Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.
|
1 |
11.09.2021 |
Sokolov |
Prostějov |
0:5 |
1 |
11.09.2021 |
Přerov |
Kolín |
4:0 |
1 |
11.09.2021 |
Vrchlabí |
Benátky n/J |
2:0 |
|
2 |
15.09.2021 |
Jihlava |
Vsetín |
3:0 |
2 |
15.09.2021 |
Havířov |
Třebíč |
0:4 |
|
3 |
18.09.2021 |
Prostějov |
Ústí n/L |
0:3 |
|
4 |
22.09.2021 |
Vsetín |
Poruba |
6:0 |
|
8 |
06.10.2021 |
Vsetín |
Slavia |
5:0 |
|
11 |
13.10.2021 |
Benátky n/J |
Kolín |
3:0 |
11 |
13.10.2021 |
Havířov |
Kadaň |
4:0 |
11 |
13.10.2021 |
Třebíč |
Přerov |
3:0 |
11 |
13.10.2021 |
Ústí n/L |
Jihlava |
0:4 |
11 |
13.10.2021 |
Sokolov |
Poruba |
4:0 |
|
15 |
25.10.2021 |
Šumperk |
Kadaň |
5:0 |
|
16 |
27.10.2021 |
Vrchlabí |
Havířov |
2:0 |
|
17 |
30.10.2021 |
Benátky n/J |
Přerov |
3:0 |
|
18 |
03.11.2021 |
Kolín |
Přerov |
0:7 |
|
20 |
15.11.2021 |
Kadaň |
Přerov |
0:5 |
|
21 |
17.11.2021 |
Vrchlabí |
Kadaň |
5:0 |
21 |
17.11.2021 |
Slavia |
Kolín |
4:0 |
21 |
17.11.2021 |
Třebíč |
Benátky n/J |
5:0 |
21 |
17.11.2021 |
Poruba |
Vsetín |
2:0 |
21 |
17.11.2021 |
Sokolov |
Frýdek-Místek |
3:0 |
|
22 |
20.11.2021 |
Kadaň |
Litoměřice |
0:5 |
|
23 |
24.11.2021 |
Slavia |
Kadaň |
5:0 |
23 |
24.11.2021 |
Přerov |
Poruba |
2:0 |
|
24 |
27.11.2021 |
Frýdek-Místek |
Havířov |
4:0 |
24 |
27.11.2021 |
Kadaň |
Třebíč |
0:5 |
|
25 |
01.12.2021 |
Sokolov |
Kadaň |
5:0 |
25 |
01.12.2021 |
Vrchlabí |
Přerov |
5:0 |
|
26 |
04.12.2021 |
Kadaň |
Prostějov |
0:5 |
|
27 |
08.12.2021 |
Ústí n/L |
Kadaň |
5:0 |
|
28 |
11.12.2021 |
Kadaň |
Havířov |
0:5 |
28 |
11.12.2021 |
Jihlava |
Ústí n/L |
4:0 |
28 |
12.12.2021 |
Vrchlabí |
Slavia |
0:2 |
|
32 |
17.12.2021 |
Přerov |
Havířov |
0:2 |
|
29 |
20.12.2021 |
Frýdek-Místek |
Kadaň |
5:0 |
|
30 |
22.12.2021 |
Kadaň |
Benátky n/J |
0:5 |
30 |
22.12.2021 |
Šumperk |
Kolín |
0:2 |
|
31 |
27.12.2021 |
Havířov |
Poruba |
0:7 |
31 |
27.12.2021 |
Prostějov |
Vrchlabí |
2:0 |
31 |
27.12.2021 |
Třebíč |
Slavia |
0:3 |
31 |
27.12.2021 |
Kolín |
Kadaň |
5:0 |
|
32 |
29.12.2021 |
Kadaň |
Šumperk |
0:5 |
|
34 |
05.01.2022 |
Jihlava |
Kadaň |
5:0 |
34 |
05.01.2022 |
Poruba |
Kolín |
3:0 |
34 |
05.01.2022 |
Třebíč |
Prostějov |
3:0 |
34 |
05.01.2022 |
Přerov |
Benátky n/J |
2:0 |
|
43 |
05.01.2022 |
Sokolov |
Jihlava |
4:0 |
|
35 |
08.01.2022 |
Vsetín |
Kadaň |
5:0 |
|
36 |
12.01.2022 |
Kadaň |
Poruba |
0:5 |
|
37 |
15.01.2022 |
Přerov |
Kadaň |
5:0 |
|
38 |
17.01.2022 |
Kadaň |
Vrchlabí |
0:5 |
|
39 |
19.01.2022 |
Litoměřice |
Kadaň |
5:0 |
|
40 |
22.01.2022 |
Kadaň |
Slavia |
0:5 |
|
41 |
26.01.2022 |
Třebíč |
Kadaň |
5:0 |
|
42 |
29.01.2022 |
Jihlava |
Třebíč |
0:3 |
42 |
29.01.2022 |
Kadaň |
Sokolov |
0:5 |
|
43 |
31.01.2022 |
Třebíč |
Vsetín |
3:0 |
43 |
31.01.2022 |
Prostějov |
Kadaň |
5:0 |
|
44 |
02.02.2022 |
Vsetín |
Sokolov |
4:0 |
44 |
02.02.2022 |
Kadaň |
Ústí n/L |
0:5 |
|
45 |
05.02.2022 |
Havířov |
Kadaň |
5:0 |
|
41 |
11.02.2022 |
Prostějov |
Kolín |
0:4 |
|
38 |
12.02.2022 |
Šumperk |
Litoměřice |
5:0 |
|
46 |
16.02.2022 |
Kadaň |
Frýdek-Místek |
0:5 |
46 |
16.02.2022 |
Poruba |
Prostějov |
2:0 |
46 |
16.02.2022 |
Litoměřice |
Slavia |
0:2 |
46 |
16.02.2022 |
Přerov |
Sokolov |
3:0 |
|
47 |
19.02.2022 |
Sokolov |
Vrchlabí |
2:0 |
47 |
19.02.2022 |
Třebíč |
Litoměřice |
0:1 |
47 |
19.02.2022 |
Benátky n/J |
Kadaň |
5:0 |
|
48 |
23.02.2022 |
Vsetín |
Frýdek-Místek |
3:0 |
48 |
23.02.2022 |
Slavia |
Třebíč |
2:0 |
48 |
23.02.2022 |
Kadaň |
Kolín |
0:5 |
|
40 |
26.02.2022 |
Šumperk |
Třebíč |
0:1 |
|
49 |
26.02.2022 |
Šumperk |
Kadaň |
5:0 |
49 |
26.02.2022 |
Havířov |
Přerov |
0:2 |
49 |
26.02.2022 |
Frýdek-Místek |
Poruba |
1:0 |
|
50 |
28.02.2022 |
Vrchlabí |
Havířov |
0:5 |
|
51 |
02.03.2022 |
Kadaň |
Jihlava |
0:5 |
Četnost výsledků
výhry domácích | remízy | výhry hostí |
| | |
Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.