Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   JanJirma jirma2012@seznam.cz | Žďár nad Sázavou | 21.03.2017, 21:15 Nick | Datum | Reagovat
Žďár je hokejové město a větší spoluúčast města potažmo ostatních partnerů by určitě nebyla na škodu a kdyby někdo na začátku příští sezóny prohlásil "Chceme se poprat o účast v první lize" to by se hnedka fandilo o sto šest.
   miq73 a@a | Žďár | 21.03.2017, 15:38 Nick | Datum | Reagovat
TO: MartinZR
Díky za doplnění a omlouvám se za nepřesnost. Takto je to aspoň jasné úplně pro všechny. Každopádně ten led mají i ostatní týmy v jiných městech zdarma. Takže to v celkovém kontextu na té myšlence nic nezmění. Smajlík
   HardShooter b@b.cz | Žďár nad Sázavou | 21.03.2017, 15:34 Nick | Datum | Reagovat
...v čase videa 7:05
   HardShooter b@b.cz | Žďár nad Sázavou | 21.03.2017, 15:34 Nick | Datum | Reagovat
jen tak pro zajímavost odkaz vidí někdo teč?
   MartinZR SKLH | 21.03.2017, 15:29 Nick | Datum | Reagovat
TO: miq73 Abychom byli spravedliví, tak si dovolím upřesnit podporu města. 2017: Mládež 1,1M a ledy na tréninky a mistrovské zápasy zdarma. Dospělí 350T a ledy na tréninky za 50% ceny a na mistr.zápasy zdarma.
   miq73 a@a | Žďár | 21.03.2017, 15:06 Nick | Datum | Reagovat
Je konec sezóny A týmu, a tak i za mě krátký subjektivní komentář.

Hned na začátku musím napsat, že tato sezona byla perfektní. V loňském roce jsme měli možnost, vyřadit první tým po základní části, ale letos se na nás usmálo hokejové štěstí ještě více a dopřálo nám derby v play off. Za mě asi v této soutěži, nelze zažít více. Sice to nedopadlo, ale jako fanoušek jsem si to naprosto náramně užil a ještě dnes nemohu pořádně mluvit. Myslím, že i návštěvy hovoří za vše. Smajlík Smajlík

Co se týmu týče, tak před sezonou byla na náměstí řečeno určité předsevzetí, která asi viděno touto optikou splněno nebylo, ale vypadnout s týmem, který před sezónou vydal prohlášení o postup do I. ligy, není ostuda. Z tohoto pohledu asi mohou mrzet ztráty 6 bodů s Pejrem, kde se oba zápasy naprosto nepovedli, a jak i z pohledu tabulky víme, 6 bodů by znamenalo stejný počet jako HB a Tábor….a také lepší nasazení do play off ve druhém kole. Ovšem po boji je každý generál a na druhé straně jsme pro změnu získali 11 bodů z 12 možných s Bruslaři a to zase ruku na srdce nikdo nečekal.

Brankáři měli celou základní část naprosto nevyrovnanou a ten start byl přímo hrozný a výsledkem toho byl příchod Řehoře, který měl situaci uklidnit, ale ani jemu se to úplně nedařilo. U něj to bylo zřejmě tím jak sám říkal v rozhovoru, že si musí zvyknout chytat ve této lize, protože to je jiné než o patro či dvě výše. Play off byla jiná písnička a Milda byl základním stavebním kamen našich vítězství. Bohužel, díky této kvalitě nemohl Slamič do branky, ale to je holt úděl gólmanů.
Obrana, no nechci zbytečně někoho jmenovat, protože to je jenom moje subjektivní hodnocení, ale obrana byla nejslabším článkem sestavy. Pomyslný prapor držel mladý Hort, který když přibere nějaké kilo, bude platný bek pro první ligu, standard zahráli Pleva (jako kapitán za mě palec nahoru), Staněk…ten pro změnu umí jako jediný vystřelit od modré, Tím výčet asi končí, zbytek buď vinou zranění, dlouhodobé nemoci, nebo formou neprokázal kvalitu, která se asi očekávala.
Čeho se nám nedostalo v obraně, tak toho máme dostatek v útoku. Za všechny bych asi jmenoval Kuřítka, který je sice trochu rapl, ale je důrazný, svižný a nebojí se u branky. Pak také nejmenšího hráče na ledě Střechu, nejmenšího vzrůstem nikoliv hrou, kde strčí svým důrazem do kapsy o 20 kg těžší borce, bez komentáře je jeho střelecká forma (super). Samotného mě zajímá, zda Michal Kaňka za nás odehrál poslední mač, nebo nikoliv. Měl jsem malinko obavy, zda rozhodnutí si u nás prodloužit kariéru, nebylo chybné, ale svými výkony mě mile překvapil a musím říct, že jsem se naprosto mýlil. Prostě útok i díky podpoře ofenzivních beků Pleviče a Benyho fungoval.
Samotnou kapitolou je pak trenér Michal Konečný. Osobně jsem hrozně rád, že ho sem gen. man. Šimon přivedl (to se povedlo). …je férový a přímočarý a jeho jasné a stručné odpovědi, jsou myslím jasnou ukázkou. Vedle tohoto, byl jeho rukopis znát i na ledě a hra na čtyři lajny, kterou zde prosadil a se kterou se úplně ve druhé lize nepotkáme, znamenala, že v poslední třetině většina mužstev u nás šlapala vodu.
Na závěr bych, chtěl poděkovat vedle hráčům A týmu, který je výstavkou hokeje v ZR i staršímu a mladšímu dorostu za příkladnou reprezentaci, kterou oceníme v příštím roce opět extraligou. Poděkování patří také všem funkcionářům, a abych nezapomněl i všem rodičům, kteří vodí na zimák své caparty a jsou tak důkazem, že hokej zde má pevnou tradici a je na čem stavět.

Vedle děkování je také určitě potřeba i konstruktivní kritika a tu si neodpustím k městu jako takovému. Chápu, že veřejné finance je citlivé téma a dospělý sport kór, ale pokud zde máme mít konkurence schopný mančaft, tak ani město vedle partnerů nemůže sedět s rukama za zády a jenom čekat. Neříkám, že město dává málo, ale z pohledu ostatních měst vedle nás, to málo je. Z rozpočtů měst se dá vyčíst asi toliko TR 5,5M, HB 7M a rovnou i na další sezónu, JI nemá smysl psát, to je úplně jiný level a pak ZR s 1M, kde 800 tis. jde na mládež a 200 tis. A tým, který si, ale musí platit led… Tak snad to bude lepší, já osobně bych si to přál. Nebudu rozepisovat stav zimního stadionu, kde zázemí pro hráče a fanoušky je velmi špatné a pokud přijde přes 1000 lidí, což bylo skoro běžné, jsou toalety, občerstvení, světla, ozvučení atd. nedostatečné...samotná kapitola jsou kabiny. Tak třeba se to změní. Pevně doufám.

Snad jsem se nikoho nedotkl, a pokud ano, tak se omlouvám.

V srpnu na značkách!
SKLH olééé! Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele