Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   miq73 a@a | SKLH Žďár | 14.09.2017, 16:46 Nick | Datum | Reagovat
Včerejší zápas se musel líbit! Ty body jsou hodně důležité, Kolín byl silný protivník a je pravda, že byl v některých momentech i hokejovější.

K posílám....asi je brzo hodnotit po jenom mistráku, ale jsem rád za Beneše, kterému to v přípravě moc nešlo a včera ty góly sakra potřeboval a je jasné, že když někdo přijde jako posila a nelepí mu to, tak pak je ta deka ještě větší. U ostatních ať se jedná o Sedláčka, Horta, Juráně...kluky kteří přišli z SD, nebo talenty typu Pytlíka, který si vede v 16 znamenitě. Nemá nyní smysl to nějak hrotit, někteří musí prostě přidat hlavně v osobních soubojích. Své si odehrál Lojek a samotná kapitola je pak Štěpánek, nemá skoro nic odehráno, ale bylo by fajn ho tady udržet...je to rozdílový hráč, to je bez debat.

Myslím, že Kolín bude letos 100% v první čtyřce. Je to silnější tým než v loňském roce...ale to se dá říct i o nás.

SKLH olééé!!! Smajlík
   Fan-Zr fan@zr | ZR | 14.09.2017, 08:35 Nick | Datum | Reagovat
Super 3 body doma! I když bych řekl, že Kolín v 1. a 3. tř. byl o něco lepší. Ale byl to parádní zápas ve stylu play off. Zajímalo by mě jestli tu Štěpa vydrží .. Takového hráče by jsme rozhodně potřebovali, ale bohužel tomu moc nevěřím. Ale ty střely on a Lojek to je radost se dívat. Jinak po 3 golé v 5min. přesilovce mi přišlo, že se tým uspokojil a začali jsme bránit a jak je už tady zvykem muselo se udělat drama do konce .. První gól Štěpy patří z velké části Kuzmovi, který to tam výborně udržel a vybojoval u mantinelu. Nahrávka Gregyho při druhém gólu byla neskutečná! Dnes jsem poprvé viděl hrát Sedláčka a jako posila mi moc nepřijde, řekl bych, že Klíma je na minimálně stejné úrovni.. Uvidíme v dalších zápasech.
Hoši díky Smajlík Smajlík Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele