ZNS - HAV 0:8 - Zavěrečná třetina rozhodla o osudu utkání

OF2, čtvrtek 14.3.2024
SKLH Žďár nad Sázavou - AZ Havířov ZNS - HAV
SKLH Žďár nad Sázavou: Sejpal – Jar. Ludvík, Půža, Grauer, Pleva "C", Beran – Dušek, Štola, Kadleček – Maštera, T. Ludvík, Gregar.
AZ Havířov: Sachr – Valenta, Michálek, Ščurek, Ševčík, Ficek, Vosátko, Havlík – Bednář, Ćmiel, Pawliczek – Karafiát, Křivohlávek, Klimša "A" - Bednář, Haas "C", Franek - Kratochvil, Spratek, Pawliczek - Mrva "A", Ćmiel, Antoníček - Tvrdý
Branky a nahrávky: 17. Bednář (Franek, Haas), 46. Karafiát (Klimša), 48. Ćmiel (Mrva, Antoníček), 52. Bednář (Franek), 53. Franek (Bednář, Klimša), 57. Haas (Karafiát), 57. Franek (Ćmiel, Valenta), 59. Ćmiel. . Rozhodčí: Maršálek, Grygera – Štěrba, Viskot. Vyloučení: 9:7. Využití: 0:4. V oslabení: 0:0. Diváci: 565. Průběh utkání: 0:8.
Ke druhému utkání osmifinálové série Plameny nastoupily, díky vážným zraněním, pouze v jedenácti hráčích do pole. I tak se dvě třetiny překvapivě hrály ve vyrovnaném duchu a výsledková tabule ukazovala pouze jednobrankový rozdíl pro favorita z Havířova. Třetí třetina však nabídla spoustu vyloučení na obou stranách, které favorit dokázal pro ně potrestat, a tak si Havířovští připisují důležitý druhý bod v této sérii.