Vstupenky

VSTUPENKY ONLINE
Nebaví vás stát frontu těsně před utkáním nebo raději platíte kartou, či jen chcete jít na utkání už se vstupenkou v ruce? V tom případě je nový ticketingový systém právě pro vás. Se společností Enigoo klub SKLH Žďár nad Sázavou spustil před sezonou 2019/2020 internetový prodej vstupenek.

Postup je jednoduchý. Na přiloženém banneru (nebo ZDE), který odkazuje na internetový prodej, si jednoduše zakoupíte vstupenku na jednotlivé utkání. Na email vám po výběru, zda chcete dospělé nebo dětské vstupné (a platbě kartou), přijde potvrzení se vstupenkou.. Vstupenku si jednoduše, s unikátním QR kódem, vytisknete, nebo jen ukážete kód na svém chytrém telefonu při vstupu na stadion.

CO SE ZMĚNÍ PŘI PŘÍCHODU NA STADION?
Prakticky nic. Pokud budete nadále preferovat koupi vstupenky na místě, nemusíte se ničeho bát. Pokladna bude nadále otevřená, nicméně místo papírové vstupenky, která byla vydávána do teď, vám bude vydána vstupenka s QR kódem na tvrdším papíru. Právě onen QR kód je alfou omegou nového ticketingu, jelikož vám obsluha u vchodu do zimního stadionu speciální čtečkou zkontroluje platnost vstupenky a pustí vás dovnitř užívat si hokejový zážitek.

CENÍK

JEDNORÁZOVÉ VSTUPENKY (ZÁKLADNÍ ČÁST)
Dospělí:70,-
Děti (do 15 let *):50,-
Šakal Patriots:40,-

* klub si vyhrazuje právo pro možnost vyžádání občanského průkazu v případě potřeby
* děti do 120 cm mají nadále vstup ZDARMA, je ovšem potřeba na pokladně vyzvednout vstupenku pro vstup přes čtečku na zimní stadion (případně jde tato sleva uplatnit i na internetu)
* volná vstupenka platí ve stylu 1+1, což znamená s doprovodem platné vstupenky dospělého