ZNS - VEL 4:3 - Plameny urvaly z důležitého utkání tři body

Zveřejněno 25.01.2023 | Redakce
SKLH Žďár nad Sázavou Velké Meziříčí
32., středa 25.1.2023
SKLH Žďár nad Sázavou - Velké Meziříčí ZNS - VEL
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – Havlík, Grauer, Pleva "C", Jaroslav Ludvík, Macek, Půža – Wasserbauer "A", Jícha, Rohlík, Bureš "A", Prokš, Štola, Čejka, Vaňkovský, Chlubna, Gregar, Kunstmüller.
Velké Meziříčí: Juda (Slavíček) – Ambrož "C", Slabý, Trnka, Vlašín "A", Buchal, L. Střecha – Maštera, Vedral, Křenek "A", Burian, Horký, Báňa, T. Střecha, Juráň, F. Střecha, Hasoň, Doležal, Jan Ludvík.
Branky a nahrávky: 6. Havlík (Pleva), 10. Půža (Macek, Kunstmüller), 32. Jícha (Havlík), 46. Ludvík (Gregar) – 14. Juráň (Křenek, Trnka), 25. Ludvík (Křenek, Střecha), 34. Křenek (Střecha). Rozhodčí: Held – Čelechovský, Viskot.. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 598. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.
Plameny přivítaly na svém ledě Velké Meziříčí, což znamenalo přímý souboj o to, kdo bude po tomto 32. kole na posledním místě východní skupiny. Domácí nastoupili do utkání velice dobře a během prvních deseti minut si vybudovali dvougólový náskok. Poté však přišlo snížení a o drama bylo do konce utkání postaráno. Nakonec až ve 46. minutě vstřelil vítěznou branku obránce Jaroslav Ludvík a svěřenci trenérského dua Šír-Řehoř si připisují velice cenné vítězství. Další utkání je na programu v sobotu, kdy se Plameny opět představí na domácím ledě v souboji s Novým Jičínem.