Žďárský klub otevřel novou střelnici pro mládež. A byl u toho i Martin Nečas!

Zveřejněno 12.05.2020 | Redakce
Žďárský hokejový klub vybudoval za pomoci sponzorských darů novou střelnici pro mládež a právě dnešním dnem je tato novinka na Bouchalkách oficiálně otevřena pro hráče SKLH Žďár nad Sázavou všech věkových kategorií. A na otevření nové střelnice jsme si nemohli pozvat nikoho jiného než hráče kanadsko-americké NHL, Martina Nečase!
Právě útočníka Caroliny Hurricanes zdobí to, co mohou naši mládežníci na nové střelnici nejvíce zdokonalovat - technika střelby a perfektní práce s hokejkou. „Je vážně skvělý, že žďárský klub pro kluky zajistil střelnici. Ne každý má možnost mít plochu s brankou na zahradě, jako jsem to míval díky tátovi já. Mladým klukům to může strašně pomoct,“ říkala „osmaosmdesátka“ během slavnostního otevření střelnice na zimním stadionu na Bouchalkách.

Jedenadvacetiletý český reprezentat se zúčastnil i natáčení videoklipu, společně s desetiletým Jakubem Řehořem, synem bývalého extraligového brankáře Milana Řehoře, který si tak splnil jeden ze svých snů. A i malý Kuba ukazoval své hokejové dovednosti, díky nimž patří k velkým talentům žďárské hokejové školy.

Velké díky patří za natočení videoklipu opět kreativnímu studiu NinetyTwo Production, konkrétně Miroslavu Lavickému. Ti pro nás vytvořili skvělé kousky již v minulosti a nejinak je tomu i tentokrát.

VIDEO

NOVÉ PROSTORY & PODĚKOVÁNÍ

Nově vybavené prostory poslouží zejména k rozvoji techniky střelby mladých Plamínků. V prostoru se nachází speciální povrch pro stickhandling, dvě branky a také 9m2 umělé ledové plochy! Hráči tak mohou pilovat jak techniku hole, tak rozvíjet i své střelecké schopnosti. A to jak z bot, tak i na hokejových bruslích.

Více informací o střelnici naleznete na našem webu ZDE (nebo MENU | STADION | STŘELNICE), včetně rezervačního systému pro hráče SKLH Žďár nad Sázavou všech věkových kategorií.

Projekt s celkovým rozpočtem dosahujícím téměř 100 000 Kč byl financován darem od firem Elektro ZR s. r. o (zastoupené panem Dušanem Štolou), Stavební servis Studený s. r. o. (zastoupený panem Radkem Studeným), Penzionem Jámy (zastoupený panem Miroslavem Bartoněm) a také z příjmů z Vánočních turnajů. Všem těmto subjektům, včetně města Žďár nad Sázavou (zastoupené panem MVDr. Vladimírem Kovaříkem) za poskytnutí prostor, bychom chtěli touto cestou velice poděkovat.

Zvláštní poděkování pak patří již zmíněnému panu Miroslavu Bartoňovi, který se podílel nejen finančně, ale velkou měrou přispěl i k samotné realizaci.