Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   miq73 a@a | Žďár | 22.03.2017, 15:26 Nick | Datum | Reagovat
TO: metallica
TO: Fan-Zr
Chlapi souhlas!
Na zimáku to je jak v cirkuse, dlouhodobě máme 2 barvy, letos tedy 3 černou, ale vyjma 40 let starých červených sedaček, tak nic není opticky typicky žďárské... (ale správně, to je asi to nejmenší k řešení)
Jak jsem psal... uvidíme co nám přinese přestávka a zda se to nějak aspoň trochu posune ke spokojenosti fanouška.
Samotná kapitola je ten slint co byl na vrátnici kde strojníci, kteří mají v popisu práce úklid píšou něco o fanklubu a to, že dělá bordel. Asi nebyli na Kometě, nebo v Pardubicích....pak by teprve viděli co to je uklízet.
   metallica taxi.milan@seznam.cz | Žďár nad Sázavou | 22.03.2017, 13:51 Nick | Datum | Reagovat
TO: Fan-Zr
naprostý souhlas...vůbec by mi nevadilo kdyby město vypustilo nesmyslný ohňostroje a peníze vrazilo do zimáku
   Fan-Zr fan@zr.cz | ZR | 22.03.2017, 12:26 Nick | Datum | Reagovat
TO: miq73 Souhlas stav zimáku je rok od roku horší ... a mělo by se s tím opravdu začít něco dělat! Bufet nám kritizovali i všichni fanoušci soupeřů co jsem s nimi mluvil .. Záchody a hlavně ty dámské co jsem slyšel o tom ani nemluvím. Pak když přijde 1000 lidí což chodí pravidelně 800 natož potom 2000 tis. katastrofa a jako fanoušek si v klidu ani nestihnu dojít pro pivo a klobásu, abych byl včas zpět na místě!
Ozvučení katastrofa, ze střechy kape na tribuny lidem za krk. Co se týká barevného sladění zimáku, je to jak v cirkuse i když je to, to poslední ale i tak to působí, že se natřelo vždy to na co jaká barva byla v akci nebo zbyla .. Hlavně, že zaměstnance(vedení) sportisu zajímá pouze to, že musí zamést konfety 2x do roka při play off. A ještě to musí napsat veřejně ke vstupu. Nechci hodnotit jejich práci, ale to co napsali se myslím dotklo ne jednoho fanouška ..
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele