Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky «1234567891011»
   Fan-Zr 21.02.2016, 17:24 Nick | Datum | Reagovat
Mě se včerejší zápas líbil, Brodu o nic nešlo hrál uvolněněji .. Všichni bojovali i Káňa hrál do těla a Lojek najednou ukázal, jak umí zabrat když o něco jde .. to jsem od něj ale čekal od začátku co tu je ..
Za stavu 2:1 tam byli velké šance v přesilovce a mělo to být 3:1 a místo toho chyba a 2:2
A při golu na 3:2 ujel Endál kolem plevy s přehledem , tam ho podle mě měl zastavit faulem ..
Ale jinak zápas měl podle mě velkou úroveň jak na ledě tak v hledišti Smajlík Smajlík Smajlík
   Fan-Zr 28.01.2016, 11:33 Nick | Datum | Reagovat
TO: medyk
A bude se hrát? nebude mít Pejr zase odložený zápas?
   Fan-Zr 28.01.2016, 00:34 Nick | Datum | Reagovat
TO: tom87

Nebyl jsem v hloučku těch borců ale byl jsem na hokeji taky jako jiný lidi ze Žďáru co jsem tam viděl ..

Pokud chcete přijet fandit proti Brodu bylo by to určitě zajímavý Smajlík Smajlík Smajlík

Byl jsem na Dukle loni s Brodem když jst jim nesli rakev :D to bylo hodně dobrý Smajlík Smajlík Smajlík
   Fan-Zr 28.01.2016, 00:32 Nick | Datum | Reagovat
Dnes opět drama :D asi kluci nechtějí vést po 2. tř 6:0 aby se bylo ve 3.tř na co dívat :D Hlavně ,že to konečně dobře dopadlo .. od té doby co Klášterec nastoupil k důrazné hře, tak jsme měli problém .. Proč jim to trochu neoplatit ..

Máme před sebou asi nejlehčí los z týmů jako Brod a Kobra, takže pokud ještě hodně zabojujeme , mlžeme ten 6 flek urvat ... je to na nás !!!

   Fan-Zr 07.01.2016, 19:36 Nick | Datum | Reagovat
K včerejšímu zápasu bych řekl hlavně to, že největší podíl na tom jak to dopadlo má podle mě trenér Sobotka! V první třetině několikrát tlak a ani jednou ze spousty šancí nedáme gol mohlo to být 3:0 .. přesto dostaneme na 0:2 a od začátku bylo vidět, že slámič nebyl ve své kůži a neměl den. Všichni víme jak dokáže zachytat! To je první chyba trenéra hned po 2 golu tam měl poslat Robina !!! Další věc nevyhráváme buly nejvíc jde buly Štěpovi, který byl včera jednoznačně hvězda zápasu!!! A také Pepovi Hronovi, (který snad jako jediný vyhrával buly i proti Filipovi a místo aby na přesilovky, oslabení šel na buly jeden z těchto 2 hráčů tak buly hodně prohráváme)
Přesilovka 5:3 kdy všichni jen stojí a nic se neděje 2x vystřelí Lojek mimo bránu a jednou Střechyč do golmana to jsou natrénované přesilovky?! Další trenérská chyba podle mě byla v prodloužení 30 vteřin před koncem máme buly v útočném pásmu a do obrany jde Smejkal a Střecha .. snad všichni vědí, že ani jeden není takový střelec jako Lojek nebo Beny, proč nešel na buly štěpa a na střelu lojek nebo beny???? Sobotka nechal vypít kalich hořkosti hlavně Slámičovi a ještě řekne , že nás nepodržel v závěru golman .. Naopak měl být dávno vystřídán!

