Články o mládeži

Mládeži víkend příliš nevyšel, úspěšní byli pouze starší žáci A a devátá třída

Mládeži víkend příliš nevyšel, úspěšní byli pouze starší žáci A a devátá třída O uplynulém víkendu sehrály mládežnické celky Žďáru další zápasy, v nichž se jim ale příliš nedařilo. Výhru zapsalo pouze áčko starších žáků, které si poradilo s Břeclaví, a devátá třída, která v pátečním domácím utkání porazila Třebechovice. Druhý zápas v neděli proti Jaroměři už ale “deváťákům” nevyšel, prohry zapsalo také béčko starších žáků a mladší žáci.

 
úterý 14.3.2023 | Anna Daňsová
 

Mládeži se v minulém týdnu dařilo, výhry zapsali mladší žáci, áčko starších žáků a devátá třída

Mládeži se v minulém týdnu dařilo, výhry zapsali mladší žáci, áčko starších žáků a devátá třída Uplynulý týden byl relativně bohatý na zápasy mládeže, které netradičně začaly již v úterý, kdy áčko starších žáků porazilo Znojmo. Na výhru následně navázalo také v neděli, kdy v divokém zápase porazilo Kroměříž 14:8. Výhru zapsala i devátá třída a mladší žáci, naopak dorostenci podlehli Kutné Hoře a béčko starších žáků nestačilo na Třebíč.

 
úterý 7.3.2023 | Redakce, Anna Daňsová
 

Víkend přinesl tři zápasy mládežnických celků, výhru zapsali starší žáci B a mladší žáci

Víkend přinesl tři zápasy mládežnických celků, výhru zapsali starší žáci B a mladší žáci Béčko starších žáků v sobotu přestřílelo Havlíčkův Brod 8:3 zásluhou dobré produktivity, v neděli mladší žáci v Telči vystříleli po dlouhé době konečně vítězství. Naopak deváté třídě se nepodařilo vstřelit ani gól, a tak šťastnou brankou z 59. minuty překlopil utkání na svoji stranu Spartak Polička.

 
pondělí 20.2.2023 | Redakce, Anna Daňsová
 

O uplynulém víkendu se dařilo deváté třídě a béčku starších žáků

O uplynulém víkendu se dařilo deváté třídě a béčku starších žáků Mladí Plamínci mají za sebou další víkendové zápasy, v nichž se dařilo deváté třídě, která přivezla vítězství 4:2 z Trutnova, a béčku starších žáků, jež na domácím ledě proti Velké Bíteši v zápase bohatém na góly urvalo vítězství 10:6. Mladší žáci naopak nestačily na Třebíč a dorostenci schytali debakl od Kolína.

 
úterý 14.2.2023 | Anna Daňsová, foto: Simona Kosourová
 

Rozhovor s mladými Plamínky, kteří se zúčastnili ODM

Rozhovor s mladými Plamínky, kteří se zúčastnili ODM Mladí Plamínci se vrátili z Olympiády dětí a mládeže, která probíhala od 22. do 27. ledna 2023, a na níž nakonec Kraj Vysočina skončil na celkovém šestém místě. Přitom ještě po prvních dvou hracích dnech měl nakročeno k postupu do semifinále. Ten hokejistům z Vysočiny konec utekl, přesto se ale nemusí za svoje výkony na turnaji stydět. Zajímaly nás dojmy mladých Plamínků z turnaje, a tak jsme si pozvali na rozhovor obránce Matěje Kopeckého a útočníka Matyáše Lédla, kteří nám řekli něco o výkonech týmu a zážitcích z turnaje.

 
pondělí 6.2.2023 | Redakce, Anna Daňsová
 

Poslední lednový víkend mládeži příliš nevyšel, dařilo se pouze deváté třídě

Poslední lednový víkend mládeži příliš nevyšel, dařilo se pouze deváté třídě Poslední víkend v lednu navázali na dobré výkony pouze “deváťáci”, kteří porazili Třebechovice, naopak dorostu, áčku ani béčku starších žáků se zvítězit nepodařilo. Zápas mladších žáků byl kvůli marodce žďárského celku zrušen.

 
úterý 31.1.2023 | Anna Daňsová
 
Další stránky
123456»