Články o mládeži

Zápasy:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Příprava:  St.dorost Ml.dorost Přípravka    
Soupisky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Tabulky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka

Plamínci chtějí pomoci malým hokejistům v indických Himalájích

Plamínci chtějí pomoci malým hokejistům v indických Himalájích Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Na závěr sezóny 24. a 31. března uspořádá SKLH Žďár nad Sázavou turnaj přípravek, který bude víc než jen sportovním soupeřením nejmenších hokejových nadějí. Oba turnaje mají stejný hlavní cíl, kterým je podpora hokeje a vybudování hokejového hřiště v Indii v oblasti Malého Tibetu v Himalájích.

 
neděle 11.3.2018 | mk
 

Jaromír Pytlík o nové struktuře mládežnických soutěží: Ve Žďáře už tento systém dva roky funguje

Jaromír Pytlík o nové struktuře mládežnických soutěží: Ve Žďáře už tento systém dva roky funguje Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Tento týden Český svaz ledního hokeje provedl zásadní změnu struktury mládežnických soutěží. Do letošní sezony fungoval několik let formát tří nejvyšších soutěží různých kategorií - mladší dorost, starší dorost a junioři. Od příští sezony se ale zavede staronový formát, a to pouze dorost a junioři. Zároveň se ruší současná extraliga juniorů. Záměrem je zvýšení konkurence a odchod hráčů do seniorského hokeje o dva roky dříve. Žďárský klub o nejvyšší soutěže nepřijde, na Bouchalkách tak bude k vidění extraliga dorostu i juniorů. Jak tuto změnu vnímá šéftrenér dorostu SKLH Žďár nad Sázavou Jaromír Pytlík se dočtete v našem článku.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 8.3.2018 | Ondřej Krásný
 

Trenéři do tréninků vůbec nezasahují, kladou důraz na kreativitu hráčů, vnímá poznatky ze Švédska šéftrenér mládeže Vojtěch Šír

Trenéři do tréninků vůbec nezasahují, kladou důraz na kreativitu hráčů, vnímá poznatky ze Švédska šéftrenér mládeže Vojtěch Šír Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Na konci ledna se vydal šéftrenér mládeže SKLH Žďár nad Sázavou Vojtěch Šír na zkušenosti do Švédska. Kromě něj na sever vycestovalo i dalších téměř čtyřicet trenérů z celé republiky, včetně například bývalých hráčů Jiřího Kučery nebo Daniela Brandy. Zkušenosti a nové poznatky ze země Tre Kronor sbíral Vojtěch Šír během pěti dnů ve čtyřech městech. Nejprve v Lundu, poté ve slavném Göteborgu, v Ockero, rodišti slavných bratrů Joela a Henrika Lundqvista a Ängelholmu, městě kde hraje nejvyšší soutěž BK Rögle. Důraz švédští trenéři kladli hlavně na kreativitu a radost ze hry. Atmosféra celého švédského hokeje a její komunity dává patřičný základ výchově nových talentů.

 
úterý 30.1.2018 | Ondřej Krásný
 

Akce „Pojď hrát hokej“ slavila úspěch a přilákala desítky dětí a jejich rodičů

Akce „Pojď hrát hokej“ slavila úspěch a přilákala desítky dětí a jejich rodičů Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Již tradiční akce Pojď hrát hokej konaná ve spolupráci s ČSLH v rámci celostátní kampaně Týden hokeje, přitáhla ve středu na Bouchalky okolo sedmdesáti dětí. Z toho bylo 55 nově registrovaných zájemců o lední hokej, což řadí Žďár k těm nejúspěšnějším klubům v republice, zapojených do této kampaně.

Foto: Petr Nedvěd

 
čtvrtek 25.1.2018 | mk
 

POJĎ HRÁT HOKEJ! Přiveďte své děti ve středu 24. ledna na Bouchalky

POJĎ HRÁT HOKEJ! Přiveďte své děti ve středu 24. ledna na Bouchalky Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – V rámci celostátní kampaně Týden hokeje, připravil SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s ČSLH, již třetí pokračování velké sportovní, náborové a informační akce Pojď hrát hokej! . Událost je připravena pro každé dítko, které zajímá sport, obzvláště hokej, chtělo by jednou hrát třeba v NHL nebo alespoň za žďárské Plameny, případně se jen naučit bruslit. Děti si budou moci pod vedením zkušených trenérů vše zdarma vyzkoušet a jejich rodiče se dozví vše, co potřebují vědět, co obnáší mít doma malého hokejistu a budou moci se zeptat na vše, co je bude zajímat. A kromě toho si všichni užijí spoustu zábavy a odnesou si nejen krásné zážitky, ale i zajímavé dárky.

Foto: Petr Nedvěd

 
středa 17.1.2018 | mk
 

SD čekají noví soupeři a další část soutěže, MD hraje venku

SD čekají noví soupeři a další část soutěže, MD hraje venku Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Základní skupinu starší dorostenci mají za sebou, zakončili ji na čtvrtém místě, tudíž je čeká skupina o umístění. V ní se bude hrát o postupové místo do play-off, ale i o body k záchraně. Navíc na Plameny čekají nové týmy, tento týden do Žďáru přijede Litvínov. I mladšímu dorostu se blíží konec základní části. Po dvou debaklech čeká svěřence Jiřího Šejby duel na ledě v Jihlavě a Liberci.

Foto: Petr Nedvěd

 
úterý 21.11.2017 | @krasny_ondrej
 
Další stránky
123456»