A další věc, už jsem to tu taky psal. My jsme otloukánci a včera se to opět potvrdilo .. Je smutné, že jediný 2 hráči co dohrávají soupeře je mladej střechyč a Bureš přitom ani jeden na to nemají postavu ale přesto jdou do souboje beze strachu Smajlík Když tam klement sundá střechyče a smejkyho, kde je trochu nějaká odplata .. Vrchlabí nemělo problém najet a trefit kaňku nebo kohokoliv jiného a my vůbec nic a kolem Filipa jezdíme u mantinelu jako kdyby to byl svatý obrázek a radši se ho nedotknout aby se mu něco nestalo!!! Hlavně od Lojka jsem čekal ,že bude ten co bude bránit spoluhráče a půjde tvrdě do soubojů ale nic Smajlík A soupeři budou mít strach jít po našich hráčích aby si je pak on nenašel. Je to smutné .. Beny kolem nich taky jezdil jako kdyby kamarádům z Vrchlabí náhodou něco neudělal .. Tak už by to chtělo přitvrdit hlavně v obraném pásmu a pak se nám třeba nebudou stávat takové konce jako včera nebo s Táborem.
   Fan-Zr 12.12.2015, 20:45 Nick | Datum | Reagovat
Dnes to byla přehlídka krásných gólů Smajlík Smajlík Smajlík
Paráda! Štěpa když bruslí jako dnes, tak jeho výkon je o 100% lepší Smajlík Střechyč mě přišel poslední zápasy trošku dole ale dnes se zase ukázal! Hoši díky Smajlík Smajlík Smajlík

Ve středu potřeba dovést 3 body z Nymburku a za týden s Táborem to bude snad takový hokej jako loni v play off Smajlík
   Fan-Zr 10.12.2015, 23:13 Nick | Datum | Reagovat
Martin bude určitě super posila ! Myslím, že máme tým, který má na vyšší místa v tabulce. Vrátil se Štěpa, Robin, Beny a ted ještě Martin Lojek (třeba za rok za dva ještě uvidíme v našem dresu Roldu) Smajlík

Doufám, že už budeme hrát víc sebevědoměji se slabšími nebo vyrovnanými soupeři. Od doby co odešel Kotlík, tu málo kdo dohraje souboj na tvrdo u mantinelu a přijde mi, že jsme jak otloukánci .. soupeři tu poslední roky moc nevyhrávali a mělo by to tak zase být a měli by sem neradi jezdit. Doufám, že tuhle roli teď bude zastávat Martin a ukáže nám co je to za říznýho beka Smajlík Určitě bude mít tvrdý a přesný střely a bude se hodit na přesilovku! Teď by útočníci měli s mnohem větším klidem hrát dopředu a dávat víc gólů! Obranu podle mě máme parádní tolik zkušených beků naráz tu dlouho nebylo a navíc dva kvalitní vyrovnaní golmani!
Ten tým má na mnohem víc! Tak je na čase to ukázat!
   Fan-Zr 17.11.2015, 22:46 Nick | Datum | Reagovat
TO: Žďárák88
Důvěra diváků, to bych neřekl to mi přijde moc pesimistický .. ok výsledek mohl vypadat jinak .. ale aspon to bylo napínavý do konce Smajlík A na to , že je JH poslední, tak zase tak špatně nehrál .. Já jsem spíš zvědavej na Brod .. tam by jsme měli hrát i víc do těla at je to pořádný derby Smajlík
   Fan-Zr 17.11.2015, 22:06 Nick | Datum | Reagovat
Dnes ubojované 2 body! Měli být 3 a každý je asi čekal .. Ale nakonec můžeme být rádi za 2 body. Beny ukázal, že tu hodně chyběl a kluci už se chytli a začli hrát jako v loňské sezoně i bez jihlavských posil Smajlík Ale opět vyložené šance neproměníme a pak máme co dělat aby jsme vyrovnali. Za stavu 2:0 jsme přestali hrát asi s tím, že to půjde samo a najednou problém ..
Na Štěpovi bylo vidět, že měl chuť po pauze do hokeje a bojoval a bruslil i ten výtězný gol si zasloužil Smajlík Smajlík Smajlík Hoši díky a teď se připravit pořádně na Broďáky Smajlík Smajlík Smajlík
   Fan-Zr 12.11.2015, 17:25 Nick | Datum | Reagovat
Super Beny zpět Smajlík Smajlík Smajlík Bylo potřeba ofenzivního beka hlavně na přesilovky Smajlík

