Instrukce pro týmy

Odjezdy

Čtvrtek 23.11.     MD     Jihlava          odj. 13:30   zač. 15:45
Čtvrtek 23.11.     MŽ     Světlá n. Sáz.   odj.  auty   zač. 17:30
Sobota  25.11.      A     Tábor            odj. 14:30   zač. 18:00
Sobota  25.11.     MD     Liberec          odj.  7:45   zač. 12:00
Sobota  25.11.  MŽ SŽ     Jihlava          odj. 10:45   zač. 12:30 a 14:30 
Sobota  25.11.     MŽ     Náměšť n. Osl.   odj.  auty   zač.  9:45
Neděle  26.11.     SD     Třinec           odj.  9:30   zač. 15:00
Sobota   2.12.      A     DS České Bud.    odj. 14:00   zač. 18:00
Neděle   3.12.     SD     Havířov          odj.   ???   zač.   ???
 
Brankáři

kontakt: Radovan Biegl 737 268 338, Řehoř Milan 775 309 570


 
Nábor

Ročníky: 2008, 2009, 2010 a mladší
Trenéři: Bureš L., Marek V., Pazourek D., Pelán P., Řehoř M.

 

kontakt: Bureš Lukáš 605 423 547

Pravidelně každou sobotu a neděli + vložené středy 
viz. rozpis ledu:zde 
 

Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 16.00-17.00 hod..
Info na tel. 604 300 086 Krmášková, volat po 15.00 hod.
Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch.

Sledujte, prosím, aktuální časy dle rozpisu zimního stadionu.

Přípravka

Ročníky: 2008, 2009, 2010 a mladší
Trenéři: Bureš L., Marek V., Pazourek D., Pelán P., Řehoř M.

Po 13.11  15:30 - 16:30
Ut 14.11. 14:30 - 15:30
St 15.11. volno
Ct 16.11. volno
Pa 17.11. 08 + 09 turnaj Chrudim začátek 8'25 (konec cca 16'00 ) sraz ZS ZR 6:15 
          08 - Benc J. - Klíma K., Grodlová, Svoboda, Schneider, Uchytil, Studený, Marek M., Klíma F., Teml M.
          09 - Horák - Plachý, Řehoř J., Marek J., Havlíček, Teml D., Popela, Bartoň, Stehlík, Benc O.
          MŽ Žďár - sraz 8'00 - Holý, Malenovský, Sáblíková
So 18.11. 08 Bystřice nad Per. zač.  9:30 (sraz ZS ZR 7'45) - Holý - Benc J., Svoboda, Grodlová, Sáblíková, Malenovský, Marek M., Schneider, Studený, Klíma K.
Ne 19.11. 2010 Velké Mezířičí    zač. 12:45 (sraz ZS ZR 11'00) - Horák - Řehoř J., Řehoř A., Pelán, Marek J., Mařata, Žďánský, Benc O., Bartoň, Havlíčková, Dostál, Hrnčíř

Páteční trénink zrušen!!!!!

Vánoční turnaje: 08 - Jindřichův Hradec (celé hřiště) 29.12.
                 09 - Jindřichův Hradec 28.12.
                 2010 a mladší - Humpolec 27.12.
                 

viz. rozpis ledu:zde 

Sraz vždy 45 min před TJ


 možnost individuálních TJ, rezervace na: http://www.supersaas.cz/schedule/SKLH/ITJ 

kontakt: Bureš Lukáš 605 423 547  


Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 16.00-17.00 hod..
Info na tel. 604 300 086 Krmášková, volat po 15.00 hod.
Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch.
   

Mladší žáci

Ročníky: 2006,2007
Trenéři: Šír Vojtěch, Kulíšek Z., Bureš L.

Po 13.11. volno
Ut 14.11. trenink  15:45 - 16:45  sraz 14:45 samostatný
St 15.11. trenink  14:30 - 15:30  sraz 14:00
Čt 16.11. trenink  14:30 - 15:30  sraz 14:00 
Pá 17.11. MU ZR: Warrior
So 18.11. 
Ne 19.11. 

viz. rozpis ledu:zde
  
kontakt: Šír Vojtěch 722 153 554 

 možnost individuálních TJ, rezervace na: http://www.supersaas.cz/schedule/SKLH/ITJ 


Prodej použité hokejové výstroje každé úterý od 16.00-17.00 hod..
Info na tel. 604 300 086 Krmášková, volat po 15.00 hod.
Půjčování a vracení výstroje p. Šír Vojtěch.
    

Starší žáci

Ročníky: 2004,2005
Trenéři: 
Šír V. - 722 153 554, Kulíšek Z. - 604 815 675

Po 20.11. volno
Ut 21.11. trenink  17:00 - 18:00  sraz 16:00 samostatný
St 22.11. trenink  18:00 - 19:00  sraz 17:30 společný
Čt 23.11. trenink  17:00 - 18:00  sraz 16:00 samostatný
Pá 24.11. trenink  14:30 - 15:30  sraz 14:00 společný
So 25.11. mistr.utk. Jihlava - ZR odj./zač.  10:45/14:30
Ne 27.11. volno

Možnost individuálních TJ, rezervace na: http://www.supersaas.cz/schedule/SKLH/ITJ 

Mladší dorost

Ročníky: 2002 - 2003
Trenéři: M. Nečas - 604 236 018, M. Čermák - 606 650 400
  
PO 13.11. led 19:15 - 20:15 sraz 18:15
UT 14.11. volno
ST 15.11. led 19:00 - 20:00 sraz 18:00
ČT 16.11. led 19:30 - 20:30 sraz 18:30
PA 17.11. mistr.utkání H. Králové - ZR zač.12:00 odjezd 9:00 sraz 8:45
SO 18.11. mistr.utkání ZR - Kometa zač.14:15 sraz 12:45
NE 19.11. volno   

PO 20.11. led 19:15 - 20:15 sraz 18:15
UT 21.11. volno
ST 22.11. led 19:15 - 20:15 sraz 18:15
ČT 23.11. mistr.utkání Jihlava - ZR zač.15:45 odjezd 13:30 sraz 13:15
PA 24.11. trenink na ledě 15:45 - 16:45
SO 25.11. mistr.utkání Liberec - ZR zač.12:00 odjezd 7:45 sraz 7:30
NE 26.11. volno   
     
Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.
      
Starší dorost

Ročníky: 2000 - 2001
Trenéři: M. Nečas - 604 236 018, M. Čermák - 606 650 400

Program:

po 20.11. led 19:15-20:15 sraz 18:15
ut 21.11. volno
st 22.11. led 19:15-20:15 sraz 18:15
čt 23.11. led 19:30-20:30 sraz 18:30
pá 24.11. mistr.utkání ZR-Litvínov zač.18:45 sraz 17:00
so 25.11. volno
ne 26.11. mistr.utkani Třinec-ZR zač.15:00 sraz ?

Aktuální rozpis zimního stadionu ZDE.

Muži

Trenéři: 725 006 646 Michal Konečný 
         737 268 338 Radovan Biegl

PO 20.11.   trenink na ledě ZRUŠEN !!!
ÚT 21.11.   trenink na ledě 18:15 - 19:15
ST 22.11.   volno
ČT 23.11.   trenink na ledě 18:15 - 19:15
PÁ 24.11.   trenink na ledě 17:00 - 18:00
SO 25.11.   mistr.utkání Tábor-ZR        odj. v 14:30 zač.ut. v 18:00
NE 26.11.   volno