Permanentky pro následující sezonu budou v prodeji od pondělí

Zveřejněno 19.09.2021 | Redakce
Již tuto sobotu čeká Plameny v Novém Jičíně první mistrovské utkání v letošní sezoně, a tak od následujícího pondělí budou mít žďárští fanoušci již možnost si zakoupit permanentní vstupenky pro následující sezonu 2021/2022. První mistrovské utkání na Bouchalkách čeká naše hokejisty příští středu, kdy vyzvou Drtiče z Hodonína. Kompletní ceny, včetně cen jednorázových vstupenek, naleznete v tomto článku.
PERMANENTKY
Prodej permanentek probíhá v pokladně ZS před začátkem a během každého utkání a v prodejně SOBI SPORT vedle vchodu do zimního stadionu, viz. www.sobisport.cz

PROVOZNÍ DOBA SOBI SPORT:
Pondělí - Pátek | 14:00 - 17:00

CENÍK

PERMANENTKY
Dospělí:1050,-21 domácích zápasů základní části
JEDNORÁZOVÉ VSTUPENKY (ZÁKLADNÍ ČÁST)
Dospělí:70,-
Děti (do 15 let *):50,-
Šakal Patriots:40,-

* klub si vyhrazuje právo pro možnost vyžádání občanského průkazu v případě potřeby
* děti do 120 cm mají nadále vstup ZDARMA, je ovšem potřeba na pokladně vyzvednout vstupenku pro vstup přes čtečku na zimní stadion (případně jde tato sleva uplatnit i na internetu)
* volná vstupenka platí ve stylu 1+1, což znamená s doprovodem platné vstupenky dospělého

VSTUPENKY ONLINE
Nebaví vás stát frontu těsně před utkáním nebo raději platíte kartou, či jen chcete jít na utkání už se vstupenkou v ruce? V tom případě je nový ticketingový systém právě pro vás. Se společností Enigoo klub SKLH Žďár nad Sázavou spustil před sezonou 2019/2020 internetový prodej vstupenek.

Postup je jednoduchý. Na přiloženém banneru (nebo ZDE), který odkazuje na internetový prodej, si jednoduše vyberete, zda si chcete zakoupit vstupenku na jednotlivé utkání nebo celoroční permanentku. Na email vám po výběru, zda chcete dospělé nebo dětské vstupné (a platbě kartou), přijde potvrzení se vstupenkou, v případě permanentky voucher. Vstupenku si jednoduše, s unikátním QR kódem, vytisknete, nebo jen ukážete kód na svém chytrém telefonu při vstupu na stadion.

PERMANENTKA JAKO PLNOHODNOTNÁ KARTIČKA
Po zakoupení permanentky na internetu vám přijde na email voucher, oproti kterému vám před začátkem druholigové soutěže bude na pokladně ZS nebo v obchodě se sportovními potřebami Sobi Sport vydána plastová kartička s běžným rozměrem jako má občanský průkaz nebo kreditní karta. Nemusíte mít ale strach, že první utkání zmeškáte, voucher totiž bude obsahovat váš unikátní QR kód a můžete na utkání přijít pouze s voucherem.

Pokud vám nákup na internetu nevyhovuje a raději kupujete permanentku osobně, můžete využít obchod Sobi Sport, kde vám vystaví rovněž voucher s QR kódem. Před začátkem sezony vám bude také vydána plastová kartička jako permanentka na celou sezonu. Ta je zpoplatněna vratnou zálohou 50 Kč.

CO SE ZMĚNÍ PŘI PŘÍCHODU NA STADION?
Prakticky nic. Pokud budete nadále preferovat koupi vstupenky na místě, nemusíte se ničeho bát. Pokladna bude nadále otevřená, nicméně místo papírové vstupenky, která byla vydávána do teď, vám bude vydána vstupenka s QR kódem na tvrdším papíru. Právě onen QR kód je alfou omegou nového ticketingu, jelikož vám obsluha u vchodu do zimního stadionu speciální čtečkou zkontroluje platnost vstupenky nebo permanentky a pustí vás dovnitř užívat si hokejový zážitek.