Jinak zápas s Pejrem asi nejhezčí zápas letos .. Ne kvůli vysledku ale hokej nahoru dolů plno šancí a mělo to tempo Smajlík
   Fan-Zr 04.11.2015, 23:53 Nick | Datum | Reagovat
Dnes super !!! v sobotu potvrdit a vyhrát, dotáhnout se na Písek , porazit potom Písek a potom doma jindřicháč !!! potřeba udělat serii , teď bude důležitý havně ten Pejr a písek za 3 body! Musíme to urvat! Hoši jdem do toho!! Smajlík Smajlík Smajlík
   Fan-Zr 03.11.2015, 22:48 Nick | Datum | Reagovat
TO: Corvin Na jednu stranu se nedivím hráčům co jim vyhovuje kraj. Ono jezdit ty štreky po práci by se každému nechtělo .. Podle mě ten hokej 2.ligy upadl od doby 2.skupin .. Jestli si na svazu myslí, že se zlepšila úroveň tak s tím absolutně nesouhlasím. Soutěž ztratila smysl,derby, pravidelnost .. A za to dávám velký palec nahoru vedení ,že se snaží to vrátit zpět na 3 skupiny.

Jinak co se týče hráčů: Prokš tu nastoupí podle mě už jen vyjmečně, Malec celkem zapadl i Březina ale ten Kovářů mi nepřijde tak dobrej na to , že měl hrát i pár zápasů v HK .. Spíš mě zajímá kde bude hrát Štěpa a Káňa .. to posadí asi zase Hrona,Bureše, mě se líbí lajna Vítek-Střecha-Hron (Bureš je sice rychlejší bojovnější ale Hron je hokejovější a umí dobře nahrát popř. dát gol)
1.lajna Káňa a Štěpa sice umí hezky rozehrát podržet puk vystřelit atd .. ale chybí jim už rychlost.

Další věc co mě docela mrzí, že tu není Beny protože Procházka určitě nedosahuje jeho kvalit. Vedení vždy psalo, že je těžké sehnat dobrého beka a když ho máme navíc místního, tak ho pustí pryč, mělo o něj víc zabojovat.
A proč už nehraje Střecha obránce?

Pokud zase kotel nebude fandit, tak alespoň přijede v sobotu třeba někdo z Pejru a budou fandit oni Smajlík

Jinak je opravdu potřeba začít vyhrávat máme teď 4 zápasy(tabulkově níž), které musíme vyhrát za 3 body. Hrát svoji hru a ne matlanici soupeře :D Ať jsme min. v té desítce , to play out bude asi dost napínavý Smajlík
   Fan-Zr 29.10.2015, 09:59 Nick | Datum | Reagovat
TO: Corvin Souhlas Smajlík
   Fan-Zr 25.10.2015, 19:52 Nick | Datum | Reagovat
TO: tomiczech Kolíně sory Smajlík
   Fan-Zr 25.10.2015, 18:14 Nick | Datum | Reagovat
Včera super zápas ! I když se to nemůže brát tak vážně proti Sokolovu s 13 hráči .. Kolín ve středu bude trochu tvrdej oříšek Smajlík

2 nový Jihlaváci v útoku s Kaňkou dodali 1. lajně živost a musím říct, že kluci se snažili a nepřijeli to sem jen odbruslit Smajlík Jen někdy mi přišlo, že hráli jen spolu a Kaňka tam byl do počtu, několikrát tam byl volný ale oni si to nahrávali jen mezi sebou Smajlík

Body jsou ale doma Smajlík Smajlík
Slámič je v brance jistota Smajlík Smajlík Smajlík

Celková hra včera se zlepšila včetně střelby
Smajlík Smajlík Smajlík

Pokud budeme v Jihlavě hrát ve stejném složení a tak jak včera je šance tam překvapit Smajlík

   Fan-Zr 21.10.2015, 18:23 Nick | Datum | Reagovat
Dobrá změna s trenérem, teď by to chtělo možná ještě lehce obměnit útok ..
Letos se omladilo ale i tak spousta kluků má už nějakou zkušenost z 2.ligy.A navíc co jsem viděl ty zápasy, tak ty soupeři nejsou o tolik lepší a spíš si to prohrajeme sami. Krom chyb a špatného bránění mi přijde, že dáváme málo gólů i když si šanci vytvoříme. A rozhodně to chce přidat v pohybu a víc bruslit a dohrávat soupeře!

