V dalším kole změří svoje síly Plameny na domácím ledě s Kopřivnicí

Zveřejněno 20.09.2019 | Jakub Janů
SKLH Žďár nad Sázavou HC ISMM Kopřivnice
4., sobota 21.9.2019 17:30
SKLH Žďár nad Sázavou - HC ISMM Kopřivnice ZNS - KOP
Ž Ď Á R N A D S Á Z A V O U - Po dvou kolech mají Plameny v tabulce jeden bod po prohře v prodloužení na ledě Hodonína. Kopřivnice má odehrané tři zápasy, z nichž nedokázala vybojovat ani bod.

V posledním utkání vydřely Plameny bod v Hodoníně

Do utkání vlétly lépe domácí, když už ve třetí minutě poslal Hodonín do vedení Balán – 1:0. Žďáru se povedl srovnat krok až ke konči druhé třetiny, když snížil nováček ve žďárském dresu Knap – 1:1. Ve 3tř. se během dvou minut zhruba v polovině třetiny dokázaly do dvoubrankového vedení dostat opět domácí. Prosadil se Polák a již na - 3:1 zvyšoval z přesilovky Bulín. Na to však dokázaly Plameny úspěšně odpovědět. Hned o další minutu později snížil na – 3:2 Bureš a něco málo přes minutu před koncem šedesáté minuty zápasu vyrovnal na – 3:3 obránce Koželuh a zápas se tak prodlužoval. Hned v první minutě nastavení vstřelil svůj druhý gól v zápase Bulín a rozhodl že o bod víc si ze zápasu vezme domácí Hodonín – 4:3pp.

Kopřivnice je po třech zápasech prozatím bez bodu

První utkání na ledě Opavy prohra – 5:3, druhé po slušné přestřelce v prvním zápase na domácím ledě opět prohra – 6:8. Do toho zatím posledního zápasu vkročila Kopřivnice velice dobře, když hned ve třetí minutě poslal Tatru do vedení Gola – 1:0. Za polovinou první třetiny dokonce zvýšil na – 2:0 Mach. Takto 1tř. skončila. Jenže jak dobře vyšla první třetina lépe domácím, tak stejně tak do té druhé vstoupili tentokrát hosté z Valašského Meziříčí. V ní hned v úvodu snížil na – 2:1 Seidler a o pár minut později vyrovnal Dvořák – 2:2 po 2tř. V té třetí hned v její první minutě otočil utkání na hostující stranu svojí druhou trefou Seidler a o minutu později přibil další hřebíček do Kopřivnické rakve Dalajka. Domácí se do konce zápasu sice snažili s utkáním ještě něco udělat, ale marně. Stav po šedesáti minutách – 2:4 pro hosty a Kopřivnice skončila opět bez bodů.