Články o mládeži

Realizační týmy mládeže sezóna 2024/25

Realizační týmy mládeže sezóna 2024/25 V nové sezoně se klub rozhodl obsadit všechny věkové kategorie mládeže. To znamená, že se pod střechu žďárského zimního stadionu vrací juniorská soutěž. Přes těžkosti v obsazení zůstavá i kategorie 9. třídy. Novinkou jsou přesně definované přestupy mládeže. Níže si můžete přečíst složení realizačních týmů u jednotlivých kategorií.

 
čtvrtek 30.5.2024 | Redakce
 

Sedmé místo Plamínků a ocenění pro fanoušky turnaje!

Sedmé místo Plamínků a ocenění pro fanoušky turnaje! Z mezinárodního turnaje se naši mladíci vrátili s krásným sedmým místem a navrh s oceněním pro nejlepší fanoušky turnaje!

 
úterý 30.4.2024 | Redakce
 

Plamínci ročník 2016 se zúčastní prestižního mezinárodního turnaje!

Plamínci ročník 2016 se zúčastní prestižního mezinárodního turnaje! Evropského hokejového království je název prestižního mezinárodního turnaje konaného v Novém Jičíne v termínu 27.-28. duben 2024, na který dostali pozvánku mládí Plamínci ročník 2016. Tento turnaj zároveň splňuje nejvyšší parametry a spadá do kategorie AAA. Plamínky turnajem provede trenérský triumvirát Václav a David Markové s Miroslavem Janem. Hráčům i trenérům přejeme, ať si turnaj užijí a načerpají plno sportovních zážitků, které je po hokejové stránce zase posunou o kus dál.

 
pátek 19.4.2024 | Redakce
 

Plamínci berou 3. místo z finálového turnaje PUKY POMÁHAJÍ!

Plamínci berou 3. místo z finálového turnaje PUKY POMÁHAJÍ! Určitě si pamatujete na vítězství v soutěži organizovanou společností Kaufland „PUKY POMÁHAJÍ“. Jenom pro připomenutí se jednalo o sbírání puků po nákupu v uvedeném hypermarketu. Žďárští nakupují se ukázali, jako skuteční fanoušci a díky tomuto vítězství mohli být žďárské hokejové naděje pozvány na finálový turnaj, který proběhl v termínu 30.-31.3. ve Sportcentru Brno Lužánky. V konkurenci devíti týmů z Moravy a Čech si naši mladí hokejisté vedli skvěle a do Žďáru přivezli krásné třetí místo a spousty nezapomenutelných zážitků.

 
středa 3.4.2024 | Redakce
 

Starší žáci skončili třetí na domácím víceúčelovém turnaji

Starší žáci skončili třetí na domácím víceúčelovém turnaji V neděli, v poslední den před rozpuštěním ledu Na Bouchálkách, se odehrál víceúčelový turnaj starších žáků. Z turnaje si naší mladí hokejisté odnesli sympatické třetí místo. Velké poděkování patří sklárně Svoboda Karlov, která darovala hodnotné ceny. Děkujeme!

 
úterý 2.4.2024 | Redakce
 

Mladší žáci berou z domácího turnaje 2. místo!

Mladší žáci berou z domácího turnaje 2. místo! V sobotu 23. března proběl smíšený turnaj mladších žáků za účasti týmů z Moravy a Čech. Žďárské naděje si nevedli vůbec špatně a z turnaje si odnesli výborné druhé místo. Gratulujeme!

 
pondělí 25.3.2024 | Redakce
 
Další stránky
123456»