SKLH Žďár nad Sázavou: Nedvěd - Melichar, Leskour, Pintera, Křehlík, Hromádka, Čermák, Jindra, Pachl T., Pelikán, Trejbal M., Malenovský, Brož
Branky a nahrávky: 43. Leskour (Jindra).
Diváci: 40.
Průběh utkání: 0:8, 1:8, 1:11.

Hned od úvodního vhazování bylo vidět kdo má v tomto utkání navrh. Už v čase 0:12 soupeř poprvé ohrozil naši bránu. I přesto, že se hrálo až odpoledne, naši hráči jakoby spali. Soupeř lépe bruslil a nahrával si. Naši, místo aby si nahráli, se za pukem pouze honili. První střelu vyslal na soupeřovu branku až v čase 7:00 Hromádka. Přes převahu soupeře naši drželi čisté konto až do času 7:43, kdy se soupeř v rozpětí 2 minut trefil hned třikrát do naší sítě. Po první třetině je stav 0:4 a jen díky několika dobrým zásahům brankáře Nedvěda můžeme být rádi, že to není ještě horší. Naši hráči vyslali v této třetině jen tři střely na branu soupeře. Ve druhé třetině se obraz hry moc nezměnil a tak soupeř vedl na konci už 0:8. Teprve ve třetí třetině vsítil naši první, ale také poslední, branku Leskour. Až Ke konci zápasu předvedli hezkou kombinační akci Trejbal, Hromádka a Křehlík, ktéré chybělo jen gólové zakončení. Na tento nepovedený zápas musíme brzy zapomenout a připravit se na další.