Informace o vstupenkách na Hvězdy 2022, prodej startuje v pátek!

Zveřejněno 30.06.2022 | Redakce
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Jak bylo zmíněno na tiskové konferenci, první vlna prodeje startuje v pátek 1. července. Letní prázdniny si tak můžete navíc ještě okořenit zvýhodněnou vstupenkou na zápas Týmu Martina Nečase proti Týmu Jakuba Voráčka. V článku se dočtete veškeré informace ohledně způsobu prodeje a další detaily, které potřebujete vědět.

PRODEJ VSTUPENEK

Prodej vstupenek bude probíhat ve dvou vlnách. První vlna odstartuje v pátek 1. července v 9:00, kdy se uvolní prvních 1000 vstupenek za zvýhodněnou cenu 990,-. Druhá vlna prodeje již za cenu 1 390,- odstartuje po vyprodání první vlny. Sledujte sociální sítě Hvězdy 2022, kde se dozvíte s dostatečným předstihem datum startu prodeje druhé vlny.

Vstupenky na utkání Hvězdy 2022 budou k dispozici výhradně na webu Hvězdy 2022, odkud budete přesměrováni na server NFCtron. Objednat lze maximálně 5ks na objednávku. Veškerý doprovodný program kolem zimního stadionu je zdarma.

SYSTÉM NFCTRON A JAK FUNGUJE?

Na portále NFCtron se můžete pohybovat, tak jako na každém jiném serveru prodávající vstupenky na různé akce. Vyplníte jméno, počet kusů vstupenek a máte také možnost nabít si čip (náramek). Platbu je možné provést různými způsoby např. platební kartou, bankovním převodem nebo přes Apple Pay či G Pay. Důležité upozornění, vstupenka je na jméno a je nepřenosná. Po zaplacení vstupenek vám přijde na email potvrzení s QR kódem, který jednoduše vyměníte před zimním stadionem za náramek (čip) na jednom ze stánků. Čip se propojí s vašim obdrženým QR kódem, tudíž se vám do náramku promítne i nabitá částka. Náramek bude fungovat jednak jako vstupenka do haly, pokud ji máte zakoupenou, tak i jako "peněženka".

JAK FUNGUJE NÁRAMEK (ČIP)?

Přímo při nákupu vstupenek máte možnost nabití čipu libovolnou částkou. Výhoda spočívá v tom, že ušetříte čas a 30kč jako poplatek za aktivaci náramku. Tento čip budete potřebovat na veškeré nákupy v celém areálu i uvnitř haly. A to jak na občerstvení, tak i na suvenýry, merchandising apod. Platba přímo za občerstvení a zboží svou platební kartou nebo hotově nebude možná ani na zimním stadionu ani mimo něj, pouze pro nabití náramku.

V případě, že si ještě nejste jisti, jakou částku nabít, nemusíte se ničeho bát. Na jednom z vyhrazených stánků si můžete dobít náramek kdykoliv na místě libovolnou částkou a to jak pomocí platební karty nebo hotově. Ideálně právě při výměně vašeho QR kódu, který vám přijde při nákupu vstupenky za náramek. Na místě se však bude odečítat 30 kč za aktivaci náramku od nabité částky, pouze při prvním nabití. Náramek můžete dobíjet kdykoliv během akce, přičemž poplatek se při dalším dobíjení už neplatí. Nicméně doporučujeme nabít čip již při koupi vstupenky (bez poplatku).

Nemusíte mít žádný strach, že byste o neutracené peníze přišly. Právě díky QR kódu, který dostanete při platbě nabití čipu si můžete do 14 dnů zažádat o návratku, kde jednoduše vyplníte číslo účtu, kam mají peníze přijít.

V případě, že nemáte zakoupenou vstupenku a jdete si užít odpolední či večerní program kolem haly (vstup zdarma) bude systém fungovat stejně. Na jedné z pokladen si vyzvednete a nabijete náramek (kartou nebo hotově), dostanete QR kód na případný návratek a jednoduše tak můžete platit veškerou úhradu za občerstvení, merchandising apod. pohodlně pomocí náramku.

MŮŽETE PŘÍMO PŘISPĚT I NA DOBROU VĚC

Pro ty, kteří budou chtít, kromě zakoupení vstupenky, také přispět jakoukoli částkou na charitativní účely spojené s akcí (Nadace Jakuba Voráčka, Popálky, mládež SKLH), bude na stejné stránce www.hvezdy2022 vedle tlačítka pro vstupenky, také tlačítko pro charitativní příspěvek (dárcovská platforma znesnáze21), které funguje podobně jako nákup vstupenky. Tímto způsobem může bohulibý příspěvek na dobrou věc poslat kdokoli, tedy i ten, kdo si nekoupí vstupenku. Takto získané prostředky pak budou spravedlivě rozděleny mezi všechny tři subjekty.

Pro více informací sledujte sociální sítě Hvězdy 2022 a web Hvězdy 2022, kde zveřejníme videonávod.