SKLH Žďár nad Sázavou BK Havl.Brod
7., neděle 24.10.2010
SKLH Žďár nad Sázavou - BK Havl.Brod ZNS - HBR
SKLH Žďár nad Sázavou: Jambor, Křesťan - Melichar, Leskour, Pintera, Křehlík, Hromádka, Pelikán, Trejbal M., Čermák, Jindra, Pachl T., Machalová, Němec L.
Branky a nahrávky: 7.Pachl T. , 21.Křehlík (Trejbal M.), 22.Jindra(Čermák), 24.Hromádka, 26.Trejbal(Křehlík), 27.Hromádka(Křehlík), 28.Čermák, 35.Trejbal(Hromádka), 39.Melichar, 41.Melichar(Křehlík), 58.Melichar, 60.Melichar
Diváci: 50.
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 4:4, 4:5, 7:5, 7:7, 8:7, 8:9, 10:9, 10:11, 12:11.

V úvodních minutách zápasu jsme si sice vytvořili několik gólových příležitostí, ale první gól padl ve 4.minutě do naší sítě. Postupem času se soupeř rozehrál a byl nebezpečnější. V 8.minutě se nám sice podařílo zásluhou Pachla srovrat stav utkání, ale to bylo v první třetině z naší strany vše. Branky střílel už jen soupeř a vytvořil si tříbrankový náskok. Zdálo by se, že zápas bude mít jasný průběh. Naši hráči se s tím však nesmířili a do druhé třetiny nastoupili jako vyměnění. Během čtyř minut jsme srovnali stav utkání na 4:4. Od této chvíle se obě mužstva začala přetahovat o vítězství. Utkání bylo napínavé až do samého konce, když obě mužstva střídavě vedla o jednu branku. Šťastnější nakonec bylo naše mužstvo, když v poslední minutě vstřelil vítěznou branku Melichar. Skóre 12:11 napovídá, že střelci měli dnes žně.