Již tuto sobotu startuje nábor mladých Plamínků

Zveřejněno 07.09.2023 | Redakce
Děti a rodiče pozor! Pokud doma stále dokola slyšíte větu "Já chci hrát hokej!", tak nyní je k tomu ta nejlepší příležitost. Od soboty 3. září totiž startuje nábor nových Plamínků. Přijít může každé dítě (kluci i holky) od čtyř let a rozhodně nepotřebuje ani hokejové vybavení, stačí si vzít brusle, jakoukoliv přilbu a rukavice a jdeme na to. Pod vedením zkušených trenérů udělají první krůčky na bruslích a třeba nastartují slibnou kariéru ve stopách Rolinka nebo Nečase! Takže: POJĎ HRÁT HOKEJ!
VÝCHOVA MLÁDEŽE JE PRO NÁS POSLÁNÍ
Abychom mohli na tradice i sportovní úspěchy nadále navazovat, potřebuje klub stálý příliv mladé krve. Jedna z hlavních priorit, kterou si vedení klubu již před lety zvolilo je péče o mládež, výchova vlastních odchovanců a talentovaných hokejistů. Důkazem, že se to po mnoho let daří je to, že naše „A“ mužstvo je jako jedno z mála v soutěži složeno především z našich vlastních odchovanců a značný počet hokejistů vychovaných v našem klubu působí v nejvyšších soutěžích.

Proto se těšíme na další mladé adepty ledního hokeje a nové Nečase, Rolinky, které se budeme snažit vychovat. Přijďte mezi nás, přiveďte své děti, vnoučata (chlapce i dívky) a umožněte jim věnovat se nejpopulárnějšímu sportu u nás. A není to nic složitého, stačí přijít na trénink náboru a pak už se o vše postaráme. Nemusíte se bát ani vysokých nákladů.

Hokej se každému pak odmění silnými prožitky a bohatými zážitky. Tato hra dává hráči fyzickou kondici, sportovního ducha, smysl pro kolektiv a zodpovědnost, tříbí myšlení, rozhodnost a rychlý úsudek.

PRVNÍ TRÉNINK NÁBORU JIŽ TUTO SOBOTU
O něco málo starší kategorie přípravky se pilně připravuje na další sezonu. Hokejisté však potřebují projít úplně prvními krůčky a k tomu slouží nábor. První trénink náboru začne již v sobotu 9. září v 8:00 hod. Děti bude bavit nejen bruslení, ale skvělí a zkušení trenéři se budou starat také o to, aby se malí hokejisté co nejvíce bavili.

Věříme, že hokej vaše ratolesti nadchne, proto budou tréninky náboru pokračovat vždy každou sobotu a neděli a většinou i ve středu dle rozpisu ledu. Nejmenším začínajícím hokejistům ani není třeba kupovat výstroj, stačí brusle, jakákoliv přilba (např. lyžařská nebo cyklistická), rukavice (např. lyžařské) a pak se už jen poprvé postavit na led. K dispozici bude opět i možnost bezplatného zapůjčení opravdové hokejové výstroje (pouze v případě, že výstroj bude k dispozici). Přijďte se vy i se svými dětmi bavit hokejem!

VÝŠE PŘÍSPĚVKU
Od roku 2020 bude na žádost města nábor zpoplatněn, a to 2 000 Kč za celou sezonu. Díky tomu děti dostanou volnou vstupenku na všechny domácí zápasy A-týmu a bude jim v případě potřeby zapůjčena hokejová výstroj. Členský příspěvek se začne vybírat až od října, měsíc září tak bude pro všechny zkušebním měsícem, kdy budou moci děti navštěvovat tréninky bezplatně.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ INFORMACE
První tréninkySobota | 09.09.2023 (08:00)
Neděle | 10.09.2023 (09:00)
Další tréninky Každou sobotu a neděli (případně ve středu dle rozpisu ledu).
Za kolik?Od října bude členský příspěvek 2 000 Kč (na celou sezonu). Měsíc září bude pro všechny měsícem zkušebním, kdy budou moci děti navštěvovat tréninky bezplatně.
Co potřebují? Brusle, rukavice (např. lyžařské), přilba (např. cyklistická) – možnost bezplatného zapůjčení výstroje (pouze v případě, že výstroj bude k dispozici).