Archiv

V říjnu 2011 byly zveřejněné tyto aktuality

9.10.Trutnov bez trenéraNa funkci trenéra HC Trutnov v pátek rezignoval Jaromír Jindřich. Uvedl to oficiální web trutnovského klubu.
13.10.Rolinek rozhodl zápasNejslavnější odchovanec žďárského hokeje Tomáš Rolinek skóroval ve středečním zápase KHL mezi Magnitogorskem a Nižným Novgorodem. Reprezentační kapitán vstřelil vítězný gól v přesilovce ve 34. minutě. Jeho spoluhráči pak přidali ještě dvě branky a zvítězili 3:0.
13.10.Prachař se uvedl gólemŽďárský hokejista v barvách Chotěboře Tomáš Prachař se po zranění ukázal v dobrém světle. Jeho nahrávka na Pelánův gól v první třetině, ani trefa dvě minuty před koncem duelu v Trutnově ale k bodům nevedly, Lvi v Krkonoších prohráli 2:3.
13.10.Zemřel Petr BavorS hlubokým zármutkem oznamujeme, že dne 6. října náhle zemřel bývalý vynikající hokejista a symbol vzestupu žďárského hokeje 70.tých a 80.tých let pan PETR BAVOR. 7.listopadu by se dožil 68 let. Poslední rozloučení s jednou z nejvýznamnějších osobností žďárské hokejové historie proběhne 14.října v Brně. Redakce připraví v nejbližších dnech vzpomínkový článek.
17.10.Kalendář Český hokejStolní kalendář na rok 2012 s fotografiemi českých hokejových reprezentantů nově k dostání na Marken.cz.
25.10.Novinky do mobiluChcete dostávat informace o výsledcích a přestupech SKLH Žďár až do Vašeho mobilu? Objednejte si klubový SMS servis.
25.10.Hodonín s novým koučemVedení SHK Hodonín včera ukončilo spolupráci s trenéry Svatoplukem Číhalem a Arnoštem Šiflem. Dnes byl do této funkce jmenován osmatřicetiletý Mgr. Libor Žilka. Tyto informace přinesl oficiální web hodonínského klubu.