Články o mládeži

Dorostenci začali novou sezonu vítězstvím

Dorostenci začali novou sezonu vítězstvím Nejen A-týmu Plamenů konečně začala ostrá sezona, nové ročníky postupně zahajují také mladí Plamínci. K prvnímu mistrovskému utkání v neděli vyjeli dorostenci, kteří napodobili Áčko a završili úspěšný víkend výhrou 5:2 nad Velkým Meziříčím.

 
pondělí 25.9.2023 | Anna Daňsová
 

Hlasujte pro náš klub v Kaufland soutěži Puky pomáhají

Hlasujte pro náš klub v Kaufland soutěži Puky pomáhají Kaufland je hrdým partnerem českého hokeje na všech jeho úrovních a ví, že jeho budoucnost začíná u výchovy těch nejmenších sportovců. Proto se společnost Kaufland rozhodla rozdělit 10 000 000 korun mezi hokejové kluby mládeže napříč republikou. Hlasujte od 13. 9. do 24. 10. 2023 pro náš klub SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU a pomozte tak zlepšit podmínky pro výchovu mladých hokejových talentů.

 
čtvrtek 14.9.2023 | Redakce
 

Již tuto sobotu startuje nábor mladých Plamínků

Již tuto sobotu startuje nábor mladých Plamínků Děti a rodiče pozor! Pokud doma stále dokola slyšíte větu "Já chci hrát hokej!", tak nyní je k tomu ta nejlepší příležitost. Od soboty 3. září totiž startuje nábor nových Plamínků. Přijít může každé dítě (kluci i holky) od čtyř let a rozhodně nepotřebuje ani hokejové vybavení, stačí si vzít brusle, jakoukoliv přilbu a rukavice a jdeme na to. Pod vedením zkušených trenérů udělají první krůčky na bruslích a třeba nastartují slibnou kariéru ve stopách Rolinka nebo Nečase! Takže: POJĎ HRÁT HOKEJ!

 
čtvrtek 7.9.2023 | Redakce
 

Také nejmenší Plamínci si mohli užít letní přípravu na příměstském táboře

Také nejmenší Plamínci si mohli užít letní přípravu na příměstském táboře Stejně jako mladším a starším žákům, také nejmladším Plamínkům začala první srpnový týden letní příprava v podobě příměstského tábora, na němž zažili kromě tréninků také spoustu her a různých aktivit.

 
středa 9.8.2023 | Anna Daňsová
 

Mladší a starší žáci mají za sebou týdenní přípravný kemp v Polničce

Mladší a starší žáci mají za sebou týdenní přípravný kemp v Polničce Mladší a starší žáci společně odstartovali letní přípravu na novou sezonu týdenním kempem v nedaleké Polničce, kde absolvovali spoustu tréninků a her, výlety či dokonce vojenský výcvik. I přes nepříliš letní počasí se nakonec společný týden vydařil.

 
úterý 8.8.2023 | Redakce, Anna Daňsová
 

Rozhovor s šéftrenérem mládeže Vojtěchem Šírem před nadcházející sezonou

Rozhovor s šéftrenérem mládeže Vojtěchem Šírem před nadcházející sezonou Jelikož také mládeži se blíží letní kempy a pak začátek sezony, pozvali jsme si k rozhovoru šéftrenéra mládeže Vojtěcha Šíra, abychom se ho zeptali na aktuální dění v přípravě a plány na novou sezonu.

 
úterý 18.7.2023 | Anna Daňsová
 
Další stránky
123456»