Články o mládeži

Zápasy:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Příprava:  St.dorost Ml.dorost Přípravka    
Soupisky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Tabulky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka

Žďárští mladíci zářili v reprezentacích, sedmnáctka dovezla medaili!

Žďárští mladíci zářili v reprezentacích, sedmnáctka dovezla medaili! Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Celkem čtyři zástupce měl žďárský hokej během uplynulé reprezentační přestávky. Do kanadského Dawson Creeku odcestoval s reprezentací do sedmnácti let Jaromír Pytlík a Daniel Poizl. Z nejhokejovější země světa přivezli bronzovou medaili. Svou premiéru si v reprezentaci odbyl v šestnáctkách Jakub Konečný (na snímku), dres národního týmu oblékl i Jiří Puczek. V přípravě na mistrovství světa dvacítek odletěli do Ruska dva odchovanci Tomáš Havránek a pardubický útočník Martin Kaut.

Foto: Karel Švec/ČSLH

 
úterý 14.11.2017 | @krasny_ondrej
 

Mladíky čeká bohatý týden, SD startuje už dnes v Hradci Králové!

Mladíky čeká bohatý týden, SD startuje už dnes v Hradci Králové! Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Dlouhá reprezentační přestávka je u konce. Starší dorost má na programu již dnes extraligové utkání na ledě Hradce Králové a hned zítra na domácím ledě přivítá Havlíčkův Brod. Bohatý program ale nekončí ani o víkendu, a užijí si ho i mladší dorostenci. Ty doma čeká například souboj s brněnskou Kometou.

Foto: Petr Nedvěd

 
úterý 14.11.2017 | @krasny_ondrej
 

Snaha a práce na sobě se hráčům nedá upřít, je rád kouč MD Jiří Šejba

Snaha a práce na sobě se hráčům nedá upřít, je rád kouč MD Jiří Šejba Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Mladší dorostenci vstupovali do této soutěže s hlavním cílem a to zachránit extraligu i pro další rok. Pod vedením Jiřího Šejby si zatím nevede špatně a z osmého místa vyhlíží desetibodový náskok na poslední Letňany. Na postup mezi čtyřku nejlepších už žďárští mladíci myslet nemohou, ale na páté místo ztrácejí pouhé tři body. Už jen pět kol schází ke konci základní části vyrovnané skupiny Střed.

Foto: Petr Nedvěd

 
pátek 10.11.2017 | @krasny_ondrej
 

Naším cílem je vyhýbat se sestupovým příčkám, přiznává hlavní kouč SD Jaromír Pytlík

Naším cílem je vyhýbat se sestupovým příčkám, přiznává hlavní kouč SD Jaromír Pytlík Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Starší dorost odehrál poslední zápas na konci října a od té doby má, díky reprezentační přestávce volno. A to bude mít až do příštího týdne, kdy se extraligový kolotoč znovu rozběhne na ledě Hradce Králové. Tuto reprezentační přestávku využijeme za ohlédnutím dosavadního průběhu sezony očima hlavního trenéra staršího dorostu Jaromíra Pytlíka.

Foto: Petr Nedvěd

 
úterý 7.11.2017 | @krasny_ondrej
 

MD dnes načne náročný týden s Pardubicemi, SD má reprezentační přestávku za účasti Plamenů

MD dnes načne náročný týden s Pardubicemi, SD má reprezentační přestávku za účasti Plamenů Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Mladší dorostenci mohou tento týden zahýbat s pořadím ve skupině Střed, jelikož k tomu budou mít tři zápasy. Už dnes totiž vyjedou v dohrávce devátého kola na led v Pardubicích, které jsou v těsném závěsu právě za Plameny. Tento týden ale mají svěřenci Jiřího Šejby na programu i domácí utkání s českobudějovickým Motorem a o víkendu derby s Havlíčkovým Brodem. Starší dorost má reprezentační přestávku, během níž bude v akci Jaromír Pytlík a Daniel Poizl. Pozvánku do reprezentace dostali i mladší dorostenci. Příští týden si za český výběr U16 zahrají útočníci Jakub Konečný a Jiří Puczek.

Foto: Petr Nedvěd

 
úterý 31.10.2017 | @krasny_ondrej
 

MD i SD narazí na poslední týmy tabulky, Pytlík a Poizl v reprezentaci

MD i SD narazí na poslední týmy tabulky, Pytlík a Poizl v reprezentaci Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Jak mladší tak i starší dorostenci Plamenů změří o tomto víkendu síly s posledními celky tabulky. Starší kategorie vyrazí na led Havlíčkova Brodu, který prozatím získal jeden bod, výhra by mohla Plameny posunout zpět do bojů o postup. Obrovsky důležitý zápas čeká mladší dorost, který vyjede na led posledních Letňan. Čtyřbodový náskok na soupeře by Plameny potřebovaly pro větší klid navýšit. Skvělou zprávu přinesla nominace na listopadový turnaj World Hockey Challenge U17 v Kanadě, kam odletí i Jaromír Pytlík a Daniel Poizl.

Foto: Petr Nedvěd

 
středa 18.10.2017 | Ondřej Krásný
 
Další stránky
123456»