V pátek startuje 2. vlna prodeje vstupenek na Hvězdy 2022

Zveřejněno 07.07.2022 | Redakce
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – ŽE BUDE O VSTUPENKY NA TUHLE ÚŽASNOU AKCI VELKÝ ZÁJEM, TO SE TAK NĚJAK OČEKÁVALO, ALE ŽE PRVNÍCH 1000 LÍSTKŮ ZMIZÍ BĚHEM PŮL HODINY, NEČEKAL ASI NIKDO. PROTO JIŽ TENTO PÁTEK PŘICHÁZÍ DRUHÁ VLNA, KTERÁ NABÍDNE ZBÝVAJÍCÍCH 1300 VSTUPENEK.

PODVEČERNÍ TERMÍN

Abychom vyšli vstříc také těm, pro které je dopolední čas prodeje problematický (opravdu se očekávalo, že bude prodej v 1. vlně probíhat cca 2-3 dny, takže dopolední start nebude problém), byl stanoven začátek prodeje druhé vlny na podvečerní čas v 18:00 a to v pátek 8.7.2022.

PRODEJ VSTUPENEK

Druhá (poslední) vlna prodeje odstartuje v pátek 8. července v 18:00, kdy bude uvolněno zbývajících 1300 vstupenek za cenu 1.390,-. Vstupenky na utkání Hvězdy 2022 budou k dispozici výhradně na webu Hvězdy 2022, odkud budete přesměrováni na server NFCtron. Na jeden nákup, je možné zakoupit maximálně 5 vstupenek. Veškerý doprovodný program kolem zimního stadionu je zdarma.

Exklusivní vstupenky Meet&Greet VIP

Do druhé vlny bude zařazen také vysoce limitovaný počet (pouze 4ks!) exklusivních vstupenek Meet&Greet VIP. Za cenu 25.000,- Kč získá její držitel vstup na zápas pro 2 osoby, který budou moci sledovat z části tribuny vyhrazené pro VIP hosty. Oba získají rovněž balíček se suvenýry (tričko a kšiltovka). Dále tato vstupenka opravňuje ke vstupu do VIP prostor s rautem, kde bude kromě konzumace, možné setkat se s hráči a dalšími významnými hosty. Zároveň bude mít držitel k dispozici parkovací místo na VIP parkovišti. Tyto vstupenky budou uvolněny do prodeje zároveň se startem 2. vlny.

SYSTÉM NFCTRON A JAK FUNGUJE?

Na portále NFCtron se můžete pohybovat, tak jako na každém jiném serveru prodávající vstupenky na různé akce. Vyplníte jméno, počet kusů vstupenek a máte také možnost nabít si čip (náramek). Platbu je možné provést různými způsoby např. platební kartou, bankovním převodem nebo přes Apple Pay či G Pay. Důležité upozornění, vstupenka je na jméno a je nepřenosná. Po zaplacení vstupenek vám přijde na email potvrzení s QR kódem, který jednoduše vyměníte před zimním stadionem za náramek (čip) na jednom ze stánků. Čip se propojí s vaším obdrženým QR kódem, tudíž se vám do náramku promítne i nabitá částka. Náramek bude fungovat jednak jako vstupenka do haly, pokud ji máte zakoupenou, tak i jako "peněženka".

JAK FUNGUJE NÁRAMEK (ČIP)?

Přímo při nákupu vstupenek máte možnost nabití čipu libovolnou částkou. Výhoda spočívá v tom, že ušetříte čas a 30kč jako poplatek za aktivaci náramku. Tento čip budete potřebovat na veškeré nákupy v celém areálu i uvnitř haly. A to jak na občerstvení, tak i na suvenýry, merchandising apod. Platba přímo za občerstvení a zboží svou platební kartou nebo hotově nebude možná ani na zimním stadionu ani mimo něj, pouze pro nabití náramku.

V případě, že si ještě nejste jisti, jakou částku nabít, nemusíte se ničeho bát. Na jednom z vyhrazených stánků si můžete dobít náramek kdykoliv na místě libovolnou částkou a to jak pomocí platební karty nebo hotově. Ideálně právě při výměně vašeho QR kódu, který vám přijde při nákupu vstupenky za náramek. Na místě se však bude odečítat 30 kč za aktivaci náramku od nabité částky, pouze při prvním nabití. Náramek můžete dobíjet kdykoliv během akce, přičemž poplatek se při dalším dobíjení už neplatí. Nicméně doporučujeme nabít čip již při koupi vstupenky (bez poplatku).

Nemusíte mít žádný strach, že byste o neutracené peníze přišly. Právě díky QR kódu, který dostanete při platbě nabití čipu, si můžete do 14 dnů zažádat o návratku, kde jednoduše vyplníte číslo účtu, kam mají peníze přijít.

V případě, že nemáte zakoupenou vstupenku a jdete si užít odpolední či večerní program kolem haly (vstup zdarma) bude systém fungovat stejně. Na jedné z pokladen si vyzvednete a nabijete náramek (kartou nebo hotově), dostanete QR kód na případný návratek a jednoduše tak můžete platit veškerou úhradu za občerstvení, merchandising apod. pohodlně pomocí náramku.

MŮŽETE PŘÍMO PŘISPĚT I NA DOBROU VĚC

Pro ty, kteří budou chtít, kromě zakoupení vstupenky, také přispět jakoukoli částkou na charitativní účely spojené s akcí (Nadace Jakuba Voráčka, Popálky, mládež SKLH), je na stejné stránce www.hvezdy2022 vedle tlačítka pro vstupenky, také tlačítko pro charitativní příspěvek (dárcovská platforma znesnáze21), které funguje podobně jako nákup vstupenky. Tímto způsobem může bohulibý příspěvek na dobrou věc poslat kdokoli, tedy i ten, kdo si nekoupí vstupenku. Takto získané prostředky pak budou spravedlivě rozděleny mezi všechny tři subjekty.

Pro více informací sledujte sociální sítě Hvězdy 2022 a web Hvězdy 2022, kde je k dispozici videonávod.