SKLH Žďár nad Sázavou: Novák D. - Kopecký, Slavíček, Kratochvíl, Beran, Dvořák, Dočekal, Jaroš, Nejedlý, Lédl, Němec, Popela, Vacek, Březina, Bukal
Kutná Hora: Šubrt - Jelínek, Hájek, Lipský, Klouček, Černá, Král, Knížek, Hruboš, Komárek, Mimra, Břinčil, Dvořák, Šetina, Janata, Urválek
Branky a nahrávky: 21 Slavíček, 60 Lédl (Slavíček)
Rozhodčí: Fiksa, Klouda, Kopeček
Vyloučení: 3:1

Dorostenci přivítali v sobotu dopoledne na Bouchalkách Kutnou Horu. Plamínci vstoupili do zápasu dobře, byli aktivnější, bohužel se nepodařilo žádnou z šancí proměnit, a tak byl stav po první třetině 0:0. Hned na začátku druhé části se žďárským dorostencům podařilo vstřelit branku na 1:0, ale hosté hned o minutu později odpověděli vyrovnávacím gólem. Zápas byl i přes nízký počet vstřelených branek zajímavý, neboť se hrálo důrazně, žďárští hokejisté měli v průběhu trochu více ze hry. Přesto se ale nedokázali gólově prosadit, vyrovnaný stav tak trval až do 60. minuty, v níž Plamínci 21 sekund před koncem třetí třetiny vstřelili gól na 2:1 a rozhodli o výsledku utkání. Skvělým výkonem se prezentoval ve žďárské brance Dominik Novák, který své spoluhráče v několika situacích podržel, vychytal soupeře při nařízeném trestném střílení a významně tak přispěl k zisku všech bodů.

František Dočekal (SKLH Žďár nad Sázavou): “Konečně se nám povedl odehrát zase kvalitní a vyrovnaný zápas, v němž jsme se mohli opřít o dobrý výkon brankáře. Ke konci zápasu jsme zvyšovali tlak, kluci chtěli vyhrát za každou cenu, což se nakonec podařilo."