VYS - ZNS 10:5 - Vyškov nadělil Plamenům desítku

Hokej Vyškov SKLH Žďár nad Sázavou
24., středa 20.12.2023
Hokej Vyškov - SKLH Žďár nad Sázavou VYS - ZNS
Hokej Vyškov: Šarman (Synek) - Macháň, Dluhoš, Studený, Holemý, Mikulík, Hohl, Hefka, Žižka (C) - Krejčiřík, Lehečka (A), Tomajko, Lekeš, Sebera, Vašíček, Štefka, Janeček, Popelka, Kořenek, Komínek (A).
SKLH Žďár nad Sázavou: Maleček (30. Vít) - Kukla, Kulhánek, Pleva (C), Ludvík J., Grauer, Půža - Maštera, Jícha, Wasserbauer (A), Kadleček, Dušek, Chlubna, Rohlík, Půhoný (A), Ludvík T., Gregar, Štola, Polodna.
Branky a nahrávky: 5. Vašíček (Hefka, Žižka), 7. Lehečka (Žižka, Komínek), 11. Krejčiřík (Komínek, Mikulík), 18. Sebera (Žižka, Hefka), 21. Komínek (Mikulík, Štefka), 26. Studený (Janeček, Lekeš), 30. Studený (Žižka), 36. Komínek, 36. Hohl (Hefka, Mikulík), 53. Krejčiřík (Lehečka) - 19. Půhoný (Kukla, Pleva), 40. Kadleček (Gregar, Ludvík J.), 47. Ludvík T. (Kadleček), 49. Půža (Pleva, Jícha), 55. Kulhánek (Půhoný). Rozhodčí: Michael Kohoutek - Pavel Mikšík, Tomáš Kučera. Vyloučení: 10:11 a navíc Sebera (VYS) 5+OK napadení, Maštera (ZNS) 10 min osobní trest nesportovní chování. Využití: 4:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 125. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 9:1, 9:4, 10:4, 10:5.
Poslední předvánoční zápas se Plamenům ani trochu nepovedl. Představily se na ledě Vyškova, který na začátku 5. minuty hned otevřel skóre a o dvě a půl minuty později přidal druhou branku, díky čemuž se dostal do herní pohody. V 18. minutě už byl stav utkání 4:0 pro domácí, a přestože hosté dokázali v první části snížit na 4:1, hned v 1. minutě druhé třetiny domácím vrátil čtyřbrankový náskok Komínek. V zápase plném vylučování na obou stranách domácí tým kontroloval hru a pouze navyšoval vedení, které pak Plameny ve třetí třetině už jen korigovaly. Vyškov jim tak oplatil vysokou porážku z předchozího zápasu na Bouchalkách. Plameny domů odjely s debaklem 10:5 a budou mít rozhodně na čem pracovat. Další utkání je čeká ve středu 27. prosince, kdy na Bouchalky přijede Valašské Meziříčí.