příp., čtvrtek 6.9.2012
Technika Brno - SKLH Žďár nad Sázavou TEC - ZNS
Technika Brno: Chvátal - Habrovec, Košecký, Strýček, Bilčík, Klimeš, Zapletal, Valeš, Žalud - Matouš, Hnilička, Rajnoha, Česnek, Benýšek, Odehnal, Látal, Bělohlávek, Šedý
SKLH Žďár nad Sázavou: Linhart (od 45. Černý) - Pleva, Střecha Šír, Kolda, Sobotka, Krejnus, Kunstmüller, Plachý, Březina, Ježek, Kotlík, Kočan, Šimon, Slavík, Hron
Branky a nahrávky: 6. Klimeš (Bělohlávek), 19. Matouš (Rajnoha), 32. Česnek, 35. Rajnoha (Matouš), 43. Matouš, 45. Látal (Klimeš, Šedý), 51. Česnek (Odehnal), 59. Matouš (Hnilička) - 29. Hron (Ježek), 31. Kunstmüller (Březina), 55. Hron (Šimon). Průběh utkání: 2:0, 2:1, 2:2, 7:2, 7:3, 8:3.
B R N O - Po nadějném výkonu proti Moravským Budějovicím přišlo ve čtvrtek večer na ledě brněnské Techniky vystřízlivění. Na úvodní dva góly sice hosté dokázali zareagovat a srovnali po gólech Hrona a Kunstmüllera na 2:2, jenže od půlky zápasu už byl na ledě jenom jeden tým. Vedení vrátil Technice ve 32. minutě specialista na Plameny, Jan Česnek, který v polovině třetí třetiny přidal svůj druhý gól. Závěrečná třetina už byla domácí exhibicí, po šestém gólu vystřídal ve žďárské brance Černý Linharta. Nakonec se skóre zastavilo na výsledku 8:3. Poslední možnost naladit formu na start druhé ligy budou mít Žďárští ve středu v domácím zápase proti Moravským Budějovicím.