Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   Fan-Zr fan@zr | ZR | 18.08.2017, 23:26 Nick | Datum | Reagovat
Třebíč v lize přišla o všechny derby Smajlík H.Brod, Pejr a Morávky hrají s námi, Dukla postoupila, Znojmo v Ebel .. to musí být nuda :D Tak se "fans" potřebovali ukázat alespoň jednou v sezoně ..

Jinak jsem rád, že hrajeme 2. ligu na koukání bych řekl lepší hokej, víc kombinací (ne pouze nahoď, vystřel, doraž) a nabírá liga na kvalitě příchodem starších hráčů. Navíc po uzavření 1.ligy od poloviny sezony nebude mít půlka skupiny o co hrát.

Naše hra se mi zatím líbí, mladíci fakt super !!! Jak obrana Klíma a Marek tak i útočníci!
Už se těším na sezonu. Jen si říkám, že by do přesilovky měl trenér zapracovat i nějakou variantu s Lojkem a jeho střelou na bránu. Něco jak měli PCE se Sýkorou :)
   Corvin lr.kral.z@seznam.cz | Zdar nad Sazavou | 18.08.2017, 20:57 Nick | Datum | Reagovat
Dneska proti Třebíči velmi dobrý výkon. Na to,že hrají 1.ligu tak bych řekl,že to byl naprosto vyrovnaný zápas, možná jsme si i zasloužili vyhrát.Takhle jestli budeme hrát v sezóně tak můžeme mířit hodně vysoko. Ti 3 dorostenci hrály velmi dobře!
Jinak fans Třebíče si utrhlo dobrou ostudu! Myslel jsem,že největší pacienti jsou v Brode,ale Trebic jim může v pohodě konkurovat :D
Zničit vlajku druhým fans a pak se tam přát při pratelaku je fakt dost trapný a směšný! Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele