Na hokej s novými brýlemi? Čerstvým partnerem Plamenů je Optik Látal

Zveřejněno 03.06.2019 | Redakce
Ž Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Plameny rádi vítají mezi sebe nové partnery a tím nejčerstvějším je Optik Látal. Známé optické studio s bohatou tradicí působí na trhu téměř 30 let, nicméně obecně se rodina Látalova zabývá optikou už třetí generaci. Prodejna ve žďárské poliklinice nabízí širokou škálu služeb.

KVALITA A ŠIROKÝ SORTIMENT

Mezi produkty najdete brýlové obruby, brýlové čočky, sluneční brýle, sluneční dioptrické brýle a další brýlové doplňky. Optik Látal dbá i na odbornou péči a služby pro své klienty. Proto je pro ně samozřejmostí měření zraku, aplikace kontaktních čoček, počítačové poradenství při výběru brýlí a spoustu dalších služeb, díky kterým si zajisté vyberete, kontaktní čočky či brýle přesně na míru. Jako úplně první na Vysočině je Optik Látal schopen pro Vás odborně předvést či vyměřit multifokální brýle čočky pomocí skvělého multimediál-ního poradce Impresionist.

Další služby:
- Prodej další optiky
- Zhotovení brýlí na lékařský předpis
- Zhotovení brýlí bez předpisu
- Zhotovení náhradních brýlí
- Zhotovení brýlí do jedné hodiny
- Více než 1500 modelů obrub
- Široká nabídka brýlových čoček
- Pouzdra, čistící prostředky na brýle
- Lupy

V moderní prodejně Optik Látal ve žďárské poliklinice vám rádi poradí.

NEJPŘESNĚJŠÍ MĚŘENÍ ZRAKU

Také máte někdy pocit, že za horších světelných podmínek klesá kvalita vašeho vidění? Není to jen pocit, ale realita, která zdaleka nemusí být způsobená nedostatkem světla. Potíže mohou vycházet z nesprávné korekce zraku pro podmínky se sníženým osvětlením a také z poměrně nového poznatku očního lékařství, kde vědci změřili vliv rozkladu světla v očním systému pomocí Wavefront analýzy. Tento systém umožňuje měření lomivosti světelných paprsků ve více než 1500 místech oka během jednoho okamžiku. Výsledkem je komplexní obrázek o dioptriích celého očního systému. Potíž ovšem nastává s tím, jak vykorigovat data z tak obrovského množství měřících bodů jedněmi brýlemi.

Moderní oční optika a oftalmologie toto řešení má. Je jím nový optický přístroj pro měření zraku technologií Wavefront analýzy, přístroj, který se rozšiřuje i na českém trhu v optikách pod označením DNEye Scanner. Výsledkem jsou pak jedny brýle poskytující nejlepší možné vidění za různých podmínek osvětlení. Optimalizace DNEye přináší lidskému oku až o 20% ostřejší vidění a o 15% širší zorné pole, pokud DNEye Scanner lidské oko vyhodnotí jako vhodné pro DNEye korekci. Unikátní přístroj DNEye Scanner Rodenstock najdete na Vysočině pouze u Optik Látal.

NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT ČI NAVŠTÍVIT E-SHOP


V případě, že si stále nejste jisti, neváhejte svého očního optika kontaktovat a to buď pomocí telefonu na čísle +420 566 690 271 a nebo prostudujte více na webových stránkách Optik Látal. Tradiční prodejce brýlí má pro své klienty i rozsáhlý internetový E-SHOP.