Třebíč SKLH Žďár nad Sázavou
6., neděle 9.10.2016
Třebíč - SKLH Žďár nad Sázavou TRE - ZNS

Utkání přineslo celkem vyrovnaný zápas s dobrým koncem pro žďárské mužstvo. V první třetině se hosté rozjížděli pomaleji, ale přesto několik šancí zůstalo nevyužito. Střelecké trápení protrhl až Nečas, který se dobře zorientoval před brankou soupeře a pohotově dorazil střelu Koudelky. Na konci třetiny dokázal domácí tým vyrovnat z přesilové hry a začínalo se od nuly.

Druhá část dlouho nepřinášela žádné branky díky spolehlivým brankářům. Celé utkání rozhodly dvě využité přesilovky, kdy se nejprve radoval Melichar a pět sekund před druhou sirénou propálil od modré vše Marek. Ve třetí periodě už Žďárští dominovali. Březina po krásné akci přidal čtvrtý gól, takže hosty nemusela mrzet neuznaná branka na 5:1. Závěrečná korekce domácích nic nezměnila na našem vítězství.