ZMĚNA! Nábor mladých Plamínků startuje až v neděli

POZOR ZMĚNA! Nábor mladých Plamínků startuje až v neděli AKTUALIZACE! Děti a rodiče pozor! Pokud doma stále dokola slyšíte větu "Já chci hrát hokej!", tak nyní je k tomu ta nejlepší příležitost. Od neděle 12. září totiž startuje nábor nových Plamínků. Přijít může každé dítě (kluci i holky) od čtyř let a rozhodně nepotřebuje ani hokejové vybavení, stačí si vzít brusle, jakoukoliv přilbu a rukavice a jdeme na to. Pod vedením zkušených trenérů udělají první krůčky na bruslích a třeba nastartují slibnou kariéru ve stopách Rolinka nebo Nečase! Takže: POJĎ HRÁT HOKEJ!

 
středa 8.9.2021 | Redakce
 

Mládežníci se zúčastnili programu Letní soutěže 2021

Mládežníci se zúčastnili programu Letní soutěže 2021 Suchá příprava je u všech kategorií žďárských plamenů v plném proudu a nejinak je tomu i těch nejmenších – přípravky a 4. a 5. třídy. Fáze přípravy mnohými nenáviděná a svým zaměřením hokeji vzdálená. Letos se vedení klubu rozhodlo zpestřit právě tuto část přípravy zapojením do projektu Letní soutěže 2021.

 
pondělí 28.6.2021 | Redakce
 

STAŇ SE NOVÝM PLAMENEM! Nábor začíná již tuto sobotu

STAŇ SE NOVÝM PLAMENEM! Nábor začíná již tuto sobotu Děti a rodiče pozor! Pokud doma stále dokola slyšíte větu „já chci hrát hokej“, teď je k tomu ta nejlepší možnost! Od soboty 5. září totiž startuje nábor nových Plamenů. Přijít může každé dítě (kluci i holky) od čtyř let a rozhodně nepotřebuje ani hokejové vybavení, stačí si vzít brusle, jakoukoliv přilbu a rukavice a jdeme na to. Pod vedením zkušených trenérů udělají první krůčky na bruslích a třeba nastartují slibnou kariéru ve stopách Rolinka nebo Nečase!

 
pondělí 31.8.2020 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 

Největší devíza? Trenéři a velká základna

Největší devíza? Trenéři a velká základna I díky velkému počtu dětí, které se každý víkend během sezony prohánějí po ledě na tréninku náboru, mohl náš klub před loňskou sezonou přihlásit po dlouhých letech žákovské kategorie. A nejinak tomu bude v sezoně následující. „Trenéři a velká základna mladých hokejistů, to je největší devíza Žďáru,“ říká sportovní manažer klubu Miloslav Šimon. Níže naleznete shrnutí mládeže, poděkování trenérům či jak se klub snaží mladým Plamínkům zlepšovat tréninkové podmínky.

 
úterý 19.5.2020 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
 
Další stránky
123456»