ZNS - KOP 6:1 - Plameny po velmi dobrém výkonu sežehly Kopřivnici

35., sobota 4.2.2023
SKLH Žďár nad Sázavou - Kopřivnice ZNS - KOP
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) — Půža, Lojek, Macek, Grauer, Pleva, Ludvík, Vašíček — Prokš, Čejka, Chlubna, Kunstmüller, Bureš, Wasserbauer, Štola, Gregar, Vaňkovský, Pazourek, Kotlík.
Kopřivnice: Baldik (Kubáň) — Kelnar, Petrek, Ficek, Kyselý, Marek, Bail — Velecký, F. Fojtík, J. Mach, Brodek, Pargač, Urban, Indrst, Suchý, Pindel, Gola, Sluštík, M. Mach
Branky a nahrávky: 7. Kunstmüller (Gregar), 12. Kunstmüller (Chlubna, Ludvík), 40. Chlubna (Macek, Ludvík), 46. Bureš (Kotlík, Wasserbauer), 60. Bureš (Vašíček), 60. Pleva – 51. M. Mach (Pargač, Gola). Rozhodčí: Martin Maťašovský — Bohuslav Maloušek, Martin Hübl. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 365. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1.
Plameny přivítaly ve 35. kole druhé ligy druhý celek tabulky z Kopřivnice. Hned od úvodních minut domácí diktovali tempo hry a již v první třetině se dostali do dvoubrankového vedení, které v dalším průběhu navyšovali a připsali si tak jednoznačné vítězství. V dalším utkání zavítají na led silného Vyškova, se kterým v letošní sezoně ještě nebodovali.