Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Pentoš skrdlovickeplameny@seznam.cz | Škrdlovice | 19.03.2018, 09:20 Nick | Datum | Reagovat
Zdarec, zasílám odkaz na fotky z pátečního super výjezdu ke Kozlům + pár videí a fotek ze včerjšího postupového zápasu.

odkaz

Mějte se
   Fan-Zr fan@zr | ZR | 19.03.2018, 04:28 Nick | Datum | Reagovat
TO: rudka Napsal si to moc hezky Smajlík Musím říct, že Kolín byl dnes od začátku lepší(celý zápas), ale nás držel neskutečně Sali !!!! Od začátku jsme čekali na jejich chyby, ale oni je nedělali a my nehráli do těla ani nestříleli, jak kdyby to nebyl zápas play off :/ Ale z druhé strany .. Celé play off hrajeme na doraz a otáčíme, myslím, že morálka týmu a štěstí je až neuvěřitelná! Líbí se mi jak se rozehrál po zranění Střechy ,dnes do toho šel moc .. Vyrovnal kapitán a rozhodl Chuck Norris :D Každopádně celý tým zaslouží poděkování!!! Hoši, řeknu jednu věc, máme asi fakt štěstí, ale jdeme mu moooc naproti !!!!!
Štěpa je taky borec, na ledě nebyl tak vidět jak v základní část,ale stejně je u všech gólů :D
Hoši díky !!! První zaprodanou ligu tu nechci(ať ji má radši brod), ale sezonu si rád prodloužím .. letos mě to opravdu baví !!! A vidím, že i vás!!! Ani nevíte jak mě to moc těší!!! Vidím tak rád tu radost a euforii ať už na ledě nebo na tribunách .. Po tech letech Žďárské historie tohle hřeje ...
Hoši Díky!!!!
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele