Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
prosím nevyplňovat
Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé. Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
Nejnovější články
Varujeme diskutující, aby ve vlastním zájmu ignorovali odkazy na návod na "jisté zbohatnutí" v internetovém kasinu a "zaručené výsledky" pro tipování. Jde o podvody. Příspěvky bohužel není možné automaticky odblokovávat. Pokud nebude nikdo na odkazy klikat a nebudete na příspěvky reagovat, podvodníka to brzy přestane bavit. Děkujeme za pochopení.
Další stránky
   miq73 a@y | SKLH | 21.11.2016, 14:11 Nick | Datum | Reagovat
Zápas s Brodem se hodnotí jednoduše.
Pěkný a rychlý hokej + jistota v bráně + koncentrace 60 min. + týmový výkon = Derby je naše!
Kluci díky!

Za fanoušky: Vlakový výjezd se povedl. Vlakem nás jelo cca 80. Neodpustím si kritiku směrem k ČD, které 3 týdny mělo ohlášenou akci a přesto nikdo nevyčlenil nebo neposílil samotný vagón, kde by fans nikoho neotravovali. Na ZS nás čekal další počet shluk fans, takže si myslím, že tak kolem 150-200 nás v Kotlině mohlo být.
Za mě by se mohlo fandit ještě více, tedy více hlasivek a měně bubnů, ale to je jenom názor, někteří zde stojí a za celý zápas neotevřou pusu...
Pak ještě k některým našim "asi fanouškům"...některé jsem na hokeji snad ani neviděl a že bych zrovna oceňoval, že budou házet pivo, které mezitím stihne polít všechny okolo, než dopadne, tak to tedy NE. To na hokej nepatří i když to je derby a nervy mohou pracovat. To si nechte na fotbal..

Pokud to shrnu - na ledě i v hledišti 100%. Smajlík

Teď se dobře připravit na Nymburk.....ti sice žádné fanoušky nemají, takže odpadá jeden soupeř, ale na ledě to bude sakra těžké, jako vždy s tímto soupeřem.

SKLH oléééé!
   Fan-Zr fan@zr | ZR | 21.11.2016, 14:02 Nick | Datum | Reagovat
Prohlídl jsem statistiky a koukám, že nejproduktivnější hráč je obránce Petr Beneš! Dokonce i nejlepší střelec Smajlík Smajlík Smajlík
Je fakt, že je to nejčastěji střílející bek (možná i hráč) týmu. Smajlík
   Fan-Zr fan@zr | ZR | 21.11.2016, 13:49 Nick | Datum | Reagovat
TO: Žďárák88 souhlas i kdyby Brod prohrál 0:10 ,tak by pan Totter jen chválil a říkal, že je dobře občas takhle prohrát Smajlík

Jinak zápas parádní, atmosféra taky!! Ztráta 5 bodů na 2. místo. Tabulka hodně vyrovnaná, potřeba makat každý zápas až do konce! Nymburk klesá tabulkou a věřím, že ho doma porazíme!

Další stránky
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:  
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat!
Základní registrace je zdarma. Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! Více o profi registraci.
Profi registrace
Nová registrace do fóra Editace registrovaného uživatele