Sledujte zápasy Plamenů díky projektu CZECH ICE HOCKEY TV

Zveřejněno 21.09.2022 | Redakce
Už během loňské sezony spustila společnost Perinvest Media hokejový streamovací projekt s názvem CZECH ICE HOCKEY TV, jehož cílem je dostat lední hokej do více českých domácností a umožnit široké veřejnosti sledovat utkání z pohodlí domova či na cestách. S touto službou můžete sledovat živě zápasy nejen 2. ligy, ale také mládežnických soutěží. Díky tomu můžete kdekoliv a kdykoliv fandit svému týmu, svým dětem či vnoučatům.
Fanouškům budou zápasy přístupné jak v reálném čase, tak i s možností zpětného zhlédnutí. Podmínkou je registrace a platba za zvolené služby (je možné zakoupit členství sezónní nebo měsíční). Již v tuto chvíli nabízí služba množství různých zápasů od nejnižších kategorií až po utkání A-týmu Plamenů. „Navíc je super, že zakoupením můžete podpořit i svůj oblíbený klub, protože od 21. zaplacení celoročního členství jde 15 % do pokladny klubu. Je zde ale nutné uvést jako oblíbený klub Plameny," říká s úsměvem na tváři generální manažer SKLH Martin Nečas.


"
FANOUŠCI BUDOU MÍT PŘÍLEŽITOST VIDĚT VŠECHNY VENKOVNÍ ZÁPASY ÁČKA V NADCHÁZEJÍCÍ SEZONĚ LIVE, COŽ JE ABSOLUTNÍ PECKA. NA DOMÁCÍ ZÁPASY VŠAK CHCEME VIDĚT VŠECHNY NAŠE FANOUŠKY NA BOUCHALKÁCH, BUDEME VÁS MOC POTŘEBOVAT!
GM MARTIN NEČAS

Služba bude exkluzivně přenášet všechny duely týmů Asociace druholigových klubů ledního hokeje. „Považujeme spolupráci s Perinvest Media za klíčovou, díky přenosům ze všech zápasů bude soutěž pro partnery výrazně atraktivnější,“ věří Ondřej Poul, prezident ADKLH.

Toto si pochvaluje i nejvýše postavený muž SKLH. „Fanoušci budou mít příležitost vidět všechny venkovní zápasy Áčka v nadcházející sezoně live, což je absolutní pecka. Na domácí zápasy však chceme vidět všechny naše fanoušky na Bouchalkách, budeme Vás moc potřebovat!“ zve Nečas. První příležitost vidět venkovní utkání budou mít fanoušci již tuto sobotu, kdy Plameny zahajují sezonu v Kopřivnici.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Co je to Czechicehockey.tv?

Czechicehockey.tv je streamovací služba podobná službám Netflix a Viaplay. Všechny zápasy ve jsou streamovány v reálném čase a ukládány do archivu, kde je lze zpětně zhlédnout.

Jaké zápasy můžu sledovat

V sezóně 2022/2023 by měly být v nabídce všechny zápasy SKLH Žďár nad Sázavou, jak A-týmu, tak i všech mládežníků. U venkovních zápasů mládeže však záleží na tom, zda má klub s Czechicehockey.tv dohodu o vysílání.

Jak můžu zápasy začít sledovat?

1) Zaregistrujete se na stránkách www.czechicehockey.tv.

2) Vyberte si typ předplatného. Máte na výběr ze dvou možností. Obě ale poskytují přístup jak k živým přenosům, tak k archivu.
Sezónní předplatné za 1990 Kč je platné 12 měsíců od okamžiku nákupu. Platnost se automaticky neobnovuje.
Měsíční předplatné je za 320 Kč/měsíc. Toto předplatné se automaticky obnovuje, ale lze jej kdykoli zrušit.

3) Sledujte vysílání a fanděte svému týmu!

Má služba i mobilní aplikaci?

Službu můžete využívat i díky mobilní aplikaci, kterou si můžete stáhnout v App Store a Google Play. Jestli se chcete přihlásit, musíte se nejprve k službě zaregistrovat na adrese www.czechicehockey.tv.

Jaké technologie služba využívá k přenosu?

Technika se skládá z kamery se čtyřmi pevnými objektivy umístěnými na delší straně u středové čáry. Když je kamera zapnutá, automaticky sleduje hru podobně jako hlavní kamera při televizním přenosu. Systém je integrován s výsledkovou službou Svazu a v obraze se automaticky zobrazují statistiky a grafika hry.

zdroj: shkmhodonin.cz