Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   fan4zr a@a.a | SKLH Žďár nad Sázavou | 09.02.2017, 17:53 Nick | Datum | Reagovat
Včera první třetina nemastná-neslaná, z mého pohledu jsme se soupeřem v první třetině hráli příliš v rukavičkách. Ve druhé s třetí třetině jsme výrazně zlepšili svůj výkon a to bylo korunováno úspěchem v celém zápase. Troufnu si tvrdit, že jsme byli lepší a že soupeř byl včera šťastnější a rád alespoň za bod.
I sudí podle mě předvedli velmi dobrý výkon.
Po včerejším zápase nemám obavu o výsledek sobotního zápasu v Brodě. Díky hokejkám za včerejší body a za to, že nabourali moji negativní předpověď od minule.
Smajlík
Tipuji, že v sobotu že bude chytat Sláma a že vyhrajeme 1:4. Rovněž si tipnu, že ze ZR pojede tentokrát do Brodu víc lidí než minule. Snad se vše obejde bez toho, aby Brodští "fanoušci" zase někomu kradli šály a bez podobných incidentů.
SKLH!
Hodně štěstí v zápase, který bude zřejmě vrcholem dosavadního průběhu této sezóny.
Smajlík Smajlík
   Fan-Zr fan@zr.cz | ZR | 09.02.2017, 12:33 Nick | Datum | Reagovat
Včera první třetina opravdu hodně vlažná, od druhé třetiny naprosto jiný hokej .. Začalo se bruslit střílet a hned měl Tábor problém. Nevím proč ale nikdo za celý zápas nikoho nepřizdí na mantinel, žádný důraz .. Když jsme měli vítěznou serii, tak útočníci napadali dohrávali hráče a soupeř neměl klid na rozehrávku dělal chyby a my je využili. To nám teď hodně chybí. Přesilovky tam musíme přidat na střelbě a ubrat na nahrávkách .. hned pak je závar před bránou jako při gólu Gregyho. Řekl bych, že poslední soupeři co nás čekají je dobrá prověrka na play off. Chce to ty zápasy už odehrát ve stylu play off. A užít si je, protože kdo ví jaký týmy nás ze západu čekají ..

V sobotu ten Brod dáme, jen se s něma moc nemazlit Smajlík Smajlík
ŽĎÁR DO TOHO !!! Smajlík Smajlík Smajlík
   miq73 a@a | Žďár | 09.02.2017, 09:47 Nick | Datum | Reagovat
Tak včera hodně dobře odpracované utkání! Smajlík
Při představě, že nám chybí dvě lajny, tak to není opravdu špatný výsledek.

Myslím, že ta první třetina byla odrazem takové té nervozity, kdy někteří hráči mají dlouhodobé zdravotní výpadky a to se na hře prostě projeví. Pokud bychom prohrávali 3:0, tak by se asi nikdo nedivil.
Od druhé třetiny byla vidět viditelná snaha, podtržená i gólově a v té třetí to bylo kdo dá gól, tak to tak dopadne, buď výhra za 3 body, nebo plicha a prodloužení.
Pokud někoho pochválit, tak po delší době to byli obránci Beny s Plevičem. U obou byla vidět snaha se s tím porvat....bohužel na druhé straně nejistý výkon Mildy v brance (hlavně ten druhý gól).

Ovšem, co se už asi do konce sezony nezmění, je náš celkový ne důraz u mantinelů, to se opravdu nejde s někým čistě srazit...(nebo si to kluci nechávají až na PO Smajlík

V sobotu výjezd do HB!
SKLH olééé! Smajlík
Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele