ZNS - ZNO 1:4 - Plameny po srdnatém výkonu podlehly favoritovi

40., středa 22.2.2023
SKLH Žďár nad Sázavou - Orli Znojmo ZNS - ZNO
SKLH Žďár nad Sázavou: Vít – Ludvík, Havlík, Kubíček, Kališ, Pleva (C), Macek, Půža – Čejka, Kulhánek, Gregar, Štola, Wasserbauer, Bureš (A), Kunstmüller, Chlubna, Prokš (A).
Orli Znojmo: Žajdlík – Stránský, Mareš, Jenáček, Kloz (A), Zukal, Tejnor (A), Remta – Šťovíček (C), Beránek, Špaček, Nižnikov, Köver, O. Svoboda, Kotrba, Pigl, Adámek.
Branky a nahrávky: 43. Čejka (Pleva) – 25. Špaček (Kloz, Beránek), 30. Pigl (Šťovíček, Adámek), 48. Šťovíček (Pigl, Remta), 59. Šťovíček (Adámek). Rozhodčí: M. Kohoutek – J. Kleprlík, D. Viskot. Vyloučení: 2:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 390.Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.
První část 40. kola druhé ligy góly nenabídla, na ty si museli diváci počkat až do té druhé. V ní se hostující Orli v rozmezí pěti minut prosadili dvakrát a soupeři odskočili. Plameny sice v úvodu třetí třetiny duel zdramatizovaly, vyrovnat se jim ale nepovedlo, naopak hosté dalšími dvěma zásahy stvrdili své vítězství.