SKLH Žďár nad Sázavou: Neubauer-Machovec,Mokrý,Macky,Brejcha-Havránek,Nečas,Šmída, Hrdlička,Partl,Vašíček
Branky: Nečas, Havránek
Nahrávky: Šmída, Nečas
Vyloučení: 5:4

V nervózním a hlavně nepřesně řízeném utkání ze strany rozhodčích byla první třetina bez branek i když si soupeři na obou stranách šance ke skórováni vytvořili.Druhá třetina začala v našem podání parádně když nejdříve prostřelil golmana M.Nečas po nahrávce Šmídy a dvě minuty na to zvyšoval na 2:0 T.Havránek po nahrávce M.Nečase.Bohužel ke snížení na 2:1 došlo hned další střídání a do konce druhé třetiny se soupeř trefil ještě šestkrát.Ve třetí třetině padl do náší sítě ještě jeden gól,hra byla vyrovnaná,bohužel náskok z druhé třetiny se na klukách podepsal a když se k tomu nakupila ještě spousta chyb ze strany rozhodčích,kteří nereagovali na přehnaný důraz domácích,na který nejvíce doplatil D.Šmída,který po tvrdém naražení na mantinel utkání nedohrál,nebyl v tomto utkání nárok na lepší výsledek.