Zápasy St. dorost » 2017/18

Zápasy:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Příprava:  St.dorost Ml.dorost Přípravka    
Soupisky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka
Tabulky:  St.dorost Ml.dorost St.žáci Ml.žáci Přípravka

Přípravné zápasy staršího dorostu

Kolo Datum Domácí Hosté Výsl./čas
P1 st 02.08.2017 Warrior Brno SKLH Žďár nad Sázavou 1:7
P2 út 08.08.2017 Třebíč SKLH Žďár nad Sázavou 2:5
P3 st 09.08.2017 BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou 0:3
P4 pá 11.08.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Třebíč 8:2
P5 čt 17.08.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Dukla Jihlava 2:0
Turnaj NC so 19.08.2017 Orli Znojmo SKLH Žďár nad Sázavou 1:2
Turnaj NC so 19.08.2017 Motor Č.Budějovice SKLH Žďár nad Sázavou 5:2
Turnaj NC ne 20.08.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Féhervár 7:3
Turnaj NC ne 20.08.2017 Slovan Bratislava SKLH Žďár nad Sázavou 5:2
P6 út 22.08.2017 Mountfield HK SKLH Žďár nad Sázavou 6:2
P7 čt 24.08.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Mountfield HK 1:6
P8 pá 25.08.2017 SKLH Žďár nad Sázavou BK Havl.Brod 2:3
P9 pá 01.09.2017 Dukla Jihlava SKLH Žďár nad Sázavou 6:0

Extraliga staršího dorostu

Kolo Datum Domácí Hosté Výsl./čas
1. pá 08.09.2017 Mountfield HK SKLH Žďár nad Sázavou 8:2
2. so 09.09.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Motor Č.Budějovice 1:7
3. pá 15.09.2017 BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou 2:4
4. so 16.09.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Volno
5. pá 22.09.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Dynamo Pardubice 6:4
6. so 23.09.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Mountfield HK 5:3
7. pá 29.09.2017 Motor Č.Budějovice SKLH Žďár nad Sázavou 3:2 pr.
8. so 30.09.2017 SKLH Žďár nad Sázavou BK Havl.Brod 3:2
9. pá 06.10.2017 Volno SKLH Žďár nad Sázavou
10. so 07.10.2017 Dynamo Pardubice SKLH Žďár nad Sázavou 4:2
12. so 14.10.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Motor Č.Budějovice 1:3
13. pá 20.10.2017 BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou 4:2
14. so 21.10.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Volno
17. út 24.10.2017 Motor Č.Budějovice SKLH Žďár nad Sázavou 7:3
15. pá 27.10.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Dynamo Pardubice 5:6 pr.
16. so 28.10.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Mountfield HK 1:3
11. út 14.11.2017 Mountfield HK SKLH Žďár nad Sázavou 3:2
18. st 15.11.2017 SKLH Žďár nad Sázavou BK Havl.Brod 3:4 sn
19. pá 17.11.2017 Volno SKLH Žďár nad Sázavou
20. so 18.11.2017 Dynamo Pardubice SKLH Žďár nad Sázavou 5:4
N1 pá 24.11.2017 SKLH Žďár nad Sázavou HC Litvínov 18:45
N2 ne 26.11.2017 Oceláři Třinec SKLH Žďár nad Sázavou 15:00
N3 pá 01.12.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Warrior Brno 18:45
N4 ne 03.12.2017 AZ Havířov SKLH Žďár nad Sázavou
N5 pá 08.12.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Chomutov 18:45
N6 ne 10.12.2017 Ml.Boleslav SKLH Žďár nad Sázavou 12:30
N7 ne 17.12.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Olomouc 12:00
N8 čt 28.12.2017 Vsetín SKLH Žďár nad Sázavou
N9 so 30.12.2017 SKLH Žďár nad Sázavou Letňany
N10 pá 05.01.2018 BK Havl.Brod SKLH Žďár nad Sázavou
N11 ne 07.01.2018 HC Litvínov SKLH Žďár nad Sázavou 13:00
N12 pá 12.01.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Oceláři Třinec 18:45
N13 ne 14.01.2018 Warrior Brno SKLH Žďár nad Sázavou
N14 pá 19.01.2018 SKLH Žďár nad Sázavou AZ Havířov 18:45
N15 ne 21.01.2018 Chomutov SKLH Žďár nad Sázavou
N16 pá 26.01.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Ml.Boleslav 18:45
N17 pá 02.02.2018 Olomouc SKLH Žďár nad Sázavou 17:30
N18 ne 04.02.2018 SKLH Žďár nad Sázavou Vsetín
N19 pá 09.02.2018 Letňany SKLH Žďár nad Sázavou
N20 ne 11.02.2018 SKLH Žďár nad Sázavou BK Havl.Brod