Archiv

Dostupné kategorie

V březnu 2023 vyšly tyto články:

23.3.ŘEHOŘ: Kádr byl příliš úzký, ve třinácti lidech se nedá trénovatRedakceV rozehraném ročníku se Milan Řehoř trenérsky ujal druholigových hokejistů Žďáru nad Sázavou. Mužstvo vedl společně s Vojtěchem Šírem od poloviny prosince minulého roku. Hodnocení sezony, která pro Plameny skončila předposledním místem ve skupině Východ, příliš radostné nebylo.
14.3.Mládeži víkend příliš nevyšel, úspěšní byli pouze starší žáci A a devátá třída Anna DaňsováO uplynulém víkendu sehrály mládežnické celky Žďáru další zápasy, v nichž se jim ale příliš nedařilo. Výhru zapsalo pouze áčko starších žáků, které si poradilo s Břeclaví, a devátá třída, která v pátečním domácím utkání porazila Třebechovice. Druhý zápas v neděli proti Jaroměři už ale “deváťákům” nevyšel, prohry zapsalo také béčko starších žáků a mladší žáci.
9.3.NJI - ZNS 4:3p - Plameny zakončily sezonu prohrou v prodlouženíNJI - ZNS 4:3, 44.kolo | RedakceV posledním utkání sezony zavítaly Plameny do Nového Jičína, který stále bojoval o proklouznutí do vyřazovacích bojů. To se jim nakonec podařilo, když druhý bod získali v prodloužení, kdy Plamenům nevyšel odvážný krok s odvoláním brankáře. Svěřenci trenérského dua Řehoř - Šír tak obsadili v konečném pořadí 10. místo a sezona pro ně končí.
8.3.Poslední zápas letošní sezony odehrají Plameny na ledě Nového JičínaNJI - ZNS 4:3, 44.kolo | Redakce, Anna DaňsováPo vítězném zakončení sezony na domácím ledě čeká ve středu Plameny úplně poslední utkání, ke kterému zajíždí na led Nového Jičína. Podaří se žďárské družině zakončit nepříliš povedenou sezonu vítězně? Zápas začíná v 18:00 a vy jej můžete sledovat na platformě czechicehockey.tv!
7.3.Mládeži se v minulém týdnu dařilo, výhry zapsali mladší žáci, áčko starších žáků a devátá třída Redakce, Anna DaňsováUplynulý týden byl relativně bohatý na zápasy mládeže, které netradičně začaly již v úterý, kdy áčko starších žáků porazilo Znojmo. Na výhru následně navázalo také v neděli, kdy v divokém zápase porazilo Kroměříž 14:8. Výhru zapsala i devátá třída a mladší žáci, naopak dorostenci podlehli Kutné Hoře a béčko starších žáků nestačilo na Třebíč.
6.3.LOJEK: Letošní sezonu chce pořádně rozebrat, ale také na ni rychle zapomenoutZNS - VAL 4:3, 43.kolo | RedakceDomácí rozlučka s letošní nevydařenou sezonu se Plamenům povedla. Valašské Meziříčí v sobotu zdolali druholigoví hokejisté Žďáru nad Sázavou 4:3 v prodloužení. Vítěznou branku obstaral v čase 60:48 obránce Martin Lojek. Ideální kandidát pro krátký rozhovor.
4.3.ZNS - VAL 4:3p - Plameny zlomily prokletí prodlouženích a berou dva bodyZNS - VAL 4:3, 43.kolo | RedakcePlameny přivítaly v posledním domácím utkání letošní sezony na svém ledě Bobry z Valašského Meziříčí. Domácí v utkání sice prohrávali již o dvě branky, ale ve třetí třetině dokázali stav skóre vyrovnat a šlo se do prodloužení. V něm Plamenům vyšel risk s odvoláním brankáře, když tuto výhodu proměnil dělovkou od modré čáry obránce Martin Lojek. Domácí tak vyhráli svoje první letošní prodloužení z devíti!, a rozloučili se tak s domácím (výborným) publikem vítězstvím.
3.3.Plameny čeká poslední domácí zápas sezony, přivítají Valašské Meziříčí ZNS - VAL 4:3, 43.kolo | Redakce, Anna DaňsováVe středečním derby s Velkým Meziříčím Plameny neuspěly, přestože držely po první třetině vedení 2:1, a tak si mohou před koncem sezony spravit chuť v posledním zápase na domácím ledě, v němž v sobotu vyzvou Valašské Meziříčí. Přijďte podpořit naše hokejisty a rozloučit se se sezonou, která pro Plameny definitivně skončí ve středu zápasem v Novém Jičíně! Začínáme v 17:30!
1.3.VEL - ZNS 3:2 - Plameny poslední derby v sezoně nezvládlyVEL - ZNS 3:2, 42.kolo | RedakcePlameny s již jistotou záchrany vyrazily do Velkého Meziříčí k poslednímu derby letošní sezony. Utkání nabídlo hodně příležitostí na obou stranách a šťastnější nakonec byli domácí, kteří si tak vybojovali lepší výchozí pozici do následného play-down. Naše hokejisti tuto sobotu čeká poslední domácí utkání sezony, když na Bouchalkách přivítaji Valašské Meziříčí.