Kaňka se Štěpou k sobě nemají vhodného hráče jejich stylu a chybí jim bruslení, hlavně Štěpa by měl zabrat! Nebál bych se dát do první lajny mladý kluky z 3.lajny Hron,Střecha,Vítek v lajně Gregar s Kuzmou si docela rozumí ale přijde mi, že ani Bureš ani Krupka k nim taky nezapadnou.
Obránci hrajou také pokaždé v jiném složení a navíc na zápasy ven téměř vždy někdo chybí. Jako v předchozích sezonách přesilovky nevycházejí a málo střílíme, hlavně beci.
V tomhle tu hodně chybí Beneš ..

Myslím si,že částečně je to způsobené systémem ligy, který si opět KOBRA PRAHA nastavila podle sebe! Přeji jim ať postoupí a je od nich klid .. koho tady zajmá nějaký Děčín nebo Řisuty i hráči se víc vyhecujou proti tradičním týmům jako je Kolín, Trutnov, Vrchlabí, HB atd ..
Podle výsledků juniorů se v produktivitě daří hodně Pazourkovi a Mäkimu co je zkusit i v "A"
   Fan-Zr 20.09.2015, 15:16 Nick | Datum | Reagovat
Moc se mi líbí lajna ve složení Hron,Střecha,Vítek kluci mají opravdu chuť hrát a mají hodně pohybu Smajlík A myslím, že prospělo i přesunutí Krupky ke Gregarovi a Kuzmovi Smajlík Smajlík Smajlík
   Fan-Zr 20.08.2015, 11:15 Nick | Datum | Reagovat
Benyho měli udržet ! Jeden z nejproduktivnějších mladých a i do budoucna platý obránce, navíc Žďárák .. Ten bude letos hodně chybět!
   Fan-Zr 11.08.2015, 22:37 Nick | Datum | Reagovat
TO: Kolombo Dítě, Fuzík bych typl ,že se domluvili v KP.I když jsem čekal, že Dítě se taky ukáže v přípravě.. Man skončil asi uplně , Kotlík armáda, takže taky konec, Jícha nejspíš někde KP. Jan nevím. Šír by měl asi nastoupit a Pilný je Z Pardubic, ten asi už nic .. Říha asi taky ne, tzen má asi problém se zády.
Viděl bych to Naopak celkem slušně .. Zkušená první lajna Štěpa,Káňa,Krupka, Kuzma,Gregar,Vítek, A podle mě o třetí se porvou ti mladší .. Zídek, Hron, Bureš, Střecha (atd.), který podle mě dnes ukázal, že na to má Smajlík To je můj názor! Obrana bude stejná ale Myslím, že Beny je velká ztráta .. Naopak Robin vytvoří se Slámičem kvalitní duo Smajlík
Mě spíš mrzí, že se nehraje na 3. skupiny .. Doufám,že až kobra postoupí a ŠEBA bude mít jiný starosti , tak se to vrátí do starých kolejí :D A taky, že třeba za ZR nehraje Bláha,Beny,Chlubna a tihle mladý dobrý Žďáráci .. hold takový je hokej Smajlík
   Fan-Zr 15.07.2015, 09:42 Nick | Datum | Reagovat
TO: fan4zr Jo, jsem na HB zvědavej Smajlík Ale celkově na sezonu Smajlík Už by to chtělo nějaký info Smajlík
Další stránky
«1234567891011»
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele