Články o mládeži

Zápasy:  Junioři Dorost St. žáci A St. žáci B Ml. žáci C Ml. žáci D 5. třída Přípravka
Příprava:    Dorost        
Soupisky:  Junioři Dorost St. žáci A St. žáci B Ml. žáci C Ml. žáci D 5. třída Přípravka
Tabulky:  Junioři Dorost St. žáci A St. žáci B Ml. žáci C Ml. žáci D 5. třída Přípravka

Velká žďárská stopa na 9. ročníku česko-finské hokejové školy!

Velká žďárská stopa na 9. ročníku česko-finské hokejové školy! J I H L A V A – V Jihlavě proběhl již devátý ročník česko-finské hokejové školy. Tradiční letní kemp má za cíl pro trenéry vyměnit si poznatky a pro hráče, kromě drilu i trénink angličtiny. Velkou stopu na výběrovém kempu zaznamenali dva žďárští mladíci. Útočník Tadeáš Kantor a brankář Jakub Čerbák získali individuální ocenění.

 
pondělí 5.8.2019 | Ondřej Krásný
 

Extraligy mládeže čeká řez, Plameny o ně přijdou

Extraligy mládeže čeká řez, Plameny o ně přijdou Ž Ď Á R N A D  S Á Z A V O U — Po další reorganizaci mládežnických soutěží se Plameny s jistotou rozloučí v následující sezoně s juniorskou DHL extraligou, bez ohledu na to, zda ji udrží sportovní cestou či ne. Bledě to vypadá i s dorostem.

Foto: Petr Nedvěd

 
pondělí 18.2.2019 | Ondřej Krásný
 

Velká jízda přivedla na Bouchalky čtyři desítky hokejových nadějí

Velká jízda přivedla na Bouchalky čtyři desítky hokejových nadějí Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Už popáté během dvou let uspořádal SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem (ČSLH) náborovou akci Pojď hrát hokej, konanou v rámci celostátní kampaně Týden hokeje. Téměř čtyřicítka nově zaregistrovaných dětí řadí toto kolo mezi nejúspěšnější nejen ve srovnání s těmi předchozími žďárskými, ale i v rámci celé České republiky.

Foto: Petr Nedvěd

 
úterý 29.1.2019 | mk
 

POJĎ HRÁT HOKEJ! Velká jízda začíná v úterý na Bouchalkách

POJĎ HRÁT HOKEJ! Velká jízda začíná v úterý na Bouchalkách Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Celostátní kampaň Týden hokeje napíše v úterý 22. ledna již své šesté pokračování a SKLH Žďár nad Sázavou bude i tentokrát u toho. Velká sportovní, náborová a informační akce Pojď hrát hokej! má vždy značný úspěch . Událost je připravena pro každé dítko, které zajímá sport, obzvláště hokej, chtělo by jednou hrát třeba NHL nebo alespoň za žďárské Plameny, případně se jen naučit bruslit. Děti si budou moci pod vedením zkušených trenérů vše zdarma vyzkoušet a jejich rodiče se dozví vše, co potřebují vědět, co obnáší mít doma malého hokejistu a budou moci se zeptat na vše, co je bude zajímat. A kromě toho si všichni užijí spoustu zábavy a odnesou si nejen krásné zážitky, ale i zajímavé dárky.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 17.1.2019 | mk
 

Přípravka i starší žáci ovládli domácí vánoční turnaj!

Přípravka i starší žáci ovládli domácí vánoční turnaj! Ž Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Mezi svátky bylo na Bouchalkách velice živo, protože 29. a 30. prosince se odehrál turnaj starších žáků a přípravky. Právě nejmladší Plamínci ročníku 2009 sehrály vůbec první zápasy na celé kluziště a hned získaly zlatou medaili. My vám z tohoto turnaje přinášíme videosestřih, který najdete uvnitř článku. Blýskli se i starší žáci, kteří rovněž svůj turnaj ročníku 2006 ovládli.

Foto: Robert Popela

 
středa 2.1.2019 | Ondřej Krásný
 

Již tuto neděli přijde Mikuláš na trénink nejmenších Plamínků. Přijďte i vy s dětmi

Již tuto neděli přijde Mikuláš na trénink nejmenších Plamínků. Přijďte i vy s dětmi Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Stalo se již tradicí, že první prosincovou neděli navštěvuje trénink náboru svatý Mikuláš se svojí družinou. Ani letos tomu nebude jinak. Na neděli 2.prosince připravil SKLH nejen pro své nejmenší členy, ale i pro všechny ostatní děti, které budou mít chuť a odvahu přijít, speciální otevřený Mikulášský trénink. Děti se mohou těšit na spoustu zábavy, pohybu, vzrušení a také na nějaké dárečky. Kromě trenérů, Mikuláše, čertů a andělů, se budou moci setkat i s některými hráči "A" týmu Plamenů. Vezměte tedy své děti nebo svá vnoučata a přijďte si s nimi užít na Bouchalky netradiční zábavné nedělní ráno!

 
pátek 30.11.2018 | mk
 
Další stránky
123456»