Plameny vyhrály v dalším přípravném utkání, tentokrát na ledě Trutnova

Zveřejněno 22.08.2019 | Tomáš Masař
Trutnov SKLH Žďár nad Sázavou
P4, čtvrtek 22.8.2019
Trutnov - SKLH Žďár nad Sázavou TRU - ZNS
Ž Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Vzhledem k tomu, že úterní utkání na ledě Dvora Králové bylo kvůli problémům s ledovou plochou zrušeno, odehráli žďárští hokejisté svoje třetí přípravné utkání až dnes.

Svěřencům trenéra Hamana se ve třetím přípravném utkání podařilo navázat na výhru nad Kolínem z minulého týdne a na ledě Trutnova si připsali další vítězství. V první třetině se Žďárští ujali ve 12. minutě vedení, ale domácí v závěru prvního dějství vyrovnali. Následně se Plamenům mezi 27. a 31. minutou podařilo vsítit dva góly, a díky tomuto dvougólovému trháku prakticky rozhodnout zápas. Vzhledem k tomu, že domácím se podařilo už jen ve 33. minutě zkorigovat skóre, připsali si žďárští hokejisté výhru v poměru 2:3.

Dalším soupeřem Plamenů bude příští úterý 27.8. Kolín. Utkání začíná v 18:00 na zimním stadioně v Kolíně. Také s Trutnovem se naši hokejisté ještě jednou v přípravě utkají, a to v úterý 3.9. od 18:00 tentokrát na svém domácím ledě.