12., sobota 5.11.2022
SKLH Žďár nad Sázavou - Moravské Budějovice ZNS - MBU
SKLH Žďár nad Sázavou: Halamka (Hrnčíř) - Stehlík, Rosecký, Popela - Benc, Lupoměch, Dostál, Mikoláš, Špaček, Kratochvíl, Bukáček.
Moravské Budějovice: Gross - John, Vaňura - Zedník, Pospíchal, Mandát, Svoboda, Obrdlík, Horký, Večeřa, Němec, Kovář, Gemidžiev, Kabelka.
Branky a nahrávky: 13. Dostál (Špaček, Mikoláš), 20. Dostál, 43. Dostál, 48. Benc - 25. Večeřa (Zedník, Horký), 33. Gemidžiev (Horký), 35. Pospíchal (John), 42. Večeřa (Zedník, Kabelka), 46. Večeřa (Mandát), 50. Kabelka (Zedník), 54. Kabelka, 54. Kabelka, 55. Gemidžiev (Večeřa).

Béčko starších žáků mělo na programu v sobotu utkání s Moravskými Budějovicemi, které se odehrálo na Bouchalkách. Domácí tým dokázal dvě třetiny statečně vzdorovat silnějšímu soupeři, když dokonce po první třetině vedl 2:0, Plamínci se snažili odčinit nevydařený minulý víkend, nicméně ve třetí třetině už hostujícímu týmu nestačili a body si tak za vítězství 9:4 odvezl soupeř.