Úspěšný víkend mladých Plamenů

Zveřejněno 05.02.2013 | ok
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Junioři v pátek doma jasně vyhráli, ale v neděli se z Třebíče vraceli s prázdnou. V obou svých zápasech opět uspěl Starší dorost. Mladší dorostenci si po MČR krajů dopřáli volný víkend. Starší žáci připravili oběma svým soupeřům pořádný výprask. Zde přinášíme informace o tom jak si o uplynulém víkendu vedli mladíci žďárských Plamenů.

Ilustrační foto: Tomáš Marek

JUNIOŘI

Junioři přivítali v pátek na svém ledě Strakonice a v utkání byli favoritem. Soupeři nedovolili téměř nic a sami čtyřikrát udeřili. Hattrick zaznamenal Jiří Staněk a tři body zůstaly na Vysočině.

28.kolo, pátek 1.2.2013
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Strakonice 4:0 (1:0,1:0,2:0)
Branky a nahrávky: 17 Staněk (Jan, Hron), 35 Peňáz (Bednář, Vítek), 43 Staněk (Jan), 55 Staněk (Bednář, Štěrba)
Vyloučení: 3:5 Střely na branku: 31:17

V neděli měli svěřenci Václava Marka o poznání těžší úkol. K derby do Třebíče vyjížděli spíše jako outsider a zejména prvních 13 minut podle toho vypadalo. Horácká Slavie se dostala do vedení 3:0. Zbytek utkání už byl vyrovnanější a bojovným výkonem, který přinesl tři góly v závěrečné třetině, dokonce Plameny málem sahaly po bodech. Nakonec ale brankové manko nedotáhly a prohrály 3:5.

29.kolo, neděle 3.2.2013
SK Horácká Slavia Třebíč - SKLH Žďár nad Sázavou 5:3 (3:0,1:0,1:3)
Branky a nahrávky: 5 Pálka (Salák), 7 Salák (Vlašín), 14 Salák (Donutil), 28 Horký (Vondráček), 43 Paták (Mašek, Marek) – 41 Čejka (Bednář, Peňáz), 45 Bednář (Jan), 56 Bednář (Peňáz)
Vyloučení: 7:7 Střely na branku: 30:19

STARŠÍ DOROST

V pátek přivítal Starší dorost nebezpečný Jindřichův Hradec. Němcovou brankou se hosté dostali do vedení o které přišli až ve 47.minutě. V nájezdech vystřelil důležité body Žďáru Pazourek.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec - SKLH Žďár nad Sázavou 1:2sn (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 47.Košťál(Blažek) - 14.Němec R.(Macek), 61.Pazourek(SN)

V neděli čekal svěřence Zdeňka Kulíška jednodušší úkol. Trápící se Příbram sestřelili hned v první třetině a zbytek zápasu zkušeně hlídali vedení, které ještě dokázali navýšit.

SKLH Žďár nad Sázavou - HC Příbram 8:1 (4:0, 1:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 3.Havránek, 5.Klíma (Skotar,Kittler), 12.Kittler, 16.Koláček J. (Skotar,Kittler), 29.Havránek (Pazourek,Němec R.), 46.Němec R. (Šmída,Nedvěd), 56.Němec A. (Pazourek), 57.Havránek (Klíma) - 57.Čelikovský
Vyloučení:6+TS : 5 Využití:2:0 V oslabení:0:0 Střely na branku:46:25

STARŠÍ ŽÁCI

6.kolo, pátek 1.2.2013
SKLH Žďár nad Sázavou - SK Horácká Slavia Třebíč 11:2 (4:1,2:1,5:0)
Branky a nahrávky: 5.Trejbal M. (Machala), 6.Trejbal O., 8.Křehlík (Machala, Trejbal O.), 19.Křehlík (Nečas J.), 29.Křehlík (Trejbal O.), 30.Machala, 43.Trejbal O. (Pintera), 46.Machala (Trejbal O., Jirčík), 52.Trejbal M. (Trejbal O., Křehlík), 56.Trejbal O. (Machala, Brejcha), 59.Machala (Trejbal O.).

7.kolo, sobota 2.2.2013
HC Hlinsko - SKLH Žďár nad Sázavou 5:15 (0:4,2:8,3:3)
Branky a nahrávky: 11.Machala (Nečas M.), 16.Machala (Nečas M.), 18.Nečas M. (Trejbal O.), 19.Machala (Trejbal O.), 25.Machala (Nečas M., Křehlík), 28.Nečas M. (Machala), 30.Machala (Nečas M.), 36.Trejbal O. (Machala), 37.Nečas M. (Křehlík), 38.Nečas M. (Machala), 37.Nečas M. (Křehlík), 40.Křehlík (Nečas M.), 44.Nečas M. (Brejcha), 49.Machala (Nečas M.), 59.Trejbal O. (Křehlík).

MLADŠÍ ŽÁCI

SKLH SKLH Žďár nad Sázavou - SK Horácká Slavia Třebíč 4:9 (2:1,2:4,0:4)

Branky a nahrávky: 7.Jindra, 12.Pachl T. (Čermák), 28.Malenovský (Štola), 31.Pachl T. (Novák)

HC Hlinsko - SKLH Žďár nad Sázavou 3:6 (0:1,1:3,2:2)

Branky a nahrávky: 9.Brož (Čermák), 24.Štola, 23.Brož (Malenovský), 27.Pachl T., 41.Brož, 52.Jindra (Novák).

Další informace ze žďárského mládežnického hokeje (výsledky, tabulky, sestavy…) najdete v sekci MLÁDEŽ, kde je rozcestník soutěží a články z této kategorie.