Články o mládeži

Zápasy:  Junioři St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci
Příprava:  Junioři St.dorost Ml.dorost    
Soupisky:  Junioři St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci
Tabulky:  Junioři St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci

Starší dorost čeká klíčová kvalifikace o extraligu, mladší vypadl s Vítkovicemi

Starší dorost čeká klíčová kvalifikace o extraligu, mladší vypadl s Vítkovicemi Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Po sezoně mají mladší dorostenci, kteří rozhodující duel na ledě Vítkovice prohráli a další zápasy v letošním ročníku nepřidají. Celou extraligovou sezonu zhodnotil hlavní kouč nejmladší dorostenecké kategorie Jaromír Pytlík. Starším dorostencům sice závěrečný víkend nevyšel, ale to nehraje na kvalifikaci o extraligu vůbec žádnou roli. Vrchol sezony začne tento pátek.

Foto: Petr Nedvěd

 
pondělí 13.3.2017 | Ondřej Krásný
 

Mladší dorost dnes odstartuje na ledě Vítkovic play-off

Mladší dorost dnes odstartuje na ledě Vítkovic play-off Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Žďárští mladší dorostenci se po roční pauze opět probojovali do vyřazovacích bojů. Do nadstavbové skupiny vstupovali z pátého místa a ze stejné pozice budou dnes vstupovat do play-off. A jelikož na čtvrtém místě se umístili Vítkovice Ridera, čeká na naše mladé naděje cesta do Ostravy. Plameny rozhodně nejsou bez šance, utkání začíná v 17 hodin. Starší dorostenci o víkendu dohrají nadstavbovou část a od příštího týdne se vrhnou na kvalifikaci o extraligu.

Foto: Petr Nedvěd

 
středa 8.3.2017 | Ondřej Krásný
 

Junioři úspěšní napůl, starší dorost stoprocentní, mladší dorost taktéž

Junioři úspěšní napůl, starší dorost stoprocentní, mladší dorost taktéž Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Junioři se představili jednou doma a jednou venku. Starší dorostence čekali dva důležité zápasy, které s přehledem zvládly. Mladší dorost sice trápila koncovka, ale tři body v závěru nakonec ubojovali

 
pondělí 20.2.2017 | Jakub Janů
 

Starší dorostenci o víkendu ani jednou neuspěli, mladší dorost a junioři dostali volno

Starší dorostenci o víkendu ani jednou neuspěli, mladší dorost a junioři dostali volno Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Žďárský mladší dorost a junioři měli tento víkend od zápasů volno. Starší dorost, který stále bojuje v nadstavbě o extraligu, naopak čekala dvě důležitá utkání.

 
pondělí 13.2.2017 | Anna Růžičková
 

Junioři si tento víkend zahrají dvakrát, mladší dorost se v neděli představí doma

Junioři si tento víkend zahrají dvakrát, mladší dorost se v neděli představí doma Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U - Tento víkend bude pro mladé Plameny volnější než ten minulý. Juniory sice čekají opět dva zápasy, mladší a starší dorost si ale zahrají pouze po jednom. V neděli mají všichni hokejoví příznivci možnost přijít se podívat na zápas mladšího dorostu proti Jihlavě.

 
pátek 3.2.2017 | Anna Růžičková
 

Mladší dorost utržil doma debakl, starší se drží na prvním místě, junioři přerušili sérii neúspěchů

Mladší dorost utržil doma debakl, starší se drží na prvním místě, junioři přerušili sérii neúspěchů Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – O mládežnický hokej rozhodně nebyla v uplynulém týdnu nouze. Všechny kategorie totiž zvládly ke konci týdne odehrát hned dva zápasy.

 
pondělí 30.1.2017 | Anna Růžičková
 
Další stránky
123456»