Nábor mládeže

VÝCHOVA MLÁDEŽE JE PRO NÁS POSLÁNÍ
Abychom mohli na tradice i sportovní úspěchy nadále navazovat, potřebuje klub stálý příliv mladé krve. Jedna z hlavních priorit, kterou si vedení klubu již před lety zvolilo je péče o mládež, výchova vlastních odchovanců a talentovaných hokejistů. Důkazem, že se to po mnoho let daří je to, že naše „A“ mužstvo je jako jedno z mála v soutěži složeno především z našich vlastních odchovanců a značný počet hokejistů vychovaných v našem klubu působí v nejvyšších soutěžích.

Proto se těšíme na další mladé adepty ledního hokeje a nové Rolinky, které se budeme snažit vychovat. Přijďte mezi nás, přiveďte své děti, vnoučata (chlapce i dívky) a umožněte jim věnovat se nejpopulárnějšímu sportu u nás. A není to nic složitého, stačí přijít na trénink náboru a pak už se o vše postaráme. Nemusíte se bát ani vysokých nákladů.

Hokej se každému pak odmění silnými prožitky a bohatými zážitky. Tato hra dává hráči fyzickou kondici, sportovního ducha, smysl pro kolektiv a zodpovědnost, tříbí myšlení, rozhodnost a rychlý úsudek.

NÁBOR NOVĚ ZPOPLATNĚN
Od roku 2020 bude na žádost města nábor zpoplatněn, a to 1000 Kč za celou sezonu. Díky tomu děti dostanou volnou vstupenku na všechny domácí zápasy A-týmu a bude jim v případě potřeby zapůjčena hokejová výstroj. Členský příspěvek se začne vybírat až od října, měsíc září tak bude pro všechny zkušebním měsícem, kdy budou moci děti navštěvovat tréninky bezplatně.

KE STAŽENÍ
Staň se mladým PLAMENEM | ZDE
Správný sport pro vaše dítě | ZDE

VIDEOKLIP