Plamínci ročník 2016 se zúčastní prestižního mezinárodního turnaje!

Zveřejněno 19.04.2024 | Redakce
Evropského hokejového království je název prestižního mezinárodního turnaje konaného v Novém Jičíne v termínu 27.-28. duben 2024, na který dostali pozvánku mládí Plamínci ročník 2016. Tento turnaj zároveň splňuje nejvyšší parametry a spadá do kategorie AAA. Plamínky turnajem provede trenérský triumvirát Václav a David Markové s Miroslavem Janem. Hráčům i trenérům přejeme, ať si turnaj užijí a načerpají plno sportovních zážitků, které je po hokejové stránce zase posunou o kus dál.
Hrací systém:

V 1. části hrají týmy 3 skupinách po 6 mužstvech 5 utkání. Plamínci jsou nalosováni do první skupiny A, ve které své síly změří s týmy – HK Nový Jičín, HC Vítkovice, HK Pilsen Wolves, HK Sršni Košice, a HC Bílí tygři Liberec A, SKLH Žďár nad Sázavou.

Složení další skupin:

Skupina B – HK Gladiators Trnava, HC Lvi Břeclav A, HC Košice, HC Olomouc B, HC Oceláři Třinec B, Poruba.

Skupina C – HC Oceláři Třinec A, HC Lvi Břeclav B, HC Bílí tygři Liberec B, HC Olomouc A, SC Marimex Kolín, HC Rožnov pod Radhoštěm.

Ve 2. části vznikne 6 skupin podle umístění opět po 3 mužstvech, kdy ve skupině A budou mužstva, která se umístila na 1. místě, ve skupině B budou mužstva, která se umístila na 2.místě, a tak až po skupinu 6.míst. Budou tak spolu hrát výkonnostně srovnatelná mužstva. Ve finálových skupinách každé mužstvo odehraje 2 utkání. Za vítězství v utkání budou 2 body, za remízu 1 bod. O umístění v tabulce rozhoduje vzájemný zápas, případně rozdíl a počet vstřelených branek. Na závěr se budou hrát utkání o umístění.

Propozice:

Hraje se 3-3. Minimální počet hráčů v týmu 9+1, účastník turnaje je povinen přijet s minimálním počtem hráčů, jinak nebude k turnaji připuštěn. Turnaj je určen pouze PRO KLUBY. Po příjezdu předloží vedoucí mužstva registrační průkazy hráčů. Maximální počet hráčů je 12+2, více hráčů nesmí k utkání nastoupit!

Vítěz turnaje se stane Evropským hokejovým králem pro rok 2024.

Celý turnaj je možné sledovat na platformě https://www.czechicehockey.tv/cs/club/hk-novy-jicin/Turnaje, kde budou vysílány všechny zápasy.