BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou
14., neděle 28.11.2010
BK Havl.Brod - SKLH Žďár nad Sázavou HBR - ZNS
SKLH Žďár nad Sázavou: Jambor - Křehlík, Hromádka, Trejbal M., Chlubna, Leskour, Pelikán, Čermák, Jindra, Pachl T.
Branky a nahrávky: 4.Trejbal, 11.Křehlík(Trejbal) 17.Křehlík(Chlubna), 38.Chlubna(Hromádka), 41.Chlubna, 46.Hromádka(Chlubna), 48.Jindra, 52.Chlubna(Křehlík), 53.Jindra(Čermák), 57.Hromádka(Křehlík), 59.Hromádka(Chlubna), 60.Chlubna(Křehlík).
Diváci: 40.
Průběh utkání: 0:5,1:5,1:12,2:12.

Od začátku zápasu mělo naše družsvo převahu nad soupeřem. Především naše první řada si svým pohybem a kombinací vytvářela řadu gólových příležitostí. Často scházelo jen přesnější nebo důraznější zakončení. První třetinu jsme zaslouženě vyhráli 3:0. Ve druhé třetině se soupeř zlepšil a už nám tolik nedovolil, ale přesto jsme upevnili své vedení. Třetí třetina už byla zcela v našich rukách. Brankář Jambor v naší bráně neměl příliš práce. Čisté konto nám pokazilo jedno využité trestné střílení soupeře a branka v závěrečných sekundách zápasu, kdy hráči asi mysleli spíše na sirénu a ne na hru.