ZNS - TAB 6:5 - Plameny přetlačily i Tábor a v přípravě zatím neprohrály

přát., čtvrtek 19.8.2021
SKLH Žďár nad Sázavou - Tábor ZNS - TAB
SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp (Sláma) - Pleva, Váňa, Půža, Lojek, Vašíček, Macek - Bureš, Wasserbauer, Kovářů, Chlubna, Adam, Čermák D., Gregar, Prokš, Kadleček
Tábor: Dvořák (Kolář) - Černý, Havelka, Pařízek, Havran, Radoš, Doktor, Čížek - Bárta, Matušík, Březina, Matiášek, Škoda, Veselý, Hasman, Dančišin, Prášek, Přívotník, Chocholoušek
Branky a nahrávky: 1. Váňa (Bureš), 27. Gregar (Kadleček), 30. Pleva (Wasserbauer, Váňa), 34. Pleva (Wasserbauer), 35. Čermák D. (Adam, Chlubna), 60. Bureš (Pleva) - 17. Veselý (Černý, Matiášek), 19. Radoš, 47. Škoda (Veselý), 60. Hasman (Matušík, Bárta), 60. Matiášek (Škoda). Rozhodčí: Homola, Fixa - Zídek, . Vyloučení: 4:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2, 5:3, 6:3, 6:5.
Ani ve třetím přípravném utkání nepoznaly Plameny hořkost porážky, když si v gólové přestřelce poradily i s ambiciózním Táborem. O vítězství rozhodla druhá třetina, ve které domácí vstřelili čtyři branky a hostům naopak nedovolili ani jednu. Ve třetí třetině se hosté sice nadechli k náporu, ale skóre korigovali až dvěma góly v samotném závěru, a tak vítězství zůstalo na Bouchalkách. Další utkání čeká naše hokejisty v úterý, kdy se poprvé představí na ledě DRFG Arény a utkají se s tamní Kometou Brno "B".