Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Fan-Zr fan@zr | ZR | 11.01.2018, 12:55 Nick | Datum | Reagovat
TO: Žďárák88 moc pěkně si to vystihl! Po sportovní stránce se musí uznat , že Endál je dobrý hokejista ale stejně tak dobrá hérečka :D
Myslím, že tak jako je silná dvojka Třetina - Endál, tak nám teď šlape ještě silnější dvojka Štěpa - Pytlík.
Co se týče atmosféry bylo asi už napsáno dost, ale ještě bych k tomu zmínil pár věcí.
Ano termín mezi vánoci je svým způsobem pro hráče nevhodný, jedná se o rodinu, tréninky atd .. Na druhou stranu mohlo přijít třeba o 1000 lidí víc a mohlo tu opravdu být něco co tu zase několik let být nemusí .. A nakonec i ty hráči, by pak na to daleko víc vzpomínali. Každá mince má dvě strany...
První třetina alespoň ukázala, že bez fanoušků, emocí, atomosféry a někdy i nějakého toho vzruchu v rámci možností na tribuně, nemá hokej ten správný náboj! První třetina měla atmosféru jak NHL nebo spíš jak divadlo, kde se jen občas zatleská ..
Jen si tak říkám, neměli bychom si pomalu na takovou atmosféru zvykat?
Fanoušci jsou letos žhavé téma. Připadá mi, že se na fanoušky od letošního roku začalo dívat spousty lidí daleko více skrz prsty, tím jak se to řeší v TV a všude na sociálních sítích.
Svaz začal úřadovat, rozdává pokuty jak na běžícím páse. A když fanoušci něco provedou, tak jsou to nejhorší lidi pod sluncem. A když pak nefandí, tak je potom všude kolem slyšet, proč nefandí a že nestojí za svým týmem atd ..
Nakonec jsem rád, že se nefandilo první třetinu, ještě k tomu v derby. Alespoň to ukázalo na pár věcí ..
V letošním roce 3 zápasy 3 výhry jen tak dál kluci !

SKLH Smajlík Smajlík Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele