Archiv

V březnu 2015 byly zveřejněné tyto aktuality

30.3.Sokolov, Tábor a PřerovTo jsou kandidáti na postup do 1.ligy, kteří se v kvalifikaci utkají o jediné postupové místo. Po Sokolovu si dnes zajistil výhru ve druhém semifinále západní skupiny také Tábor, který v infarktovém závěru zdolal pražskou Kobru, když minutu před koncem třetí třetiny nejprve ztratil dvoubrankové vedení, ale pak vyhrál na nájezdy. Na východě se raduje z vítězství finále Přerov, který těsnou výhrou 4:3 udolal Vsetín.
18.3.Nečas v Kometě válíŽďárský odchovanec MARTIN NEČAS dnes přispěl pěti body (za branku a 4 asistence) k první semifinálové výhře Komety Brno v sérii proti Třinci, který v pátek vyřadil ve čtvrtfinále mladé Plameny. Reportáž ze zápasu ZDE.
18.3.Žďáráci opět řádí!TOMÁŠ KAUT dnes prodloužil Pardubicím sezónu, když gólem v prodloužení rozhodl čtvrtý zápas čtvrtfinálové série proti Litvínovu a snížil tak stav série na 1:3. Následně byl žďárský odchovanec vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Onlajn a videozáznam vítězné branky ZDE.
11.3.Zájezd do TáboraPodle informace fanklubu SKLH, je na dnešní zápas vypravený autobus. Odjezd od ZS je v 15:00. Jsou volná místa, takže neváhejte a pojeďte podpořit Plameny v těžkém boji!
6.3.Vrchlabí končí !!!Na základě rozhodnutí STK ČSLH, byly kvůli neoprávněnému startu hráče, kontumovány osmifinálové zápasy mezi HC Vrchlabí a HC Draci Bílina 5:0 ve prospěch Bíliny, která tím postupuje do čtvrtfinále. Soupeřem SKLH pro čtvrtfinále bude tedy pravděpodobně Tábor. V případě postupu Pelhřimova přes Jablonec, by to byl Kolín. Rozhodnutí STK ČSLH.
6.3.Plameny čeká TáborPo dnešních čtvrtých osmifinálových zápasech, jsou známé všechny čtvrtfinálové dvojice. SKLH Žďár n.S. se utká s Táborem. První utkání se hraje na jihu Čech ve středu 11.3. a pak v pátek 13.3. na žďárských Bouchalkách.