ZNS - KBB 7:2 - Vampola přispěl dvěma body k vysoké výhře Plamenů

13., středa 3.11.2021
SKLH Žďár nad Sázavou - Kometa Brno "B" ZNS - KBB
SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp – Pleva (C), Zukal, Macek, Váňa, Půža, Pražák – Čermák, Štola, Adam, Gregar, Wasserbauer, Prokš (A), Jícha, Štěpánek, Bureš (A), Kovářů, Vampola.
Kometa Brno "B": Šembera – Švejda, Kučera (A), Kališ, Malec (A), Studený, Trnka – Kadlic, Brabenec (C), Škvrně, Havlát, Gajarský, Pigl, Krejčí, Krejčiřík, Vašíček, Popelka.
Branky a nahrávky: 22. Prokš (Gregar, Jícha), 38. Bureš (Zukal, Gregar), 40. Štěpánek (Vampola, Čermák D.), 44. Wasserbauer (Macek, Bureš), 52. Wasserbauer (Kovářů), 53. Vampola, 60. Gregar (Jícha, Váňa) – 6. Gajarský (Brabenec), 29. Krejčí (Brabenec, Malec). Rozhodčí: Blaha – Čelechovský, Zapletal. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 867. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 7:2.
Ve 13. kole druhé ligy skupiny Východ nastoupili naši hokejisté, před skoro devíti stovkami diváků, proti béčku Komety Brno, která přijela na Bouchalky s hvězdami jako Kamil Brabenec či Tomáš Malec. Jenomže Plameny vytáhly ještě větší trumf a v dresu se žetkem na prsou nastoupil odchovanec Žďáru a mistr světa z roku 2010 - Petr Vampola! Ten nakonec přispěl k vysoké výhře Plamenů brankou a asistencí a Plameny si tak připisují do tabulky zasloužené tři body! V dalším kole zavítají svěřenci Martina Sobotky na led Kopřivnice.

Podrobnosti přineseme později.

SESTŘIH UTKÁNÍ

Martin Sobotka (SKLH Žďár nad Sázavou): Konečný výsledek vypadá na první pohled jako exhibice, ale takový rozdíl mezi oběma soupeři rozhodně nebyl. Nedá se říci, že by od nás byla první třetina úplně špatná, nicméně tam určitě mělo být z naší strany více důrazu, rychlosti, ale především střelby. Od druhé třetiny jsme se ovšem zvedli a měli jsme herně i střelecky navrch. Klíčovým okamžikem zápasu byl ovšem rozhodně náš obrat z 1:2 na 3:2 těsně před koncem prostřední periody. Závěrečnou třetinu už jsme ale zvládli parádně, jsem proto rád, že jsme tento těžký duel zvládli. Jsou to pro nás důležité i cenné body proti kvalitnímu protivníkovi.