V sobotu zavítá na Bouchalky Valašské Meziříčí

Zveřejněno 25.09.2020 | Redakce
SKLH Žďár nad Sázavou HC Bobři Valašské Meziříčí
3., sobota 26.9.2020 17:30 Zimní stadion Bouchalky
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Bobři Valašské Meziříčí ZNS - VAL
Po odloženém druhém kole přivítají Plameny na svém ledě Bobry z Valašského Meziříčí. Podaří se svěřencům Radka Hamana navázat na dobrý výkon proti Opavě a připsat si na své konto další tři body? To se dozvíme již tuto sobotu od 17:30! A ještě jedna věc: NEZAPOMEŇTE DODRŽOVAT HYGIENICKÁ OPATŘENÍ!

Z KABINY PLAMENŮ

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

Plameny se v prvním kole utkaly na domácím ledě s Opavou, kterou dokázaly zdolat 2:1. „Začátek soutěže je pokaždé nesmírně důležitý. Čekal nás těžký soupeř, proti němuž je zisk tří bodů hodně cenný. V této soutěži ovšem není lehký protivník,“ potvrdil kouč Žďáru Radek Haman. Vedle vítězství jej těšila i předvedená hra. „Ten zápas byl myslím pro diváka poměrně koukatelný, nic upracovaného. Hrálo se nahoru dolů, hodně se bruslilo. O to více si naší výhry ceníme,“ pochvaloval si. Vzhledem ke karanténě Velkého Meziříčí měli naši hokejisté ve středu volno a tak svěřenci využili tento den k tréninkovému modelovému zápasu. „Během týdne nic měnit nebudeme, pojedeme v klasickém režimu,“ poznamenal Haman.

1. kolo, sobota 19. 9. 2020
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Slezan Opava 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Půža (Kadleček, Štěpánek), 9. Štěpánek (Půža, Vašíček) – 36. Rousek (Šindelář, Herman). Rozhodčí: Mejzlík – Horký, Roupec. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 33:29. Diváci: 400. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

Sestava z minulého utkání: Sláma (Čáp) – Bazala, Vašíček, Lojek, Černohorský, Pleva (C), Půža – Kovářů, Čermák, Adam, Štěpánek, Kadleček, Prokš, Jícha, Chlubna, Gregar, Bureš, Heinrich


"
HRAJEME DOMA, POTVRDIT ÚVODNÍ VÍTĚZSTVÍ BUDE TROŠKU ZAVAZUJÍCÍ, PROTOŽE VE VLASTNÍM PROSTŘEDÍ BY SE MĚLO BODOVAT.
TRENÉR RADEK HAMAN O UTKÁNÍ PROTI BOBRŮM

Aktuální informace

Otazníky visí nad starty Petra Štěpánka a Marka Prokše, které trápí zdravotní komplikace. Pracovní povinnosti nepustí do utkání ani dalšího útočníka Tomáše Chlubnu, stejně tak jako pětatřicetiletého obránce Martina Lojka.

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ

Počátky hokeje: 1931
Stadion: Stadion Valašské Meziříčí (kapacita 1 200 míst)
Klubové barvy: modrá a bílá
Trenér: Josef Doboš

INFORMACE O KÁDRU

Po překvapivém konci manažera Dvořáka a odchodu Rostislava Vaňka s Petrem Seidlerem do Opavy to u Bobrů nevypadalo dobře, teď se ale zdá, že Valaši mají nakročeno k dobré sezoně.

Valašské Meziříčí přivedlo přes léto do svých řad útočníky Lukáše Finsterleho a Jana Křivohlávka. Finsterle měl ročník původně strávit v Hodoníně, avšak přednost dal nakonec Bobrům. Křivohlávek se do rodné země vrací po několika letech vyplněných zámořskou anabází, přičemž hokejoví fanoušci si ho mohou pamatovat i z extraligy, kde svého času nastupoval za brněnskou Kometu.

Vynechat bychom neměli ani Reného Kajabu, to je další z nových tváří, která může Valašskému Meziříčí výrazně pomoct. Ten se k hokeji vrací po pauze a naposledy hrával první ligu ve Vsetíně a Prostějově. „Někdy okolo Vánoc jsme polemizovali s kamarádem u sklenky vína, slovo dalo slovo, já to vzal jako výzvu a dnes jsem tady, znovu s chutí do hokeje. Valmez byl logická volba i s ohledem na fakt, že pocházím ze Vsetína, takže to mám jako spousta dalších kluků tady 20 minut jízdy autem,“ říká nová posila Valachů.

V kádru Bobrů jsou k vidění i staré známé tváře. V brankovišti zahajuje třetí sezonu v řadě v drese Bobrů Jiří Slovák, stejně nechybí ani jeho jmenovec v útoku. Z dalších hokejistů lze vyzdvihnout hráče jako Michal Žák, Jakub Pořický nebo nový kapitán Tomáš Vávra. Po zahraničním angažmá brousí valašský led i Stanislav Báchor a jeho urostlý kolega z obrany Jiří Hajda.

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

2. kolo, středa 23. 9. 2020
HC Bobři Valašské Meziříčí - HC ISMM Kopřivnice 4:3p (1:3, 1:0, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 15. Pořický (Andris, Kuchařík), 38. Žák (Vávra), 48. Pořický (Žák, Vávra), 63. Vávra (Finsterle, Báchor) – 6. Kofroň (Sluštík), 14. J. Mach (Štěpánek), 17. Gebauer (Rudl). Rozhodčí: Blaha – Kučera, Peluha. Vyloučení: 4:10. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 195. Střely na branku: 30:32. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 4:3.

Sestava z minulého utkání: Slovák (17. Sachr) – Holiš, Báchor, Žák (A), Hajda, Kamas, Kobylík, Pavlas – Andris, Vávra (C), Stodůlka, Pernický, Slovák, Finsterle, Pořický (A), Kuchařík, Urban, Vavřík, Urbanec.

hygienická opatření

  • Povinnost roušek platí pro všechny návštěvníky stadionu. Roušky musí nosit všichni po celou dobu pobytu na stadionu. Tato povinnost se nevztahuje na právě trénující hráče a trenéry.
  • Všichni návštěvníci musí dodržovat dvoumetrové rozestupy a po celou dobu návstěvy stadionu musí sedět na místech určených k sezení! Zákaz stání jak v sektoru stání, tak podél hrací plochy u mantinelu. Při nedodržování těchto pravidel můžete být ze stadionu vykázáni.
  • Zákaz pohybování nekompetentních osob kolem ledu (u mantinelu) a střídaček

V případě, že si zapomenete na utkání vzít roušku, budete mít možnost si ji zakoupit přímo na stadionu. Navíc v našemu fanshopu budou k dispozici i nové multifunkční šátky (270 Kč), které můžete právě jako roušku použít.

VSTUPNÉ

CENÍK
Dospělí:70,-
Děti (do 15 let *):50,-
Šakal Patriots:40,-

* klub si vyhrazuje právo pro možnost vyžádání občanského průkazu v případě potřeby
* děti do 120 cm mají nadále vstup ZDARMA, je ovšem potřeba na pokladně vyzvednout vstupenku pro vstup přes čtečku na zimní stadion (případně jde tato sleva uplatnit i na internetu)
* volná vstupenka platí ve stylu 1+1, což znamená s doprovodem platné vstupenky dospělého

zdroj: www.hokej.cz | www.hcvm.cz