25., pátek 22.1.2010
Jindřichův Hradec - SKLH Žďár nad Sázavou JHR - ZNS
Jindřichův Hradec: Krásný - Pospíchal, Dušek, Koller, Grochal, Slavík J. - Schmidt, Novák, Vácha - Janeček, Körner, Bryol - Kubín.
SKLH Žďár nad Sázavou: Feldman – Mach, Jícha, Černý, Wasserbauer - Slavík, Hron, Zadina, Šír, Klíma, Šimon, Mahel, Kunstmüller
Branky a nahrávky: 19. Novák (Schmidt), 32. Janeček (Novák), 35. Novák (Schmidt) - 7. Zadina (Hron), 32. Šír (Jícha), 38. Kunstmüller (Klíma, Zadina), 40. Zadina (TS), 45. Kunstmuller (Klíma), 58. Mahel (Hron, Feldman). Vyloučení: 5+TS : 5. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:1,2:1,2:2,3:2,3:6.
J I N D Ř I C H Ů V   H R A D E C - Důležité body dovezli v pátek junioři z ledu Jindřichova Hradce, přestože k utkání odcestovali pouze s dvanácti hráči. Domácí sice zahájili zápas velkým náporem, ale z vedoucí branky se radovali hosté. Hron se protáhl přes celé hřiště až za soupeřovu branku, aby pak zpětnou nahrávkou našel Zadinu, pro kterého nebyl problém uklidit puk do odkryté klece.

Domácím se nakonec alespoň podařilo vyrovnat, když se v samotném závěru třetiny trefil Novák. V úvodu druhé třetiny nejprve hosté s přehledem ubránili tři po sobě jdoucí oslabení. Když ale pak stejnou šanci dostali sami, inkasovali. V oslabení se totiž po rychlém brjku prosadil domácí Janeček. V pokračující přesilovce ale naštěstí hosté dokázali srovnat, když se přesnou střelou z kruhů prezentoval Šír. Jenže o chvíli později šli do vedení znovu domácí, když pohlednou přesilovkou kombinaci zakončoval opět Novák. V té době ale již byli hosté lepším týmem, což také zúročili. Nejprve parádní kombinací po ose Zadina, Klíma a zakončující Kunstmuller srovnali krok, aby v poslední minutě strhli vedení na svoji stranu, když nařízené trestné střílení bezpečně proměnil Zadina.
Očekávaný nápor domácího celku se v poslední třetině nekonal. Hosté domácí hráče v podstatě nepustili do vážnější šance, naopak sami ještě přidali dvě branky. Nejprve se dorážkou z brankoviště podruhé prosadil Kunstmuller a v závěru pak Hronovu nabídku usměrnil pošesté za záda domácího brankáře Mahel.