Články o mládeži

Zápasy:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Ml.žáci B Přípravka
Příprava:  Junioři Dorost Přípravka    
Soupisky:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Ml.žáci B Přípravka
Tabulky:  Junioři Dorost St.žáci Ml.žáci Ml.žáci B Přípravka

POJĎ HRÁT HOKEJ! Přiveďte své děti v úterý 18. září na Bouchalky

POJĎ HRÁT HOKEJ! Přiveďte své děti v úterý 18. září na Bouchalky Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V rámci celostátní kampaně Týden hokeje, připravil SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s ČSLH, již čtvrté pokračování velké sportovní, náborové a informační akce Pojď hrát hokej! . Událost je připravena pro každé dítko, které zajímá sport, obzvláště hokej, chtělo by jednou hrát třeba v NHL nebo alespoň za žďárské Plameny, případně se jen naučit bruslit. Děti si budou moci pod vedením zkušených trenérů vše zdarma vyzkoušet a jejich rodiče se dozví vše, co potřebují vědět, co obnáší mít doma malého hokejistu a budou moci se zeptat na vše, co je bude zajímat. A kromě toho si všichni užijí spoustu zábavy a odnesou si nejen krásné zážitky, ale i zajímavé dárky.

Foto: Petr Nedvěd

 
neděle 16.9.2018 | mk
 

Junioři i dorost vstupují do extraligové sezony

Junioři i dorost vstupují do extraligové sezony Ž Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Již tento víkend odstartuje extraligová sezona jak pro juniorku, tak pro dorost. Po reorganizací soutěží má Žďár nad Sázavou obě nejvyšší mládežnické soutěže. Zatímco junioři mají ambice i na postup do play-off, dorostence čeká těžký boj o přežití. Jak se k sezoně staví hlavní trenéři obou kategorií Jaromír Pytlík a Martin Nečas, se dočtete v článku.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 6.9.2018 | Ondřej Krásný
 

Extraligový dorost bude hrát desetičlennou skupinu Střed

Extraligový dorost bude hrát desetičlennou skupinu Střed Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Do nové sezony ELIOD extraligy 2018/2019 se podívá dohromady třicet celků a mezi nimi i žďárští dorostenci. Soutěž je rozdělena na skupinu Západ, Střed a Východ, přičemž Plameny budou hrát skupinu Střed. V této skupině žďárští dorostenci přivítají i nováčka extraligy z Tábora.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 7.6.2018 | mk
 

Junioři přivítají i Salzburg, v DHL extralize je čeká skupina smrti

Junioři přivítají i Salzburg, v DHL extralize je čeká skupina smrti Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Na jednu stranu se mohou diváci v příští sezoně těšit na atraktivní hokej i soupeře, na tu druhou Plameny čeká nesmírně těžká skupina v silné konkurenci. DHL extraliga juniorů již zná své rozlosování a rozdělení skupin. V základní části sehrají žďárští junioři dvacet utkání, s každým soupeřem se ve skupině C utkají dvakrát doma a dvakrát venku.

Foto: Petr Nedvěd

 
úterý 5.6.2018 | mk
 

VIDEO: Žďárští mladší žáci ovládli svou soutěž a převzali pohár

VIDEO: Žďárští mladší žáci ovládli svou soutěž a převzali pohár Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Do budoucna má extraligový dorost určitě na čem stavět, jelikož mladší žáci vedení trenéry Vojtěchem Šírem a Lukášem Burešem si na konci sezony užili plno radosti. V sobotu 17. března po vítězném zápase s Havlíčkovým Brodem zvedli nad hlavu pohár pro vítěze své soutěže Ligy mladších žáků. Pro žďárskou hokejovou školu to je další úspěch a důkaz toho, že jsou místní trenéři na správném místě. Mladým Plamenům gratulujeme za první velký úspěch ve své kariéře!

 
středa 21.3.2018 | Ondřej Krásný
 

Láká tě extraliga? Přijď zkusit TRY OUT Plamenů pro mládež!

Láká tě extraliga? Přijď zkusit TRY OUT Plamenů pro mládež! Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárská hokejová škola bude mít od příští sezony, i přes změnu struktury soutěží, extraligu dorostu i extraligu juniorů. Právě pokud vstupuješ do dorosteneckého věku, tak zpozorni! Pro ročníky 2003, 2004 a 2005 se bude konat TRY OUT do extraligového kádru dorostu Plamenů! Pokud jsi z širokého okolí a máš zájem hájit barvy žďárského klubu v nejvyšší soutěži, přijď se ukázat!

 
úterý 20.3.2018 | Ondřej Krásný
 
Další stránky
123456»