Permanentní vstupenky budou v prodeji od pondělí 19. září

Zveřejněno 17.09.2022 | Redakce
Již příští sobotu čeká Plameny ve vzdálené Kopřivnici první mistrovské utkání letošní druholigové sezony, a tak od následujícího pondělí budou mít již žďárští fanoušci možnost si zakoupit permanentní vstupenky pro následující sezonu 2022/23. První mistrovské utkání na Bouchalkách čeká naše hokejisty první říjnový den, kdy vyzvou Opavu, která je v loňské sezoně připravila v posledním kole o play-off. Kompletní ceny, včetně cen jednorázových vstupenek, naleznete v tomto článku.
Vedení klubu SKLH je přesvědčeno, že každý pravidelný divák si najde formu vstupného, která mu bude nejvíce vyhovovat, ať to bude student nebo důchodce, či kdokoli jiný. Věříme, že to přispěje k co nejvyšší návštěvnosti zápasů žďárských Plamenů, což bude přínosem jak k plnění napjatého rozpočtu klubu, tak pro skvělou atmosféru na stadionu a podporu hráčů na ledě, při těžkých bojích o ligové body.

Základní vstupné | 80,-

Pro nadcházející sezónu nastalo navýšení ceny vstupenek na jednotlivé zápasy oproti loňské sezoně. To znamená, že návštěvník, který si zakoupí vstupenku na jedno utkání, zaplatí jednotné vstupné 80,- Kč. Výjimkou jsou děti do 120cm, které při doprovodu alespoň jedné platící dospělé osoby mají vstup zdarma. Děti do 15 let zaplatí 50,- Kč.

Šakal Patriots | 50,-

Po dohodě se Šakal Patriots budou moci jeho členové opět kupovat vstupenky za snížené vstupné 50,- Kč. Ze strany vedení klubu je to forma podpory nejaktivnějších fanoušků, poděkování za vytváření atmosféry na stadionu a určitá kompenzace nákladů spojených s fans aktivitami (bubny, blány, paličky, vlajky, chorea, cestování na venkovní zápasy, členský poplatek apod.).

Permanentky | 1 200,- Kč

Také v této sezóně jsou v prodeji klasické permanentní vstupenky, jejichž prodej bude zahájen v pondělí 19. září 2022. Permanentka bude mít platnost na všechna domácí utkání základní části a její cena byla pro letošní sezónu stanovena na 1 200,- Kč, což odpovídá vyššímu počtu domácích zápasů (20). Propočtem lze zjistit, že při dvaceti domácích utkáních vyjde držitele permanentky jeden zápas na 60 Kč.

Kde lze permanentky zakoupit?


Prodej permanentek bude probíhat od pondělí 19.9.2022 na pokladně ZS před začátkem a během každého utkání a v prodejně SOBI SPORT vedle vchodu do zimního stadionu, viz. www.sobisport.cz

PROVOZNÍ DOBA SOBI SPORT:
Pondělí - Pátek | 13:00 - 17:00

CENÍK

PERMANENTKY
Dospělí:1200,-20 domácích zápasů základní části
JEDNORÁZOVÉ VSTUPENKY (ZÁKLADNÍ ČÁST)
Dospělí:80,-
Děti (do 15 let *):50,-
Šakal Patriots:50,-

* klub si vyhrazuje právo pro možnost vyžádání občanského průkazu v případě potřeby
* děti do 120 cm mají nadále vstup ZDARMA
* volná vstupenka platí ve stylu 1+1, což znamená s doprovodem platné vstupenky dospělého